Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Po, 2. 6. 2008 - 23:06)

Ahoj, nechci tady kritizovat co je a co není hnus. Každý může mít svůj názor a neupírejme mu ho. Manželovi se líbí, když se na mě může dívat jak čůrám. Jednou když jsem čůrala, začalo se mi chtít na velkou a tak mi vypadly asi dva bobky. Manželovi se to moc líbilo a tak od té doby, když je někde možnost (třeba venku) tak se někdy vykadím a on se na mě dívá. Musím přiznat, že mě neláká se na něj dívat, ale obohatilo to náš sexuální život, protože od té doby je ke mně daleko pozornější. A to je od první příhody pěkná řádka let.
Ahoj Jana

Igor Hovnitz (Po, 2. 6. 2008 - 12:06)

Nejlepší je vidět čůrající kundičku a kakající zadeček najednou.

ivan (Ne, 1. 6. 2008 - 13:06)

mno pozorovat čurající kundičku je naopak úchvatný..

jituskaa (Ne, 1. 6. 2008 - 12:06)

tak tedy fuj!!! Neznam nikoho kdo by byl ujety na tohle. Jen muj expartner zminil, ze ho vzrusuje pohled na curajici zenu. Kdyz ja jdu na WC tak se zamknu, pustim vodu, hudbu, cokoliv jen aby manza neslysel co delam...

#NÁZEV? (Ne, 1. 6. 2008 - 11:06)

lol

dan (Ne, 1. 6. 2008 - 10:06)

jste paka vymrdany

M. (Čt, 29. 5. 2008 - 23:05)

Teda Libore, vy jste v hotelu jako srali do bidetu? ha ha ha ta věc se používá na mytí zadků, kdyby to četli nějací hygienici, tak se z toho poserou.....

LiborK (St, 28. 5. 2008 - 21:05)

Intimní kakání je cool. Já bych šel i do vzájemného posrání! Přítelkyni stačí pouze, že jí u toho pozoruju a vytřu jí prdelku. Totéž dělá i ona mě. A ještě ke všemu se to dá dělat jenom venku, když je teplo. Doma nesnáší ten smrad. Prej když se vyseru, tak páchnu jak tchoř. Párkrát jsme to dělali i v hotelu, když tam měli bidet...

Návštěvník (Po, 26. 5. 2008 - 23:05)

wow

Roboc (Po, 26. 5. 2008 - 21:05)

anonymovi 26. 5. 2008 21:09:04: Víš,jenže já chci,aby se mi do pusy vykadila moje kámoška,protože je to fakt super kočka.Aby sis nemyslela,tak já si nenechám nasrat do huby odkde koho.Ale jestli jseš fakt atraktivní,tak by jsme se mohli domluvit.Ale doufám,že nejíš moc tvargle:-).

PepaNos (Po, 26. 5. 2008 - 21:05)

lidi když je mi nejhůř tak zajdu sem na tyto debatní stránečky a můžu vám teda říct, že
je to síla, jak já se vám tady bavím
kam se hrabou moje antidepresiva zapíjený tulamorkou, kam se hrabe joint? když tady sjíždím ty verbální komiksy,ty vaše verbální průjmy a zácpy, je to stokrát lepší než kombinace Mr.Beana s Císlerem a Bohdalkou.
Já se vám tady vždycky tak vyrelaxuju a nasměju a vytlačím slzy, minule na mě zvonili sousedé, jestli mě nemají zavolat sanitu, protože jsem dostal takový záchvat smíchu, lidi fakt, díky
je to boží zboží!!!!!!!!!!!!
jen tak dál
už jsem o vás řekl i svému mozkoškrabovi, jste populární, fakt, kam se hrabou všechny blogy a podobné nesmysly
já se bavíííííííííííííííííím
já vaám děkuji, všem
a nejvíc těm úchylákům co odepisují na ty malé úchyláky, je to brilantní je to graciózní je to fenomenální.
Nejlepší humor všech dob
zdraví vás Bob
vlastně PepaNos

