Reklama

kakání partnerky

lol (Ne, 18. 5. 2008 - 14:05)

Jste banda uchylu.

Lide z HL.

Návštěvník (So, 17. 5. 2008 - 23:05)

Spojit zachod s koupelnou je nechutný. A když už tam je, tak co se dá dělat...vyměšování ve mě obecně nevzbuzuje žádné emoce, ale pobavilo mě, když jsem měla orgasmus z plivnutí na prsa...opakovaně...teď už to tak jednoduchý není:-D

Návštěvník (So, 17. 5. 2008 - 23:05)

sereme neboj,ale nemažeme si je po těle jak vy fekálníci

Igor Hovnitz (So, 17. 5. 2008 - 23:05)

Hovínka jsou fajn, nevím co proti nim máte? Vy snad neserete, pokrytci?

ivan (So, 17. 5. 2008 - 15:05)

mno fakt hustý téma..a co mají dělat v nemocnicích....

ivan (So, 17. 5. 2008 - 15:05)

mno fakt hustý téma..a co mají dělat v nemocnicích....

JohnKey (So, 17. 5. 2008 - 14:05)

Ahojky, hodne toho produkuje MFX, kdyztak na JohnKey"seznam.cz a neco vam muzu dat.

LH (So, 17. 5. 2008 - 14:05)

debata o hovně...je to naposrání, dovíte se prd, omílaj se tady ty samý sračky, přitom jen tak z prdele. Běžte do řitě, páč to je ta zlatá střevní cesta...

lord

Ludek?????? (So, 17. 5. 2008 - 14:05)

you r fuckin freekin twisted bastards!!!
Ludek and his girlfriend, U R Nuts!
Važne netouzim po nicem jinem nez videt jak nekdo sere. (pro pomalejsi to byl sarkasmus)A jak je vidno o sexu vis hovno Ty Ludo kdyz si myslis ze je to spojeno s divanim se na hovna a poslouchanim prdu. Jeste si zavirej pritelkyne prdy a hovna do sklenice a az bude v praci a nebudes ji mit po ruce muzes si to otevrit a vyhonit se u toho... To bude parada, ne??!!! Opravdu vzrusujici!!! To ze jeres v rybnice kde se ostatni koupou je opravdu frajerina a ukazuje to nejen o tvem pokroucenem vztahu k sexu, ale i o tom jaky jsi negramot a omezeny jedinec. Jinak myslim, ze vam k tomu na sebe srat moc nechybi a uz bys mel porizovat gumovy prosteradlo. Good Luck, v tvem doslova zivote o hovne...

Návštěvník (So, 17. 5. 2008 - 14:05)

Když je to tak normálnía běžné, za jaké to považujete, proč se pak stydíte se přímo zeptat na filmy s takovou tématikou???Jste hnusný hovada, nekálejí po sobě ani zvířata.

Lucka (So, 17. 5. 2008 - 13:05)

Taky by mně zajímaly tipy na nějaké dobré filmy s tématikou kakání a kde je sehnat??? Nedokážu si představit, že bych se na to ptala ve videopůjčovně, kde mají moji kartu s celým jménem a adresou. Dano a ostatní, můžete mi poradit?

Kaditel (Pá, 16. 5. 2008 - 18:05)

Dano, díky za rady. A můžeš mi dát typ na nějaké dobré filmy? Kde je mám sehnat?

Dana (Pá, 16. 5. 2008 - 11:05)

Kaditeli, ono je to dost těžké, rozsah téhle úchylky máš silně variabilní. Někomu stačí se jenom podívat, jak osoba opačného pohlaví kaká, někdo chce jít ještě dál. I sám ty víš, jak asi daleko bys chtěl zajít. Ale partnerce může stačit míň a víc už považuje za nechutný. To už asi dobře víš, že filmečky s touto tématikou existují a právě odrážejí jednotlivé kategorie. Radila bych ti začít něčím mírnějším, prostě jen kde třeba kluk nebo holka kakají. Pečlivě sleduj její reakce.
Druhá věc je jít na to přímo. To už tu popisovala kdysi Ilonka a Luboš. Někde venku řekneš, že se ti chce kadit. Na tom nic zvláštního není. Je to běžná fyziologická funkce. Pokud má potenciální partnerka tyhle choutky, buď si jistý, že na to zareaguje. Napoprvé šel miláček na mne taky tak. Kadil a já ho nenápadně pozorovala. Pak mi sdělil, že toho měl hodně, že potřeboval spoustu papíru. Následně už se diskuse o hovně patřičným způsobem rozjela. Někomu to říct přímo, to chápu, že chce hodně odvahy. Je to trapný.

Kaditel (Pá, 16. 5. 2008 - 10:05)

Dano, a nejsou nějaké triky, jak to zjistit dřív? Třeba nějaké filmy, kde se explicitně kadí? Já bych to třeba potencionální partnerce pustil a sledoval její reakci. Nebo nějaké nepřímé otázky, podle kterých bych hned na prvním rande poznal, zda dotyčná patří mezi těch 10% holek, o které bych měl zájem. Ty jsi holka, prosím porad´!!!

Dana (Pá, 16. 5. 2008 - 10:05)

Kaditeli, jediná cesta je ukecat svoji partnerku. Když to nepůjde, zkusit jinou. Miláček se mi taky svěřoval, že tímhle prošel. Kolikrát si dával i inzeráty s tímhle požadavkem, i na perversu, ale neodpověděla mu nikdy žádná. Pár buzíků akorát.
Holky mají jiný způsob uvažování, já bych taky neodpověděla cizímu chlapovi na seznamce, že hledám vztah na hovna. Ale takových holek je dost. Úchylka na hovna je údajně rovnoměrně rozložená mezi kluky i holky.
Podle Luboše, který sem občas píše, je výskyt 1:10. Jemu se podařilo najít holku- kadivku, myslím na 13. pokus. Ale dělal to tak, že nechal vztah rozvinout až do chvíle, kdy mělo dojít v sexu a pak se přímo zeptal.

Kaditel (Pá, 16. 5. 2008 - 10:05)

Ale já bych vztah chtěl, ale jenom s holkou, které je tohle téma blízké. Nerad bych citově investoval do vztahu s nějakou nánou, která mi až jí jednou řeknu "Pojd´se mnou na záchod" odpoví "Fuj ty prase".

Dana (Pá, 16. 5. 2008 - 09:05)

Alli, máš přeci manželku. Je potřeba jí přesvědčit, že tvá hovna mají nebeskou vůni.
Pane Kaditel, to už sem nějaká holka psala, i když ne možná tobě. Holka to potřebuje v rámci vztahu, ne že by jí vzrušovalo, když nějaký cizí chlap kadí! Zrovna tak jako mě nezajímá, jak se cizí chlap honí.

Kaditel (Pá, 16. 5. 2008 - 09:05)

Já už jsem tady před časem inzeroval to samé a nikdo se mi neozval. Holky kde jste? Rád se před vámi vykadím.

Alli (Pá, 16. 5. 2008 - 08:05)

Chce se mi srát a nemám před kým. Také úchylka? Holky ozvěte se

pro Pet - lahev (Čt, 15. 5. 2008 - 18:05)

Vyjádření části žen : Kouříme čůráky,papáme mrdku,lížeme hovna,chlapům ze zadku.Chlapi nám za to,daji chleba čtvrtku !!!

Reklama

Přidat komentář