Reklama

TIAPRIDAL

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 22:10)

Dáváme se triapadal při demencí prosim

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 22:10)

Dáváme se triapadal při demencí prosim

Anonym (Pá, 20. 10. 2023 - 22:10)

Dáváme se triapridal při demencí prosim

Renata (St, 12. 7. 2023 - 23:07)

Dobrý večer chci se zeptat můj sin dnes dostal na předpis tiapridal je hiper aktivní nezvladatelní agresivní nemám Stim lékem skusenost za jak dlouho zabírá či poznám změnu děkuji za odpověď

Renata (St, 12. 7. 2023 - 23:07)

Dobrý večer chci se zeptat můj sin dnes dostal na předpis tiapridal je hiper aktivní nezvladatelní agresivní nemám Stim lékem skusenost za jak dlouho zabírá či poznám změnu děkuji za odpověď

Standa (Po, 5. 10. 2020 - 19:10)

Dostal jsem na nespavost Tiapridal jakou máte zkušenost a kdy zabere.

Anna (Ne, 4. 10. 2020 - 21:10)

Můžu zkombinovat triapridal a oxazepan,dekuji

Jan Balák (Út, 26. 11. 2019 - 16:11)

Dobrý den máte zkušenosti prosím stím to lékem TIAPRIDAL na léčení TARDIVNI DYSKINEZE mám pohyby pusou a hlavně zaviram oči tak ma dvě sekudny a pak je tak na milisekudu otevřu tak skoro nevidim děkuji za odpovědi.

Ládík (So, 25. 11. 2017 - 01:11)

Není to stejné, není to...Rivotril a Tiapridal se používají v psychiatrické léčebně při léčbě závislosti na pervitin.Je to dvacet let ale pamatuji si to dodnes tři rivotrily a tři tiapridaly ráno,po dva odpoledne a znova tři a tři na noc dva měsíce v kuse.ale zabralo to.

Jílek (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Léčí se stím to lékem perviti

Jílek (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Léčí se stím to lékem perviti

Ládík (So, 25. 11. 2017 - 01:11)

Ahoj lidi ja mam problem z...Hele určitě bys měl zajít k doktorce aby tě poslala k psychiatrovi a ten ti může napsat Mirtazapin.je to antidepresivum,velmi dobře se po něm spí a dost se přibývá na váze.Jo a bacha na THC.já třeba mám z něj deprese jako hrom.

Pampeliška (Út, 4. 7. 2017 - 16:07)

Chtel sem se zeptat jestli to...Není to stejné, není to ani stejná skupina psychofarmak

Tiapridal je antipsychotikum, Rivotril je benzodiazepin

Společné mají jen to, že jsou oba dost tlumivé.

Mira (Út, 4. 7. 2017 - 15:07)

Chtel sem se zeptat jestli to ma neco spolecne ho z rivotrilem protoze doktora mi rekl ze je to skoro stejny ale neverim mu

lukaš (St, 18. 7. 2018 - 21:07)

Přesně tak rivač a tiapridal se pouziva na abstinencni priznaky u pervitinu.

Anton (St, 15. 3. 2017 - 12:03)

Ahoj lidi ja mam problem z nervamaa vahou zhubnul sem asi pred rokem a ma vaha je 70kg a to sem mival 88az90 tet nemuzu pribrat a to beru b12 jo je pravda ze sem tam si dam thc na uklidneni ale jinak mam furt nervi a deprese jak mam pribrat a nemit takovi nervi poradte .dekuju

Ala (So, 17. 3. 2018 - 14:03)

Tiapridal jsem brala při odvykačce z alkoholu, i potom dost dlouho. Necítila jsem po něm absolutně nic. Ani netlumil, ani nepomáhal s absťákem, spát jsem nemohla a byla nasraná na doktora, že mi aspoň v začátku nedal nějaký benzák, nechal mi to pěkně odtrpět. (Taky před ním všechny varuji.) Proti benzodiazepinům nemá Tiapridal ani procento účinnosti.

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2019 - 15:10)

To je proto, že Tiaprid se nepoužívá nikdy k monoterapii.. a když pacientum ho dávám, chtějí-li odvykat doma. Pak píšu 200 mg 4 krát denně v Neurotopem 300 - 0 - 300 -300. Při hospitalizaci podávám Diazepam 5 - 10 mg co hodinu dokud pacient nejeví známky SEDACE. Pokud dorazí do ambulance, má tep 140, potí se, je neklidný, vysoký krevní tlak je někde kolem 190/100, dávám APAURIN 10 - 20 mg do žíly spolu a pokračuju podle odpovědi. Dávky mohou být první den i 100 mg.

Oskareta je vse (So, 17. 3. 2018 - 07:03)

No tak proč mu to dáváš,...Co si takhle někde sehnat odbornou literaturu a trochu toho načíst???

Co kdyby sis tak něco načetla ty, arogantní krávo. Vývoj mozku není jenom o počtu neuronů.
http://www.capard.cz/?p=121

kasldk (Čt, 1. 3. 2018 - 22:03)

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jaké změny jste pocítili po například dlouhodobém užívaní tiapridalu? Je možné, že tím, že tiapridal tlumí, že tlumí více věcí na které třeba není určený? Mě se po vysazení hrozně zhoršila pleť (akné), mnohem víc mluvím a jsem upovídaná, hrozné menstruační bolesti, které předtím vůbec nebyly, nárůst prsou atd...je možné, že je to tím, že jsem tiapridal brala již od cca druhého stupně ZŠ a nyní mi je 25 let a vysadila jsem jej a dostavily se mi tyto účinky, které jsem předtím neměla, může to s tím nějak souviset? Že by to tlumilo i takovéto věci? Děkuji mnohokrát za reakce a odpovědi.

Reklama

Přidat komentář