Reklama

Sex s tchyní

Bohuš (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

Takže vlastně synovi...A co Ty a sex doma?

Bohuš (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

Pochopitelně že syn to neví,stejně je stále mimo dům.řekla mi že by neodmítla moje sperma.

Bohuš (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

Takže vlastně synovi... Děkuji Ti za odpověď.Začalo to tím že když maličkou kojila tak jsem se u toho nachomýtl a snacha říkala zda nechci taky že má mlíčka dost.A tak jsem si nasál a tím začal náš doslova "boží vztah" .Proto takovým věcem moc fandím.

luci (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

Já tchyni ne ale snachu ano...Takže vlastně synovi pomáháš s manželkou. Alespoň nemusí chodit okolo,je to v rodině. A vlastně je jedno,kdo bude případný otec.Taková rodinná výpomoc k všeobecné spokojenosti je terno.

Bohuš (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

Cau Patriku, predpokladam, ze...Klárko, víš ,jsou věci které ani hlava nebere,takže proč ne !

Bohuš (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

Ahojky všem,mám problém v...Já tchyni ne ale snachu ano a dosti dlouho.Je to v rodině ta dobrouvolné a hlavně chtěné , takže neváhat !!!

Bohuš (Pá, 1. 6. 2018 - 16:06)

A proč ne, když to tělo vyžduje a je to oboustranně chtěné !!!

Petr (Čt, 17. 5. 2018 - 16:05)

Tak dnes jsme popíjeli s tchyni víno a rozhodl jsem se pokročit dal. Začali jsme se líbat, líbilo se ji to ale několikrát to přerušila nejdřív kvůli věku potom ale se sekala na tom, že to nemůže svojí dceři udělat a potom jsme se dal libali ale pořád se vracela k tomu že to nemůže udělat. Máte někdo nějaký tip jak pokročit dal aby se zbavila těch předsudků? Dala by si říct ale tohle to strašně blolovalo. Co by měl být ten správný argument z psychologicke stranky?

Renek (St, 14. 3. 2018 - 12:03)

Já teda s tchýní nespal, ale jeden čas jsem aktivně šukal její ovdovělou kamarádku, byla to skoro 60 letá dáma, dobře stavěná...ani tlustá ani hubená. Že má i ve svém věku ráda chlapy dávala dost najevo a po dvou létech vztahu s tehdejší přítelkyní mě ta dáma regulérně svedla...prostě už jsem to nevydržel. Scházeli jsme se rok u ni v bytě, tak 2x do měsíce a mrdali jsme jako divá zvěř...jakou to mělo výhodu? Mohl jsem to do ni prát pod tlakem a nemusel se bát, že otěhotní a zajímavá zkušennost...Damu v jejím věku už jsem pak nikdy neměl, ale teď z odstupem 10 let to vidím jinak a už bych to neudělal a s tchýni už vubec...Nevím, co mě to tenkrát napadlo? A to jsem rád, že to naštěstí neprasklo a že jsme se nakonec rozvedli,protože přítelkyně se nakonec zaláskovala do kolegy v práci...

Nikdy to nezkou (Po, 12. 3. 2018 - 11:03)

Chtěl bych se s vami podělit o příběh a vzali si z toho ponaučení. Nikdy, nikdy nezkoušejte sbalit tchýni. Mam moc hodnou, hezkou tchýni a jednou našla vzkaz odemne, že me moc vzrušuje. Tchýně z toho byla totálně vedle a naštěstí nikomu nic neřekla, ale brecela cely den a prý mi to jednou odpustí, ale bude to trvat. Nikdy to nedělejte. Byl to jen velký úlet a přemýšlel jsem akorát tím dole. Svedl bych to na manzelku, že se mnou nespala několik měsíců, ale je to moje vina. Nechal jsem se unést. Nikdy už bych to neudělal. Lituji toho.

luci (Út, 27. 2. 2018 - 17:02)

Tchýni bude 65, mě 40, už...O tom to právě je,když to nezkusíš,tak se to nedozvíš.Také do toho nemusíš jít zbrkle.Zkus náznak,"netlačit na pilu",podle reakce, buď pokračuj,nebo vycouvej.

