Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Čt, 3. 5. 2007 - 15:05)

jo,taky si myslím.takové kecky fakt žeru.:-)))

Drban (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

A ty jsi zase nějakej znalej poslyš, nejmenuješ se Baron Prášil? Nebo ten tvůj známej?

radilovi Ondrov (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

Mě nikdo varovat Ondro nemusí, já jsem opíchal obě moje tchýně. Ta jedna už to nevykecá a ta druhá zase to vykecat klidně může.Kdybys nachlastal tak bys nemusel mít průser. Znám větší a čilejší mrdáky, než je tchýně. Mám známého a ten už přefiknul na svatbě 4 nevěsty, jednu přímo pod stolem, ženichovi před nosem. O tchyni ani nemluvím, tu přefik dřív než manželku.

Janda (Čt, 3. 5. 2007 - 11:05)

Vím-ne?

Drban (Čt, 3. 5. 2007 - 11:05)

Správně! Chytrej kluk.

Janda (Čt, 3. 5. 2007 - 10:05)

no a proto jsi si drbane pořídil milenku.

Drban (Čt, 3. 5. 2007 - 10:05)

Ondro, to je zajímavá zkušenost. Já jsem na to taky hodně myslel,ale strach z trapasu byl silnější. Asi naštěstí.

xxcd (Čt, 3. 5. 2007 - 00:05)

Většinou skončím nechtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

Ondra (St, 2. 5. 2007 - 23:05)

Chtěl bych varovat všechny, kdo uvažují o sexu s tchyní. Mně tchyně fyzicky dost přitahovala, zejména když jsme měli se ženou takovou krizi vztahu a pořád jsme se hádali kvůli blbostem. Připadlo mi, že i já se jí líbím, ale že nikdy nedostaneme odvahu si spolu něco začít. Nakonec všemu pomohla náhoda, když se tchyně polila vřelým kafem. Souložili jsme spolu několikrát během asi půl roku, pak jsme toho nechali. Bohužel se to jednou v mé podnapilosti provalilo manželce a začalo peklo. Myslím že mě teď nenávidí všichni včetně tchyně, přestože od toho našeho románku uběhlo už cca 7 let. Všechny varuju, nehrajte si s ohněm, některé události nelze vzít zpátky!!!

Máma Mareny (St, 2. 5. 2007 - 07:05)

To já vím, že bys kanče chtěl Marenu s koulema. To už mi je dávno jasné.

kanec (Út, 1. 5. 2007 - 22:05)

ty si husta mamo mareny. Este aby marena mela koule! ty bys tomu dala!

Máma Mareny (Út, 1. 5. 2007 - 13:05)

Můj zeťák kanec, kterej tady furt opruzuje na doktorce po mě chce neustále sex. Marena mu nechce dat, protože nemá varlata. A tak mu to aspoň dělám násadou od lopaty do prdele.

Marek (Čt, 26. 4. 2007 - 13:04)

Tak o tom žádná. Ta moje rozhodně. Chtěla by furt a jak u toho řádí. Její dcera je proti ni úplná lemra.

Návštěvník (Čt, 26. 4. 2007 - 12:04)

Tchýně je kolikrát lepší na sex než její dcera.

Renny (Čt, 26. 4. 2007 - 12:04)

Hacku, tys to četl pozpátku, nebo ti přeskočilo? Já cituji, to,co mi vyprávěla známá a můj komentář k tomu je takovej, že se podle mě jednalo o jednání pedofilního zvrhlého otce, kterej ji to nakecal, aby si to morálně zdůvodnil. Tak mi nepodsouvej, že si myslím, že jsou Slováci banda opic. Mám je rád a mám mezi nimi taky spousty kamarádů. Příště si vše přečti 2x a pak si ještě pleskni po čumáku pro lepší pochopení, než s horkou hlavou budeš reagovat

Huck (Čt, 26. 4. 2007 - 12:04)

Renny, takovou debilinu jakous napsal o slovenských samotách jsem nečetl snad od zvolení Klause za prezidenta. To samé by se dalo napsat o šumavských a krkonošských hvozdech, nemyslíš? Byls tam vůbec někdy? Víš, že to leží v Evropě a žijí tam kvanta Čechů, a že ti Češi jezdí právě tam, na ty hory a jsou tak "uvědomělí", že jich tam každoročně chcípne nejvíc ze všech národů a dělají tak ostudu před celým světem? Kolik ti je?

. (Čt, 26. 4. 2007 - 10:04)

Me zase napada otec pritele...je fesak charismatickej :-) Docela by me zajimalo nakolik je to pravda co se tu pise...ja si to teda rozhodne...moralne...prakticky neumim predstavit.Myslim ze i partner by me kdyz uz radeji videl s 5 kamaradama nez z jeho otcem.I ja opacne..Kazdopadne bych to ani omylem neudelala a kdyz jo museli by jsme mit pred rozvodem:-)pak at si trhne:-))

Renny (Čt, 26. 4. 2007 - 08:04)

Jájo, to nevypadalo jako sranda,ale jako "moudro" hozený na papír.
To víš, že na tchyni kašlu. Mrtvého brouka dělám už 2 roky.

Jája (St, 25. 4. 2007 - 17:04)

Renny renny kolik ti je,že ani srandu nepoznáš?A nebo jsi ital?Hele tchýně si v tomto směru nevšímej a dělej mrtvýho brouka hlavně ať ti to klape s milou.

Renny (St, 25. 4. 2007 - 15:04)

To jsi vzala kde, takovou hovadinu. Italové jsou nejpobožnější z celé Evropy. Ti si rádi sice zahnou s jinou,ale vlastní rodina je pro ně svatá. Nesmíš věřit filmům.
Spíš jsem něco podobného slyšel o Slovenských samotách v horách. Že tam všichni chlapi z rodu mohli souložit s jedinou ženou v chalupě. Jedna slovena mi to vyprávěla. Má prý už také za sebou zneužití otcem. Já si spíš ale myslím, že tatík je pěkně ujetá svině, která ji tu báchorku nakecala, aby se před ní morálně očistil.

Reklama

Přidat komentář