Robocovi (Po, 26. 5. 2008 - 21:05)

Hele za 10 klacků ti naseru do huby že to ani nepobereš a ušima ti to bude vylejzat ven
a když přidáš další 3 tácy tak to budeš mít i s pozounovým orchestrem
lidi si maj přece pomáhat ne?
já potřebuju prachy a ty zase hovna v hubě, no to je dobrý kšeft ne?
Já si u toho budu představovat že si ulevuju svýmu debilnímu šéfovi do držky a ještě to bude mít i vedlejší ozdravný psychoterapeutický efekt, no to je bomba
tak zdruř

Návštěvník (So, 24. 5. 2008 - 23:05)

moje partnerka na me uz dvakrat kadila, bylo to me prani a ona mi ho splnila. Nejdrive se bala a nechtelo se ji do toho, ale pak rekla ze prece jen mam narozeniny a krasne me posrala cely hrudnik a nasledne mi ty jeji krasny hovinka rozetrela po celem tele. Cakal jsem jak pominutej. Ji se to taky velice libylo. Ale po druhe uz to nebylo ono, mela ridci stolici a nebylo to tak prijemne jako poprve. Ovsem moje dalsi narozeniny se jiz blizeji a mam zase pouze toto prani. Vsem mohu doporucit ! nebojte se toho

David (So, 24. 5. 2008 - 23:05)

moje partnerka na me uz dvakrat kadila, bylo to me prani a ona mi ho splnila. Nejdrive se bala a nechtelo se ji do toho, ale pak rekla ze prece jen mam narozeniny a krasne me posrala cely hrudnik a nasledne mi ty jeji krasny hovinka rozetrela po celem tele. Cakal jsem jak pominutej. Ji se to taky velice libylo. Ale po druhe uz to nebylo ono, mela ridci stolici a nebylo to tak prijemne jako poprve. Ovsem moje dalsi narozeniny se jiz blizeji a mam zase pouze toto prani. Vsem mohu doporucit ! nebojte se toho

Roboc (So, 24. 5. 2008 - 18:05)

Co já bych za to dal,kdyby se mi kámoška vykadila do pusy,klidně i deset hadrů,ale kdybych jí o to poprosil ,tak mám po kámošce:-((

Návštěvník (So, 24. 5. 2008 - 17:05)

Drazí sračkomilové.Myslím,že drtivá většina vás by asi blbě koukala kdyby je jejich drahá polovička zesrala od hlavy k patě.A doufám,že se vám to stane a vy se z toho poserete.Zmrdi.

hovnomil (So, 24. 5. 2008 - 16:05)

Už dlouho sem nikdo nenapsal žádnou pěknou básničku. Pište kaviárkové!

Igor Hovnitz (St, 21. 5. 2008 - 13:05)

Včera mě manželka poprvé pořádně posrala. To byl rajc, takovej orgáč jsem v životě nezažil!!!!

západočech (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Mně se to taky moc líbí. Začalo to tím, že jsem poslouchal jen za dveřma. Ale jednou jsem to už nevydržel a vlítnul dov?itř. :) Na ty vyděšené oči nikdy nezapomenu! Pěkně jsem si jí otočil, přelíznul ji řiťku a pěkně jí to udělal do toho voňavého a promazaného otvůrku. Byl to rajc jako sviňa a stříkal jsem jak kůň!

Ing. Rousek (Ne, 18. 5. 2008 - 14:05)

Pozorovat kakáníčko partnerky je vynikající záležitost. Vždycky se mi postaví, jen hovínko vykoukne z její prdelky. Neděláme to často, tak je to pro mne velmi vzrušující, když tato situace nastane.
A lol, ty jsi velkým hňupem, když odsuzuješ něco, co vůbec neznáš.

Reklama

Přidat komentář