Taky bych (Út, 27. 2. 2018 - 10:02)

Tchýni bude 65, mě 40, už to tady bylo několikrát popsáno, ale taky mě to hrozně láká mít s ní sex. Bydlí sama, je už několik let vdovou a na svůj věk nevypadá. Vyjet po ní si netroufám, ale představa, jak to spolu děláme je strašně silná. Máme spolu přátelský vztah, ale bojím se, že mě odmítne. Nejvíc mě trápí, jestli by v jejím věku a konkrétně ona ještě chtěla, protože vím, že chlapa hodně dlouho neměla.

Hubatej (Ne, 25. 2. 2018 - 15:02)

Tchýňin jazyk ale jenom cunningulus,jinak teda ne.

Turek (Ne, 25. 2. 2018 - 13:02)

Tchýni bylo 50 let,mě 25. Skoro každý večer jsem tchýni masíroval záda a boky,občas jsem nechtíc přejel přes prsa.Vždy jsem byl vzrušený a po skončení masáže jsem se musel jít vyhonit. Jednou jsem tchýni řekl aby se otočila,že jí namažu i ze předu,ale odmítla slovy - to nejde, ale nějak zklamaně. Od té doby jsem jí přestal masírovat,ale v hlavě jsem si to vždy představoval. Tak jí alespoň sleduji když je v koupelně a poté vezmu její použité kalhotky a jdu se udělat. Úplně jí cítím z těch kalhotek a představuji si jí,jak to spolu děláme.
Nicméně když se napije osočuje mě před manželkou ,že jsem jí chtěl ošukat. Manželka to bere v klidu,neboť jsme se spolu bavili o tom,že by jsme tchýni vzali do trojky.Ta představa se mi zalíbila ,ale nikdy k tomu nedošlo a nedojde,protože to je už 20 let kdy se to stalo.

Steve (Út, 24. 1. 2017 - 00:01)

Tak to zkus, třeba se lekne naopak ona :-D

Že to byla léčka a zkouška můžeš říct kdykoliv.

jenys (Po, 23. 1. 2017 - 21:01)

Moje tchýně, ač padesátnice, je velmi fit. Postavu má skoro jako manželka. Nic jsem s ní neměl, ale asi bych se tomu ani nebránil. Často se promenáduje po domě ve spodním prádle a mám opravdu co dělat, abych to ustál. Občas mě provokuje, že jí koukám na zadek a nebo prsa, ale vždy to myslí ze srandy. Pořád povídá, že na takový starý bábě není nic k vidění a že bych z ní měl trauma. Zatím se stydím ale do budoucna něco vymyslím. Jen kdyby vědela, že bych jí dal, co by se do ní vešlo!!!

(!) (So, 22. 10. 2016 - 16:10)

Děvčata my víme, že jste vše obětovala pro děti a nakonec se provdaly a oženili a vy jste zůstaly samy a nikdo vás nepohladí nepolaská. Tak trošku toho štěstí a porozumění taky potřebujete a pokud máte možnost tak jí využijte a nekoukejte na pravo ani na levo a myslete taky jednou konečně na sebe! Je jasné, že si dáte pozor aby nebyly nějaké následky a aby to nikdo nevěděl. Nejde přece o nějaké plození, ale jenom a malou chviličku štěstí a pocitu, že ještě nepatříte do toho futrálu. Dokažte si samy sobě, že jste nic z toho nezapoměli a utrhněte si toho štěstíčka aspoň malej kousíček. Věřím, že ta vaše rodina vám aspoň ten kosíček bude za vše co jste pro ně udělala ze srdce přát! Nedejte na ty všechny co se tady do mě za to dají, na ty jejich závistivé řeči a přeju vám aspoň malinkej usmolenej orgáček aby jste si ho mohly v klidu užít. Rád bych Vám pomohl ale na všechny nestačím!

? (So, 22. 10. 2016 - 14:10)

Asi si zapoměla vyměnit krucifix za robertka. Holt nejde z dobou!

sonor6 (So, 22. 10. 2016 - 13:10)

A nejen touhy! To, že...No moje řeč. S věkem přece člověk nepřichází o chuť zažít něco pozitivně emotivního. Navíc zralá ženská je mnohem citlivější a může tak zeťáčkovi předvést co to znamená si prožít sex. Neváhal bych.

? (So, 22. 10. 2016 - 13:10)

Třeba se jen bojí aby si náhodou neudělala ostudu a nebo se stydí, že má kozy až na kolena a mohl se jí zeťák smát? Ale vždyť ji přece nikdo k ničemu nenutí! A jestli si jí radějí v kostele pokropí svěcenou vodou a pomůže jí to tak prosím?

Reklama

Přidat komentář