Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Čt, 15. 5. 2008 - 18:05)

jo jsou to uchylaci,vite kolik je v hovnech bakterii?ty jo,to je fakt uchylka a meli by jste se lecit s hlavou dementi,prasata neuveritelne!

Dana (Čt, 15. 5. 2008 - 17:05)

Tak, tak. Kromě toho pečlivě zapisujeme a děláme statistiku, kdo kdy udělal rekord.

Návštěvník (Čt, 15. 5. 2008 - 17:05)

To jako serete na sebe a ještě to vážíte, kolik toho ste na sebe nasrali jo???? x-D Styďte se .....

Pet (Čt, 15. 5. 2008 - 17:05)

vy jste fakt nechutný!!!!! Tohle snad nedělají normální lidé, ale ti největší dobytci na světě.... :-D To jsme v životě nečetla takový debility.........

Dana (St, 14. 5. 2008 - 23:05)

Alli, to se nám s miláčkem nestává. On kadí dvakrát denně, já jednou. Vynechat i jediný den je pro nás dost obtížné. Což děláme, když spolu plánujeme pěknou prasečinku. Ale mám pak během dne opakovaná nutkání, která musím potlačovat, na chvíli to přejde a zas se to vrací. Ale většinou to vydržíme. Já jsem měla maximum asi 400 g, zjistím to podle váhy před a po kakání. Miláček je ve sraní daleko výkonnější.

Návštěvník (St, 14. 5. 2008 - 22:05)

uchylaci

Alli (St, 14. 5. 2008 - 22:05)

Dano píšeš o miláčkovi, ale kolik ty jsi vysrala? Mne se jednou povedlo o průměru snad 10 cm, ale to mne zadek ještě pak nejméně týden pořádně bolel a další sraní pak bylo nepříjemné. Teď jsem ale nebyl na velké od soboty, tak jsem zvědavy, až to na mne přijde, jaké bude. Ale nevím, někdu nejdun i 4 - 5 dnů a pak nic zvláštího a někdy i n3 - 4 x denně a je pěkný macek.

lukáš (Po, 12. 5. 2008 - 23:05)

seru na vás jdu se vysrat:D

Dana (Po, 12. 5. 2008 - 16:05)

Když je stolice takových 400 gramů, tak to na pomádu celého těla v tenké vrstvě stačí. Miláček někdy nasere i přes půl kila, když se napapá hodně zeleninky a jeden den nekadí!

Návštěvník (Po, 12. 5. 2008 - 15:05)

byly jsme na to ctyri.

Lucka (Po, 12. 5. 2008 - 12:05)

Anonyme, ty jsi toho někdy vysral tolik, že by to stačilo na pokakání celého člověka? Tak to bych teda chtěla vidět. Nemyslím si, že by tvoje střeva měla takovou kapacitu.

Návštěvník (Ne, 11. 5. 2008 - 21:05)

Ale koho ? Takto znečistit ?

Návštěvník (Ne, 11. 5. 2008 - 17:05)

Nejlepsi je posrat ho od hlavy az k pate a doporucuju predtim kysele mliko a palive fazole.

Lucka (Ne, 11. 5. 2008 - 17:05)

toho se neboj, to už se dá dneska včas diagnostikovat a léčit.

Kakáč (Ne, 11. 5. 2008 - 16:05)

Já se jenom obávám,že ho jednou budu mít červené . Když to budou hemeroidy,je to v pohodě . Jestli to bude ale nějaký karcinom tlustého střeva,tak potěš Pánbů !!!

Lucka (Ne, 11. 5. 2008 - 14:05)

ad: bílé hovínečko. Já jsem jednou měla hovínko dokonce světle modré. Měla jsem žloutenku, ležela jsem v nemocnici a tři dny jsem nebyla kakat. Doktoři říkali, až půjdu, ať jim hovínko popíšu, hlavně jakou mělo barvu. Tak jsem si ho prohlédla. Bylo skutečně světle modré. Doktoři sice kroutili hlavou, ale zapsali mi to do karty. Od té doby jsem na sebe pyšná, že jsem vyprodukovala neobvyklé hovínko.

Anatol (So, 10. 5. 2008 - 13:05)

S partnerkou chodíváme na pěší výlety a samozřejmě se stává, že se to doma po ránu nestihne nebo nepovede. Občas se přirozeně stane, že to přijde na oba zároveň. Nekadíme bezprostředně vedle sebe, ale obyčejně na dohled i na doslech. Je to takové naše polotabu, moc o tom nemluvíme, Jednou jsme si ale říkali, že nás oba trochu vzrušuje, že prožíváme ten příjemný pocit vyprázdnění - navíc v přírodě - oba zároveň, že se slyšíme vzdychat při tlačení, někdy i vidíme výraz obličeje, že je to trochu jako společný orgasmus, který spolu často míváme. Doma ale zásadně respektujeme soukromí toho druhého.

Romana (So, 10. 5. 2008 - 13:05)

Nepovažuju kakání za žádnou úchylku, s přítelem to neprovozujeme nějak programově. Ale když spolu jdeme na výlet nebo jedeme autem, je takové nepsané pravidlo, že se spolu vykadíme v přírodě. Přičapneme na bobek a koukáme se na sebe, jak nám to leze ze zadku a pak on mě a já jemu otřeme prdelky. Je to super intimní. I se na to připravujeme, teď se zrovna chystáme ven a schválně jsme ráno nekadili, abychom si to nechali ven. Až někde najdete 2 pořádné stolice, tak to je naše dílo, hi, hi! Ať žijí milovníci kadění!

Oskar (So, 10. 5. 2008 - 12:05)

Hovínečko bílé-albínek je objektivní realita. Kdo někdy pil baryum na rentgen žaludku a střev, setkal se s ním. Skutečně zcela bílé hovno.

Fred (Čt, 8. 5. 2008 - 15:05)

hm hm bílé hovínko, to jsem ještě neviděl. Zní to zajímavě.

Reklama

Přidat komentář