Reklama

Sex s tchyní

Fulham (Út, 30. 6. 2009 - 21:06)

Já ti věřim a děkuji za odpověď,ale asi budu muset bejt trošku opilej a hlavně co se stane když to nevyjde???.nevim jestli by to řekla manželovi,nebo dceří,fakt nevim....

padouch (Út, 30. 6. 2009 - 21:06)

buď upřímný,ale slušný,řekni jí,že tě vzrušuje a že máš chuť ji svléknout,přitom se jí lehce dotkni...uvidíš,že nebude proti

Návštěvník (Út, 30. 6. 2009 - 18:06)

Nechápu jak někdo může šoustat s tchyní. Tchyně a uzený nejlepší jsou studený.

Fulham (Út, 30. 6. 2009 - 17:06)

To se ti snadno řekne,ošukej jí,ale to musí bejt taková souhra náhod aby se to povedlo.jednak tchýně manžel musí bejt v praci,přítelkyně taky a pak jí musim vožrat a to bude těžký,to ona asi vožere mě:)-pak si myslim že kdybych byl i já vožralej,tak bych po ní vyjel,ale stejně nemám takovou odvahu,nevim co by si myslela kdybych jí najednou z ničeho nic políbil.(poradtě jak na tu krásnou maminu... tenhle týden budu u nich na chalupě:) uvidíme

To víš, že ne, (Ne, 28. 6. 2009 - 20:06)

jsou to jen hlupákovy fantazie!

Kalimero (Ne, 28. 6. 2009 - 16:06)

ešte tak vedieť, či je na tom aspoň štipka pravdy... Čo myslíte?

Milan (Pá, 26. 6. 2009 - 08:06)

Tak se jí neptej (tchýně). Ožer jí a pak ji ošukej ale musíš pořádně. No a potom přijde sama. Mám to z vlastní zkušenosti. Bydlíme s tchýní ve společném domě. Jednou po grilování manželka odešla do práce a já s tchýní ještě seděl u krbu. Začal jsem jí nalévat trochu víc a ona při jednou "odskočení" sebou pleskla na zahradě. Už toho měla dost vypito. Odvedl jsem ji domů do její ložnice. Tam jsem ji vysvlékl. No a jak jsem ji měl před sebou úplně nahou napadlo mě to zkusit. Ona sebou ani nehnula. Spala jak dřevo zato byl docela "tvárná". Za pár dní za mnou přišla s tím, jestli ji neumyju zádaa při tom mě řekla, že by se se mnou chtěl milovat, že se jí o tom kdysi zdálo a prý to bylo moc hezké. Od té doby spolu souložíme pokaždé když jde žena do práce. Zkoušíme všechno možné co většinou manželka odmítá.

Fulham (Pá, 26. 6. 2009 - 00:06)

takže ty si je takhle dáváš? taky jsem už na to myslel,ale přítelkyně ta by mě hnala..Jednou ale už to musím budoucí tchýni taky říct,že mě přitahuje a že mám na ní hroznou chuť,jenže prostě nemám odvahu.:(

Vašek (Čt, 25. 6. 2009 - 21:06)

Souložím manželku současně i její matku.Přála si to manželka sama jeji matka nemá chlapa ani ho nechce ale sex ji chyběl.Střídavě jenu lížu druhou píchám nebo mi jedna kouří a podobně si užíváme.

VIKI (Čt, 25. 6. 2009 - 20:06)

AHOJTE JA NEVIEM CO DELAT FURT MA JEDEN OPTAZUJE

VIKI (Čt, 25. 6. 2009 - 20:06)

AHOJTE JA NEVIEM CO DELAT FURT MA JEDEN OPTAZUJE

VIKI (Čt, 25. 6. 2009 - 20:06)

AHOJTE JA NEVIEM CO DELAT FURT MA JEDEN OPTAZUJE

VIKI (Čt, 25. 6. 2009 - 20:06)

AHOJTE JA NEVIEM CO DELAT FURT MA JEDEN OPTAZUJE

Béba (Čt, 11. 6. 2009 - 00:06)

Ještě aby mi dávala moje stará :-)
Jsem ženská a těžce bych nesla, kdyby mi moje vlastí máma vojížděla mého manžela!

padouch (St, 10. 6. 2009 - 23:06)

Bébo,tobě bohužel nedá ani tvoje stará,naštěstí má nás,své bývalé spolužáky...

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 17:06)

Šukám tchýni a baví nás to.
Yoss přidej se rašple zanesená !!!

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 17:06)

Šukám tchýni a baví nás to.
Yoss přidej se rašple zanesená !!!

Yossarian (St, 10. 6. 2009 - 17:06)

Kecá.....nevěřte mu ani slovo.....hihi...jen honí....

Béba (St, 10. 6. 2009 - 15:06)

Je to morální bahno!
Panímáma, která kouří manžela své vlastní dcery je docela sviňka!
Mně by takhle maminka nikdy neubížila a já svým dětem také ne.

Pavlovi, který (St, 10. 6. 2009 - 00:06)

Doufám, že jsi stejně benevolentní k jakékoliv nevěře tvé ženy.A jak bys reagoval, kdyby ses dozvěděl, že ti manželka zahýbá s otcem nebo bráchou?
A prosím tě, nepiš, že tě tak miluje, že by ti nezahla!

Reklama

Přidat komentář