Reklama

Sex s tchyní

Jirka (So, 14. 4. 2007 - 13:04)

Před lety se mi stalo, že jsem jel na rande za holkou, kterou jsem poznal přes inzerát. Bylo to přes půl republiky, tak bylo jasný, že tam přespím. Ta dívka bydlela se svou matkou na vesnici v domku, tak nějak logicky vyplynulo, že si šupnem do pelíšku spolu. K mému údivu se kolem půlnoci přišourala k nám do postele i její matka a obě se tvářily tak nějak jako že je to úplně normální. Byl jsem z toho docela paf ale matka si prostě jen lehla vedle mne a tahle jsme všichni společně spali až do rána. Takže se dá říct, že jsem vlastně taky kdysi spal se svou málem tchýní.

Radek (So, 14. 4. 2007 - 02:04)

...takovou tchyni bych chtěl mít.

Marie (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

Před pár lety jsem také měla několikrát styk se svým zeťákem. Dcera se to nikdy nedozvěděla a myslím že na tom není nic tak odsouzeníhodného. Stalo se to když jsme ještě bydleli s mladými j jednom domě. Dcera byla v práci a zeťák po mně prostě vystartoval, když mne viděl ve spodním prádle v koupelně. Nebránila jsem se, je dost pohledná a později jsme si to ještě několikrát zopakovali. Myslím, že si má dcera vybrala dobrého hřebečka. Skoro jí ho někdy závidím.

Nadržený Emil (Pá, 13. 4. 2007 - 21:04)

Prosim tě co se divíš, jak to může udělat, no to je otázka. Přeci si lehne na záda, roztáhne nohy, zaheká a je to, kolík se sám automaticky vybryndá. Zrada co to je? To snad ve filmu takové řeči používá režisér, pro blbečky v kině.

Janka (Pá, 13. 4. 2007 - 21:04)

Nechápu, jak jakákoli matka TOHLE může udělat své dceři.A zrovna tak manžel dcery, je to v podstatě DVOJÍ ZRADA.Jste bezcharakterní lidi.

jenda (Pá, 13. 4. 2007 - 20:04)

panebože co to je za téma..fuj!!!

Jarmil (Pá, 13. 4. 2007 - 20:04)

Pokud je tchýně zachovalá, nevidím důvod proč jí nepřefiknout. Konec konců je to v rodině, tak žádný problém. Já sám jsem to pár let takto praktikoval. Teď už ne, už je z ní stará rašple.

Petra39 (Pá, 13. 4. 2007 - 15:04)

Moje dcera má kluka,kterej by stál za úvahu,ale neudělám to. Sice po mě hází mlsné pohledy a neříkám,že to není příjemné,ale jsou hranice,přes které slušný člověk a kór milující máma nepřejdou.

Jára (Pá, 13. 4. 2007 - 11:04)

No a kdyby byla hezčí než ta tvoje,což nebývá výjimkou, pak bys také takto uvažoval?
Moje tchyně je celkem kusanec, který bych si dovedl představit ve své posteli, ale já bych své prdelce nikdy neudělal, v tom je ten vtip. Věrnost! Nic víc. Nerozhoduje, zda je to s cizí ženskou nebo s tchyní. Je to o věrnosti a chtíči.

Fremer (Pá, 13. 4. 2007 - 10:04)

Je mi 21 a mam 19 letou přítelkyni a v žádnym případě dych nešel do její matky!!!
Je jí asi 43, má velkou zadnici a je při těle, na místo vlasů má trvalou helmu... :))
Asi jsem jinej ale hnusí se mi ta představa. čus

Markéta (Pá, 13. 4. 2007 - 09:04)

Já bych takové matce přes hubu dala. Nezájem. Křesťanství nekřesťanství. Jsem horká krev. Přítele bych vzala za koule a pověsila ho do průvanu, laicky řečeno. Jsem pomstychtivá...:))Jak tady někdo sarkasticky pravil-ať si matka vyzkouší,co dcera bude v posteli mít....:)spíš bych brala myšlenkovou alternativu, jakože si chce pouze vyzkoušet, zdali ten dobrák bude snad schopen věrnosti její dceři.
Jde vidět, když se povzneseně dívám na tuto diskuzi, kolik úchylných tvorů žije v našem státě, kam se hrabe Švédsko

ss (Pá, 13. 4. 2007 - 08:04)

Trochu humus ne?Doprčic,ženská není vonuce a jestli některá máma tohle dokáže svý dceři udělat,zasloužila by nejen přes hubu.

přítel (Pá, 13. 4. 2007 - 08:04)

a proč ses nepřidala? Třeba by došel i tatík a rozjeli bychom to ve čtyřce:-)

dcera (Pá, 13. 4. 2007 - 08:04)

Tak mě se to stalo. A je to pěknej humus,abyste věděli! Jednou jsem se vrátila domů dříve než bylo v plánu a naskytl se mi nečekanej pohled. Má máti stála u kuchyňské linky a krájela na prkénku zeleninu a ten můj parchant (naštěstí jen bývalý přítel a ne muž) stál za ní s jednou rukou v jejích kalhotkách ji hladil po zadku,druhou si ji držel vpředu za prsa a lízal ji zezadu krk a uši. Ona jen držela a vzdychala blahem jako nějaká chlípná čubka. Když si mě všimli jak tam na ně hledím se spadlou bradou, byli oba rudí až po kotníky. Myslela jsem, že je snad na místě zabiju,jak jsem řádila. Poslala jsem ho hned k vodě a se svou matinkou se už půl roku nebavím. Žiju u nového přítele a doufám, že podobné rány už nikdy nebudu muset vytrpět.

jajo (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

Pamätáte si ten televízny porad Snívejte s námi ? No tak to je volné pokračovanie. Nevravím, že sa to nestáva, ale aktéri s tým nepôjdu na verejnosť. 90 % príspevkov v doktorke sú blufy.

afra (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

zeť: díky, uklidnil jsi mě. Už jsem uvažovala nad tím, že spáchám harakiri protože svět ve kterém matky dcerám vědomě takhle ubližujou, je hrozné místo k bytí. Díky.

zeť (St, 10. 1. 2007 - 22:01)

za ty ostatní samozřejmě :-)

Sněženka (St, 10. 1. 2007 - 17:01)

Zeť.A ty se počítáš mezi které?

zeť (St, 10. 1. 2007 - 14:01)

Afro, co se rozčiluješ? :-) Půl věcí tu píšou pubertální panici, 20 % snílci za horizontem 25% uchylové a ten zbytek? Ti za moralizování nestojí.

afra (Út, 9. 1. 2007 - 20:01)

Zajímalo by mě jaký vztah má matka k dceři, když jí svádí manžela. Místo toho, aby dceři přála věrnýho manžela, tak jí to takhle kazí. Nechápu to. Buď jí nemá ráda, nebo jí sice ráda má, ale sebe mnohem víc.

Reklama

Přidat komentář