Reklama

Sex s tchyní

radim ponec (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

Proc porad pises velkyma...protoze se ucim litam v tom teprve tri mesice to vis davam prednost papiru a tuzce jsem holt staromodni zdravim

Méééé (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

To asi aby si dokázal jak je velkej Vůl! Nebo ještě neví na co je klávesa Caps Lock to je nad rozsah jeho chápání! Jenom nevím proč sem stále leze, když je mu tak dobře v tom rajchu.

RADIM PONEC (Ne, 19. 1. 2014 - 18:01)

Rád bys píchal nějakou...PISE SE MÄDCHEN

RADIM PONEC (Ne, 19. 1. 2014 - 18:01)

Na tvojí vyjebanou BRD(SRN)...TAK ZA PRVE JE TO BRD BUNDES REPUBLIK DEUTSCHLAND A JE TO V HAMBURGU A NE V LIPSKU MUSIM TE ZKLAMAT RADSI PONEMCENEJ DEBIL NEZ TVUJ SPOJENEC TY VOLE JA SE VSADIM ZE JSI VOLIL ZEMANA TU VYCHLASTANOU LOPATU KTERE SE SMEJE CELY SVET A JEHO KAMARADY POLITIKY KTERI VAM ZDRAZUJOU VSE CO MUZOU VDYT TO DEBILNI BRD SE VAS SNAZI VYTAHNOUT ZE SRACEK OD KOHO JDOU VSECHNY DOTACE V EU VETSINOU Z NEMECKA TAK BYCH POMLCEL ZE TOBE DALI ROMACI PRES HUBU ASI SIS ZASLOUZIL A S NEMCEMA JA PROBLEM NEMAM DALI MI PRACI BYDLENI POJISTENI CO TI DAJI V CECHACH?JENOM TE ODROU TAK ZE NEMAS ANI NA NAJEM JE TAK?TAK POMLC O BRD NIC TI NEUDELALI ZE VEDOU VETSINOU UNII?MAJI SCHOPNE POLITIKY NE TAK JAK U NAS I KDYZ JSOU VETSINOU HOVADA ZE K VAM JEZDI DEDERONI ZA TO JA NEMUZU ALE VIM ZE ZAPADNI NEMCI TAM NECHTEJI PROTOZE JE TO TAM SAMEJ ZLODEJ ANI AUTO NA HLIDANEM PARKOVISTI NEMAS JISTE A V OBCHODECH MAJI CEDULE S CESKYM NAPISEM PROSIME NEKRADTE NAM TU VDYT TADY ZASE CHYTLI CECHY CO VYKRADALI SKLEPY JEZDILI NA CERNO VLAKEM VOZI SEM NEMOCNA ZVIRATA MAM POKRACOVAT?JAK RIKAM RADSI PONEMCELEJ VEPR NEZ TVUJ SPOJENEC A HACKY A CARKY!?ZA TO MI NESTOJIS

Jardo (Ne, 19. 1. 2014 - 09:01)

Plně s tebou souhlasím! Taková tchýně v nejlepších letech je prvotřídní učitelka sexu a nikdy na ni nezapomenu! Již jsem tady své zážitky psal a celou tuto nechutnou proti ofenzívu těch co závidějí spustil.Ale Stejně to byl vždy nádherný zážitek! Mít toho plnou náruč krásně se pohupujících prsou před sebou, plnou hubu nádherných růžových bradavej a jen cumlat a cumlat. Ze strany tchýně žádné zábrany, žádny stud a jen nádherná jebačka! A její dcera? Jedno velký dřevo a pytel hoven v posteli!

Jarda (Ne, 19. 1. 2014 - 09:01)

Sex s tchýní je špičkový ...vždy když není doma její dcera, moje žena si to rozdáme a úplně mě vyšťaví tak, že ani kapka už nejde
ven!!!Umí všechny polohy na jedničku, umí krásně s pičkou ždímat ptáka a podobně...
Mladá ta se ani nesnaží , vyšlíchám ji budníček a jde spát !
To její máti to je jiné kafé i ze smetanou!!
Super jebačka na úrovni !

hej,Herr Ponec- (Ne, 19. 1. 2014 - 04:01)

Tady nenajdeš diskuzi o Titanicu nebo National Geografic(jak popisuješ v diskuzi:Nejlepší a nejpitomější diskuze)tady je Sex s tchýní,pokud umíš po tom dlouhým pobytu v BRD číst ještě česky!Zkrátka si přiznej ty pako ujetý,že si hraješ na slušňáčka a přitom si honibrk,kterej si ho honí u compu,div si ho neurve a přitom zvrhle sníš o nějakejch pořádných chlívárnách!No co,fantazii se i v BRD-SRN meze nekladou,vždyť řada skopčáků jsem jezdí za prasečárnama nejhnusnějšího kalibru a přitom se tváří jako:Svatá dala a nevěděla komu!A tebe to správný němectví už taky chytlo,viď Vepříku!

souhlasím- (Ne, 19. 1. 2014 - 04:01)

Jsem trochu zalistoval -...Hraje si na chytrýho a přitom je blbej jako malovaný saně v létě,cpe tady lidem píčoviny a myslí si,že se někdo posere ze skopčáků-tímhle tady by možná oslňoval v roce 1990,v roce 2014 mu na tohle oblbování už ujel vlak.

