Reklama

Sex s tchyní

radim ponec (Pá, 17. 1. 2014 - 18:01)

Nevotravuj tady morgoši...ja nejsem zadnej morgos ja ziju uz dlouho v cizine ale ty asi budes asocial a gaucing a pobirani podpory je tvoje hobby jen tri vykricniky to je vse co umis mlat hlavou do zdi a rikej jaky jsi stupid tesilo me

!!! (Pá, 17. 1. 2014 - 17:01)

Nevotravuj tady morgoši nikdo není na ty tvoje kydy zvědavej!

radim ponec (Pá, 17. 1. 2014 - 16:01)

co se do nej navazite vy radobyhrdinove hledal snad cesku?hledal sobe rovnou a jestli nevite tak propaganda hitlera a fasismu je trestna vy chytraci prave ze hitler vyhlazoval takove hovada jako vy v cem jsme lepsi my?hleda jenom k sobe rovnou hleda romacku tak se proberte za pc je kazdy frajer zkus mu to rici do oci budes prosranej az za usi ze tak reagoval?jenom se brani tys ho vyprovokoval nejsou vsichni hajzli i kdyz jich je dost ja mam dobre zkusenosti pracoval jsem s par je mi vas lito jen tak dal takhle akorat prilevate olej do ohne kam ma jit kdyz je tu trvale hlasen ma skocit do rokle nebo co?

radim ponec (Pá, 17. 1. 2014 - 16:01)

co se do nej navazite vy radobyhrdinove hledal snad cesku?hledal sobe rovnou a jestli nevite tak propaganda hitlera a fasismu je trestna vy chytraci prave ze hitler vyhlazoval takove hovada jako vy v cem jsme lepsi my?hleda jenom k sobe rovnou hleda romacku tak se proberte za pc je kazdy frajer zkus mu to rici do oci budes prosranej az za usi ze tak reagoval?jenom se brani tys ho vyprovokoval nejsou vsichni hajzli i kdyz jich je dost ja mam dobre zkusenosti pracoval jsem s par je mi vas lito jen tak dal takhle akorat prilevate olej do ohne kam ma jit kdyz je tu trvale hlasen ma skocit do rokle nebo co?

Vivat (Pá, 17. 1. 2014 - 12:01)

Jó a obehnat aspoň 6m...Bravo a potlesk-aplaus!Tak to má být,tak je to v pořádku!

§§§ (Pá, 17. 1. 2014 - 10:01)

Jó a obehnat aspoň 6m vysokým plotem a aspoň 22kv na něm!

JAR v období ap (Pá, 17. 1. 2014 - 09:01)

Bohatě by stačilo,pro naše kulturní menšiny vytvořit bantustany a vytvořit princip oddělování ras a potom samostatně ukažte co umíte-no samozřejmě že HOVNO!

§§§ (Pá, 17. 1. 2014 - 08:01)

Hitlera na vás! Ten si s váma věděl rady! Ještě tady měl k vůli vám chvilku být!

ibru (Pá, 17. 1. 2014 - 02:01)

Nejsem žádný rasista ale...chaz miro tulo kar dilina gadzo temeraf ty kokot rakovina by ta tocila aby chciply deti tvych deti ty kare tvoja stara ze by mi dala svoju picu a byla pica ze tobe dala picu

§§§ (Čt, 16. 1. 2014 - 22:01)

Nejsem žádný rasista ale jednou za týden by se měl na vás pořádat hon!

IBRU (Čt, 16. 1. 2014 - 21:01)

JETU NAKA ROMSKA TCHYNE SEMROM HLEDAM CERNOU MAMBU

xx (Čt, 16. 1. 2014 - 21:01)

Přesně tak ! Je to ženská...konečne správny názor.

R P (Čt, 16. 1. 2014 - 19:01)

Přesně tak ! Je to ženská...POSTIZEN STARECKOU DEMENCI PLETES SI TCHYNI S KREDENCI TOUZEBNE CICHAS JI KU PLETI A HLADIS PO SPODNIM SUPLETI

RADIM PONEC (Čt, 16. 1. 2014 - 18:01)

ja keby som mal svokru ktorá...VRAZI DO TEBE KOPI TCHAN TAK TU LEZIS OPICHAN

Jarda (Čt, 16. 1. 2014 - 16:01)

Mladá nejspíš moc dobře...Takže je to vlastně v rodině a je to pohoda,taková vzájemnost a hlavně,že nikdo nestrádá.

RADIM PONEC (Čt, 16. 1. 2014 - 16:01)

Tu ať mrdá tchán,já...KONECNE NEKDO ROZUMNEJ

Hot secretary (Čt, 16. 1. 2014 - 16:01)

Nemám na mysli přefíknout...Mladá nejspíš moc dobře ví,ale má cit pro ohledupnost,když je plna dojmů z návštěvy u tvého otce.......

pomocník (Čt, 16. 1. 2014 - 05:01)

Tu ať mrdá tchán,já...ja keby som mal svokru ktorá by to po mne chcela,tak by som ju kludne pretahoval.najskôr by som pred nou poriadne spravil mladú,aby nežiarlila.a potom sa pred dcérkou spravil do starej

Nemrdám tchýni (Čt, 16. 1. 2014 - 03:01)

Tu ať mrdá tchán,já mrdám jeho dceru!

radim ponec (Čt, 16. 1. 2014 - 03:01)

na sousi i na mori vsude sami magori

Reklama

Přidat komentář