Reklama

Sex s tchyní

Nikola (Ne, 19. 11. 2006 - 21:11)

Blochine, tal to jsi peknej uchyl! Ježiš, sem chodi asi samý nemorální prasata. Spát se svojí tchýní? To je hodně velký úlet, chudák vaši partneři, pokud jsou teda normální a ne jako vy...

blochin 40 (Ne, 19. 11. 2006 - 16:11)

Já spím se svou tchýní klape nám to velice dobře a nemáme žádný problém ohledně nevěry.

S (So, 4. 11. 2006 - 15:11)

Narazila jsem na tyto stránky náhodou,ale docela mě to chytlo. Je mi 47 a asi před 4 lety po mě vyjel můj zeťák na společné dovolené v Chorvatsku. Byla jsem tam tehdy s dcerou, jím a jejich 2 letým synkem. Když moje dcera po obědě šla s malým spát, my jsme si půjčili motorový člun a jeli se projet dále od břehu. Tam jsme zastavili, jen tak leželi na sedadlech,chytali bronz a diskutovali o všem možném a nakonec o sexu. On asi nabyl dojmu, že se situace nějak uvolnila a začal mne líbat a hladit. Bylo mi to docela příjemné a chvilku jsem ho nechala,ale pak jsem ho rázně,ale slušně zarazila. Zůstalo to mezi námi a je to tak dobře. Stejně je dobře, že se nic nestalo. Byť to bylo moooc lákavé, tak bych s tím řžít nedokázala. Připadala bych si jako pěkná mrcha a děvka. Nikdy potom, jsme už spolu o tom nemluvili a vztah máme nadále hezký.

lis (So, 4. 11. 2006 - 00:11)

Mila tecko, co je ti potom?Me je to rozhodne uplne jedno.A jak ctu tuhle rubriku tak je to uplne ok.

B.H. (So, 4. 11. 2006 - 00:11)

Ja se parkrat vyspal se svou tchyni.V 45 ma lepsi postavu nez ma zena v 25 a jak zachazet s nadobickem vi take. Proste to bylajedna basen.Uz se zase tesim, az s ni budu sam :-)

Návštěvník (Pá, 3. 11. 2006 - 14:11)

lis, si kurva. Až všechno praskne, přeju ti ať ti tvůj manžel rozfláká tlamu. Uvědomuješ si, že můžeš zničit rodinu. Nejen tvoji, ale i rodinu svého manžela??

lis (Pá, 3. 11. 2006 - 03:11)

Ja spim s otcem sveho manzela teda spala jsem parkrat.Nebylo to lepsi ale zaimavy.

monika (Čt, 2. 11. 2006 - 16:11)

tak jsem si to tu přečetla a mám ten dojem že maximálně 2 příběhy jsou pravdivé a to počítám i stím úvodním.Od parika-myslím, že se to může přihodit, ale to o tu jiní popisují je absurdní a ani špetka pravdy, tvrdte si co chcete

Návštěvník (Čt, 2. 11. 2006 - 15:11)

Pavel222: Nepochopil jsi mě. Neměla jsem na mysli životní zkušenosti, ale to, že jsi primitiv. Máš pocit, že když máš k něčemu technicky nebo pudově možnost, tak že to tím pádem můžeš udělat. Ale to je úplná pitomost. Takhle se chovají zvířata, ne lidé.

pavel222 (Pá, 27. 10. 2006 - 13:10)

Jitka: Blbost to možná je ze tvého pohledu,ale já to tak prostě cítím a co si myslíš o tom ty, je tvůj problém. S životníma zkušenostma to vůbec nesouvisí. Člověk může a nemusí být zkušenej a pak se mu stane, že potká někoho, kdo ho děsně přitahuje a strašně po něm touží tak, že ztratí soudnost a jedná proti svému rozumu. Pokud jsi to nezažila , přišla jsi možná o dost zajímavý poznatek v oblasti sexuality.

jitka (Pá, 27. 10. 2006 - 10:10)

Pavle 222, to je pěkná blbost, co píšeš. Stejná blbost, jako kdybys říkal, že to, jestli někoho zastřelíš, záleží na tom, jestli máš pistoli a umíš střílet. Kromě sexuálního pudu jsi toho asi v životě moc nepoznal.

juf (Čt, 26. 10. 2006 - 22:10)

Moje tchýně teda rozhodně atraktivní není a souložit bych s ní nechtěl: ale jistá sexualita mezi námi je: rád se před ní ukazuju v erot. prádle i viditelně vzrušený a jí to zjevně nevadí.

fanda 2 (Čt, 26. 10. 2006 - 16:10)

Mě tchýně taky pořád jebe...

Pavel222 (Čt, 26. 10. 2006 - 14:10)

No já se ti Jitko nedivím. Ale zase pochop nás ostatní: záleží na tom, jak ta tchýně (tchán) vypadá, jaký je věkový odstup. Také hodně záleží na momentální situaci, kdy si člověk třeba nemůže pomoct a přijde to na něho - ta posedlost, že se nedokáže kontrolovat a nedomyslí důsledky. Zlomí ho chtíč a touha...

jitka (Čt, 26. 10. 2006 - 12:10)

teda když si představím, že by to můj manžel dělal s mou mámou, dělá se mi špatně. zabila bych je asi oba :-) a že bych to já dělala s tchánem, z toho je mi ještě víc zle. jednou jsem ho zahlédla nahého a to mi stačilo, víc už opravdu nemusím.

Pavel222 (St, 25. 10. 2006 - 11:10)

Mě ho jednou tchýně vyhonila rukou. Přistihla mě při tom, když byla manželka s dcerou na dovolené. Řekl jsem ji, že je mi trapně a jestli mi pomůže, tak to bude lepší. Bylo na ni vidět, že ji to baví, ale víc jsme asi ani jeden nechtěli. Tím to skončilo. Je o 14 let starší než já a docel ještě kost. Je to už víc jak 5 let.

krtek (Út, 24. 10. 2006 - 10:10)

Fanda je perfiš!!!
Také jsem svého času prahnul po tom, abych mohl pořádně svou krásnou tchýni pomilovat. Děsně mě ta myšlenka rajcovala a děsně jsem po tom toužil, až jsem ji to jednou navrhnul. Váhala, ale odmítla. Možná, kdybych byl silnější povaha a více naléhal, tak by i podlehla. Bál jsem se však, že se vše v rodině a okolí pokazí a tak jsem se zklidnil. Nyní jsem za to rád, protože tchýně je už stará (60) a nepřitažlivá a představa, že bych se ji měl nyní

Franta (Út, 17. 10. 2006 - 14:10)

mě tchýně jebe za každou kravinu:-)

KKK (Út, 17. 10. 2006 - 14:10)

Proč svatá prostoto?!
Spokojenost na všech stranách, nikomu to neubližuje, tak co??

Návštěvník (Út, 17. 10. 2006 - 14:10)

Svatá sprostoto.

Reklama

Přidat komentář