Reklama

Sex s tchyní

MROZ (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

TAK PROC STE SI TY HOLKY BRALI VY IMPOTENTI KDYZ UZ PISETE NECO O PRIZNANI TAK NAPISTE CELE JMENA ALE NA TO NEMATE KOULE VY PERVERZNI PRASATA VEMTE SI PRASEK A NEPREKAZEJTE MROZUM VY UBOHY PSYCHA STE PSYCHICKY NEMOCNY KROME PAR ROZUMNYCH NIKDO KOLEM SEBE NEKOPE NEJRADEJI BYCH JA KOPL VAM DO TLAMY VY PSYCHA KEZ BY VAS TEN TCHAN CHTEL NAPICHNOUT NA HACEK MISTO TOHO CERVA MOZNA BY CHYTIL ASPON SUMCE VY UBOZAAAAAAACCI

MROZ (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

A ty jim předsedáš!!BLE BLE BLE BLE BLE BLE BLE BLEKOTA

! (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Tak to zrovna tak můžeš mít tu 18 ku na vozíčku nebo po mozkové mrtvici! Ale je známé, že 95% 18tek jsou posteli taková dřeva a pokud jsou ještě navočkovaný buď od matek nebo častěji od kamarádek, že je to bude bolet a že se sní kluk akorát vyspí a vykašle se na ni tak se můžeš třeba pos... tak s ní nic nehne. Tak to raději tchýni už po záběhu a aspoň z toho oba něco máte!

! (St, 8. 1. 2014 - 13:01)

Tak už jenom čekám, kdy se...Jenze pokud je ta 40 nepohybliva jako poleno a lezi jak deska, tak je lepsi ta 18-ka. Ale co jsem si doma vychoval(zena), to doma mam.

(jinak puvodni !)

! (St, 8. 1. 2014 - 13:01)

Tak už jenom čekám, kdy se do vás opře zase Pavel jako do mě, když jsem tady nepsal svoji skušenost s tchýní. Zrovna tak musím přiznat, že žena ve 40 letech není žádná mrtvola, ba což bývá živější a živočišnější než kdejaká holka 18-25 let! Rozhodně je lepší v technice a nemá již tolik zábran a rozhodně se již nestydí! Je hold vidět, že je to ještě puberťák bez nějakých skušeností a styděl by se to před vrstevníky přiznat a snad by se mu to izdálo ponižující.Proto tolik kolem sebe kope! Podle mě je každopádně soulož se zralou 40kou vždy lepší než nějakým 18 letým nemehlem, které leží v posteli a nechá se opracovávat jak pytel hovínek!
Ták a teď se může třeba kousnout do prdele!

Radek (St, 8. 1. 2014 - 10:01)

Tchyně má něco přes 40 a...Máš pravdu,když je tchyně pěkná a tchán raději chodí do hospody nebo na ryby byl by hřích ji nevyužít.Zeťáků,kteří píchají tchyně je dost ale málokdo to přizná.Ti co tady nad tchyněmi ohrnují nos by taky rádi,jen kdyby jim podržely.

zeť (St, 8. 1. 2014 - 10:01)

Tchyně má něco přes 40 a tak nějak když jsem jí pomáhal stěhovat nábytek před malováním se stalo, že jsem si všiml, že je šlank ženská a postavil se mi. Toho si všimla a smála se tomu, ale skončil jsem v ní.
Můžu říct, že dceru zaučila dobře, ale holt delší praxi ničím nenahradíš.
Jo, a její tělo má do mrtvoly hodně daleko, ba se nestydím říct, že je na tom stejně dobře jako její dcera. Mno a šukám doma a šukám i s ní pravidelně- Je to v rodině, dceru něco doučím a všichni tři jsme spokojení.
A ano, bez mučení přiznávám, že sexík s tchyní je lepší jako s dcerou, nehledě, že je ve věku, kdy ji nebolí hlava a může kdykoliv, když mám zvýšené období chuti na sexování.

Ble (St, 8. 1. 2014 - 08:01)

A ty jim předsedáš!!

MaDi (St, 8. 1. 2014 - 04:01)

Mrtvoly nepíchám ...!!! Koukám, nekrofilové schůzují!!! :-)

Hot secretary (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

A proč něco takového...Jen jsem chtěla vědět k jaké variantně této smyšlené modelové situace máš blíž než se mi podaří smetákem přemluvit anténu abych chytla též tu emeričku.

radim ponec (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

Jak by si ! reagoval na tuto...potom bere sekeru a zbytek si clovek domysli kdyz se podiva na majora zemana dil studna to uz nebude lev ale starej bruna ale finale se nedocka protoze ho skoli infarkt

mroz (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

To má asi po tom baraním...tak tak

truskawka (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

A proč něco takového...chuj ci w dupe chuji ruchac tasciowou taki syf

mroz (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

Já taky jak jsem psal. A...beres nejake prasky?

! (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

A proč něco takového řešíš? Je to snad tvůj problém? Stačí se rozhlédnout kolem a uvidíš toho tolik, že by jsme se museli asi navzájem vymlátit. Přesto se o nevěře třeba manželek dozví tak malé procento manželů, že to ani nestojí za řeč. A bohužel stále platí, co oči nevidí srdce oželí! Jak chceš vysvětlit, že každé čtvrté dítě u nás má ve skutečnosti jiného otce než je uvedeno v papírech? A to ti nevadí?

Hot secretary (Út, 7. 1. 2014 - 19:01)

Já taky jak jsem psal. A...Jak by si ! reagoval na tuto modelovou situaci:
Jsi už mužem,co má v úctě svět a vracíš se nečekaně domů(zapomněl jsi důležité léky).Spatříš těžko popsatelný výjev jak tvoje paní jede Velkou pardubickou ....
a)Děláš,že nevidíš i přes hlasitý projev zdánlivě připomínající lvici pokračuješ dále pro léky.
b)Zavzpomínáš na časy,kdy jsi měl také podobnou učitelku,která dávala zajímavé kondice....
c)Přerušuješ jejich lekci,popadáš smeták a mlátíš zetě hlava nehlava častujíc oba peprnými nadávkami od plic

! (Út, 7. 1. 2014 - 17:01)

Já taky jak jsem psal. A mohu říci, že takovou učitelku sexu jsem už nikdy nepotkal a mohu jenom děkovat za to co mě naučila. Je to již delší dobu ale přesto na ni stále vzpomínám jenom v dobrém! A jest-li se to někomu nelíbí, tak ať si pustí bednu a nechá do sebe hustit ty americké dojáky bez hlavy a paty!

Jirka (Út, 7. 1. 2014 - 13:01)

No já jsem taky souložil s tchýní, a co má jako bejt...

Tony (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

teraz som sral a taky akoby...Diskuse je o tom,kdo přefikl tchyni a jaké má poznatky a zážitky.Vaše příspěvky jsou obscénní až perverzní,nepokračujte takovýmto způsobem je to opravdu nechutné.

... (Út, 7. 1. 2014 - 08:01)

To má asi po tom baraním guláši a asi ho zapil žinčiců!

Reklama

Přidat komentář