Venca (Ne, 19. 1. 2014 - 04:01)

Jsem trochu zalistoval - ponec je proti rasismu - to je správný. Ale písemný projev má jak kokot.

Ponec-blbec!Pot (Ne, 19. 1. 2014 - 04:01)

Rád bys píchal nějakou Češku,protože víš,že na ně skopčačky nemaj a navíc ty Němky ti nedaj,viď!No nezbývá ti,než dál zůstat u teorie(budeš si muset honit svého zvadlýho pinďoura)a nebo se vrátit do tý svojí zkurvený BRD a doufat,že ti z milosti boží v lepším případě dá nějaká nazrzlá Madchen,v horším,ale pravděpodobnějším u tebe vezmeš za vděk i s Albánkou z Kosova.

P.S.Pro pitomce (Ne, 19. 1. 2014 - 03:01)

Ponec-jsi opravdu skopčáckej blbec!Já nemám potřebu se srát do ciziny,já jsem tady doma,co mám jsem se vytvořil ve SVOJÍ VLASTNÍ ZEMI,jestli víš Vepříku(obyvateli SRN-BRD)co to vůbec je.To ty neznáš,protože ty se zmůžeš jenom na vykrucování skopčáckou cizinou a přitom jsi tam větší sračka než Turci a Kurdové z Kreuzbergu.Herr Ponec-blbec nemáš náhodou doma pionýrskej šátek od pionýrů Ernsta Thallmana z NDR a nebo nosíš prušácký rajtky se skřipcem v oku,s buršáckejma jizvama v ksichtu?A taky u jídla chrochtáš jako pravej Vepř(pardon obyvatel SRN-BRD)?

Ponec-alias Eri (Ne, 19. 1. 2014 - 03:01)

Na tvojí vyjebanou BRD(SRN) ti sere kněz,to že děláš gastarbeitera-popeláře v technických službách města Leipzig(Lipsko) bys neměl bejt hrdej!A neoxiduj tady a táhni ke svým soukmenovcům!A zkus se před nějakejma cikánama nakrucovat s tím svým pitomým SRN a garantuju ti,že zažiješ obrácenej rasismus,protože tě zkopou do kulatý krychle a pak si můžeš jet k nějakýmu skopčáckýmu stomatologovi nechat udělat otisk chrupu,protože ty tvoje zuby ti ty cikáni když budou slušný ponechaj v kapse.Takže čau ty poněmčelej Vepře s bílejma fuseklema pod kolena vytaženýma.Stejně pro ty skopčáky budeš vždycky přivadrovalec.Tak čus ty kreténe bez vlasti,kterej není nikde doma!

Venca (Ne, 19. 1. 2014 - 02:01)

A to jako si myslíš, že se...Nejdřív se nauč česky, ty pičo.

hele blbec (Ne, 19. 1. 2014 - 02:01)

Ty jsi vážně ale...jestli ty jsi od nich dostal pres hubu asi si vedel proc a neplet si Rumunsko s indii ty experte na suchou vodu ja ziji v BRD na to ty se asi v zivote nezmuzes ty tluc hubo jak rikam za pc je kazdy expert ale to u tebe nehrozi nestojis mi za rec pardon za pismo jestli jsi fasoun tak lez hezky rychle do hajzlu

Hele Ponec (So, 18. 1. 2014 - 23:01)

to je pravda souhlasim tahnu...Ty jsi vážně ale kolosální blbec!A jestli chceš píchat cigošky,tak jeď do Rumunska,tam jich je jak sraček.Nikdo tady v ČR není zvědavej živit z daní nějakou mulu kterou ty vyklepeš z ocasu.I když chápu tvojí zálibu v hnědkách,ale v Rumunsku by ses víc vyřádil a náš státní rozpočet by to nestálo ani korunu-pardon leu(čte se lei)!

? (So, 18. 1. 2014 - 21:01)

A to jako si myslíš, že se máme k vůli tobě posadit na prdel? My jsme tě sem nelákali a nikdo ti nic nesliboval! Tak se koukej přispůsobit a nebo táhni! My se ti přispůsobovat nebudem!

radim ponec (So, 18. 1. 2014 - 16:01)

to je pravda souhlasim tahnu protoze s rasistama a jeste k tomu uchylnyma co se schovavaji za pocitac nechci nic mit

Konstatuji: (So, 18. 1. 2014 - 15:01)

Radim Ponec je kolosální blbec a navíc se to rýmuje!

Pro toho Radima (So, 18. 1. 2014 - 09:01)

Tak táhni od kud jsi přišel, my takové blbce tady nepotřebujeme, máme dost svých!

radim ponec (Pá, 17. 1. 2014 - 18:01)

Nevotravuj tady morgoši...jo aby jsi jeste nedostal nahodou infarkt asociale

Reklama

Přidat komentář