Reklama

Sex s tchyní

zeť (St, 10. 1. 2007 - 22:01)

za ty ostatní samozřejmě :-)

Sněženka (St, 10. 1. 2007 - 17:01)

Zeť.A ty se počítáš mezi které?

zeť (St, 10. 1. 2007 - 14:01)

Afro, co se rozčiluješ? :-) Půl věcí tu píšou pubertální panici, 20 % snílci za horizontem 25% uchylové a ten zbytek? Ti za moralizování nestojí.

afra (Út, 9. 1. 2007 - 20:01)

Zajímalo by mě jaký vztah má matka k dceři, když jí svádí manžela. Místo toho, aby dceři přála věrnýho manžela, tak jí to takhle kazí. Nechápu to. Buď jí nemá ráda, nebo jí sice ráda má, ale sebe mnohem víc.

afra (Út, 9. 1. 2007 - 20:01)

Pánové, představte si, že by vás manželka podváděla s vaším otcem. Je to nechutný. To jsou dneska mámy. Udělat tohle vlastní dceři. Podvést ženu s její matkou je nejhorší forma nevěry. Nejvíc zraňuje. Máma je prostě máma. I když bohužel je někdy i fena lepší matka...

Návštěvník (Út, 9. 1. 2007 - 10:01)

Kaňoure, taky tak smýšlím. To obecně. A když si vzpomenu na svou bývalou tchýni, tak tuplem NIKDYYY!

Alex (Út, 9. 1. 2007 - 10:01)

Moje tchýně skvěle mrdá. Nechá si stříkat do kundy nebo pije moje semeno s takovou chutí, že se její dcera může stydět. Není nad takový vztah!

starý kaňour (Pá, 5. 1. 2007 - 21:01)

Na starým kole se dobře jezdí,ale hupsnout na tchýni to je hnus a to jsem přefik kde co.Švagrovou,nevlastní neteř,nebo nějakou vzdálenou sestřenici to by ještě se dalo zkousnout ale pokrevní příbuzné a tchyni ani náhodou.To raději ošukám vlastního psa

blochin (Pá, 5. 1. 2007 - 16:01)

Já Ti fandím já a moje tchýně souložíme skoro každý týden a je to opravdu paráda. Pokud v Tvém vztahu něco neklape. Tak s tchýní to bude určitě lepší. Držím Ti palce ať Ti to chutná.

blochin (Pá, 5. 1. 2007 - 16:01)

Já Ti fandím já a moje tchýně souložíme skoro každý týden a je to opravdu paráda. Pokud v Tvém vztahu něco neklape. Tak s tchýní to bude určitě lepší. Držím Ti palce ať Ti to chutná.

Kris (So, 23. 12. 2006 - 17:12)

Nevera... dobra, je to hnus, ale s jeji matkou??? To je nechutne... to je... no pro to neexistuje snad ani vyraz...

Helga (So, 23. 12. 2006 - 12:12)

Taky mám dvě dcery a obě mají přítele, pěkné kluky. Jasně že v nich nevidím malé děti, ale dospělé pěkné chlapy...ale sex s nimi...to bych fakt nikdy neudělala.

slumalf (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

Jediná rada, zajdi si na nějaký statek a popros, aby ti dali otýpku sena, případně ji i zaplať. Vůl totiž seno ohromě rád

Návštěvník (Čt, 21. 12. 2006 - 03:12)

.

..

..

eva (St, 20. 12. 2006 - 15:12)

Ahoj všichni ktivně diskutující!!!
I když je první příspěvek už nějaký rok starý, opravdu mně zaujal a pak také ty další.Mám dvě dospělé dcery,nějak rychle vyrostly a zařídily si své životy po svém.Asi mám štěstí v tom, že nevypadám jako jejich máma, ale starší sestra.Mají obě partnery, skvělé muže, ale mně by ani nenapadlo si s některým z nich začít!!!!Pro mně je takový prohřešek neomluvitelný a to nejsem žádný puritán.To ty své ženy či přítelkyně nemáte rádi pánové či si jich nevážíte???Copak nechápete, jak moc byste jim mohli takovým hloupým činem ublížit???Copak je sexuální pud to nejdůležitější???Naprosto to odsuzuji, to nemá s čistými city nic společného a ten, kdo něco takového provozuje nebude sám nikdy šťastný.Jo a také ten směšný příběh, jak pám zabloudil v domě a "náhodou " si to rozdal se svou tchýní!!!Ale no tak...to je příběh jak z večerníčku.Každý snad ví, do čí postele leze, pokud je svéprávný!!!!

Kata (St, 20. 12. 2006 - 11:12)

Je mu 75 a uz mu pry nestoji.. No, aby ses nedivil, po mne sel otec meho pritele, stal mu pekne a to je mu 79... :)

for Zeldy (St, 20. 12. 2006 - 11:12)

Je to úsměvné, ale asi i rizikové. Kruciš, nezávidím. Tohle mě obešlo. Ozvi se.

zeldy (St, 20. 12. 2006 - 09:12)

Já na tyto stránky náhodou nenarazil:-), mám totiž taky solidní tchýni, která TO moc potřebuje, jinak se asi zblázní. Tak jsem si říkal, že je lepší jí to udělat, než mít v rodině cvoka nebo ne? Je to přece jen fyzická záležitost, nic víc, Masírovat záda je jiné akorát v tom, že jsou to záda.

Návštěvník (Po, 20. 11. 2006 - 22:11)

A máš to po dnešku vyřešený :-)

KEL (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

No a teď by mě zajímalo, jak se v tom současném TV seriálu (Pojišťovna štěstí) stavíte ke vztahu Brožovka - Nárožný? Je to jenom scénář, nebo je to také ze života?

Reklama

Přidat komentář