Reklama

Sex s tchyní

Když sedí tchýn (Pá, 12. 4. 2013 - 14:04)

a to je jasné znamení.

Libor (Čt, 11. 4. 2013 - 13:04)

Jste všichni dobytek a...Kdybys měl pěknou tchyni a podržela ti,tak by jsi ji píchal taky.Ale protože tu možnost nemáš,tak se jenom vztekáš.Alespoň si ho vyhoň,zklidní tě to.

Inferno (Út, 9. 4. 2013 - 12:04)

Jste všichni dobytek a stádo píchačů, šukačů a rozhoďnožek. Těžkou práci na poli, v lese a v kamenolomu na všechny a ty roupy by vás přešly, bando nadržená úchylná. Sodoma a Gomora.

! (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

A to jsem ještě nedodal, že kolem mně celý den obskakovala jako nějakýho pašu. Akorát mě nadávala, že jsem ji asi musel něco udělat, že celej den teče jak Dunaj a už se byla 4 x umejt a převléct a není to nic platné. Stačí se jen dotknout žinkou,a už to na ní jde a nic s tím neudělá a v tu ránu je hotová.Tak se potom jeden nemůže divit, že pořád teče! Jó nadrřená ženská je jak mlíko na rozpálených kamnech, jak říkal klasik Bejk!

!!! (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

To víš, hlídají si obě, aby jsi náhodou nešel taky obskočit ještě sousedku!

Honza (Út, 9. 4. 2013 - 09:04)

Ziju se zenou a s tchyni v domku na vesnici. Od zacatku je na pozadani uspokojuju obe dve. Pokud se mi ale postavi bez povoleni sem trestan.

Milane (Út, 9. 4. 2013 - 08:04)

V tom máš plnou pravdu! Když ji začne ženskou svrbět, tak vojede třema i pánský kolo!

Psí táta (Út, 9. 4. 2013 - 00:04)

Za sex s tchýni bych dal kriminál.

Milan (Út, 9. 4. 2013 - 00:04)

ženský se dá těžko...Mužskýmu se dá těžko vysvětlit co je to, když ženské hučí v kundě.

Evžen-lovec žen (Po, 8. 4. 2013 - 23:04)

Největší orgasmus bych měl při pohledu na tchýni,jak letí střemhlav z balkonu!Po dopadu na zem bych se určitě udělal a navíc,byl bych vysvobozen!!!!!!
Jakej je to nádhernej sen,škoda že nelze uskutečnit bez následků z toho plynoucích!

Libor (Po, 8. 4. 2013 - 09:04)

Tak sis měl vybrat mladší...Když má ženská jiskru,nezáleží na věku.Já píchal napřed ještě budoucí tchyni.Teprve potom manželku.

Kláro (Po, 8. 4. 2013 - 09:04)

ženský se dá těžko vysvětlit co je to když chlapovi hučí v klacku.

Kláro (Po, 8. 4. 2013 - 09:04)

ženský se dá těžko vysvětlit co je to když chlapovi hučí v klacku.

Kláro (Po, 8. 4. 2013 - 09:04)

ženský se dá těžko vysvětlit co je to když chlapovi hučí v klacku.

Kláro (Po, 8. 4. 2013 - 09:04)

ženský se dá těžko vysvětlit co je to když chlapovi hučí v klacku.

Milan (Ne, 7. 4. 2013 - 11:04)

Tak sis měl vybrat mladší...Ale to je zřídkavé.

! (So, 6. 4. 2013 - 20:04)

Tak sis měl vybrat mladší a nebrat takovou babu chráněnou památkovým úřadem! A proč by nemohla mít 38? Moje bývalá tchýně měla bejvalku v 17 letech a já si bejvalku vzal v 18 letech tak si můžeš, pokud ti to nedělá problém klidně zpočítat!

Milan (So, 6. 4. 2013 - 11:04)

No a vidíš to mě se to...Tchýně a měla 38? To spíše 58! Ne?

Bratři Grimmové (So, 6. 4. 2013 - 10:04)

Dobrá pohádka,lepší by jsme ani mi napsat nedokázali!

! (So, 6. 4. 2013 - 09:04)

No a vidíš to mě se to stalo. Měl jsem bývalou tchýni docela pěknou kočku, 38 let,v pase štíhlá a kozy č.8 prostě ještě ramlice! Jednou jsem byl po noční, manželka v práci a tak jsem vyspával.Najednou jsem ucítil vlchké teplo na zádech a tak jsem se tak na půl probral, otočil a chytil kozu do ruky a nějak mě to neštimovalo.Bylo toho najednou nějak moc.Chvilku mět trvalo než jsem se probral úplně a tak ještě v polospánku jsem zajel rukou mezi raple a párkrát jsem přejel po frajtrovi.To už mě začínalo docházet, že není něco v pořádku.Krásně voněla a byla čerstvě vykoupaná.Překvapilo mě, jak rychle zabrala a já ještě v polospánu jsem ji pomohl a vysadil na koníčka.Lidi co se potom dělo ani nebudu psát! To už mě to opravdu probralo a začal jsem mít dokonce i strach.To byl ale tanec! kolem hlavy mě lítaly kozy a dív mě neufackovali a nedali se zadržet. jednou rukou to nešlo chytit a oběma jsem mohl držet jenom jednu a zatím ta druhá pokračovala v tom indiáským tanci.Zkrátka tohle se v životě nedá zapomenout.Ten její nádherný orgasmus který přišel byl něco neopakovatelný.Tak nádherné vaginální stahy jsem už v životě nezažil. Škoda, že se to nedědí, její dcera byla jako dřevo a ležela v posteli jako pytel ho...!

Reklama

Přidat komentář