Reklama

TIAPRIDAL

Ondra_zdravka (Ne, 20. 6. 2010 - 12:06)

dostala jsem Tiapridal na...Zdravím Jarko,
pokud jste chtěla něco podobného jako je Lexaurin, tak Tiapridal je to pravé. Tiapridal Vám zajisté pomůže s Vašimi problémy. Přeji příjemný den. S přáním pevného zdraví Ondra

Ondra_zdravka (Ne, 20. 6. 2010 - 12:06)

aj ja berem Thiapridal.. dala...Ano, Tiapridal jak jsem již psal, patří do lékové skupiny sedativ tudíž sklidňuje. Takže po Tiapridalu můžete být spavá. Ale na uklidnění a proti depresivním stavům je účinný. S přáním pevného zdraví Ondra

Ondra_zdravka (Ne, 20. 6. 2010 - 12:06)

asi jsem to spatne...Dobrý den Martino,
ujišťuji Vás, že Tiapridal žádné křeče nepodporuje, právě naopak, Tiapridal patří do lékové skupiny Sedativ, proto má sklidňující účinek a závislost je na něm tak jako na jiných lécích. Takže se nebojte vašemu synovi podat Tiapridal, naopak pomáhá zmírňovat epilepsii a tudíž i snižuje epileptické záchvaty. S přáním pevného zdraví Ondra

jarka (Út, 6. 4. 2010 - 17:04)

dostala jsem Tiapridal na odvykání od Lexaurinu, který užívám v malých dávkách l0 let.zdá se mi podle letáčku dost ostrý. Hlavně ty záškuby a mimovolné pohyby těla nebo obličeje. Žádné takové příznaky nemám. Po encefalitýde mám úzkostné a napjaté stavy. chtěla jsem něco podobného jako byl Lexaurin.Nevím zda to mjám užívat?

SusynQa (Po, 8. 3. 2010 - 08:03)

aj ja berem Thiapridal.. dala mi ho na ukludnenie, proti depresivnym stavom.. a mna to viaz nez ukluduje, priam uspava a v skole mam s toho probelmy (mam 17 rokov)

martina (Ne, 14. 2. 2010 - 19:02)

asi jsem to spatne napsala,napsala mu je psychiatricka na zklidneni a ma jeste hrozny naviky a musim porad ho vnecem ujistovat a prave ma epilepsii a na tu bere jine leky ,na letacku bylo napsano,ze jen ve vaznych pripadech ze potporuje krece,tak proto mam strach.dekuji

aaa (So, 13. 2. 2010 - 22:02)

Dobry den,chtela jsem se...Na epilepsii?
To je možné, to je v pořádku.

martina (So, 13. 2. 2010 - 20:02)

Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli nema nekdo zkusenost,doktorka predepsala triapidal memu sznovy,je mu 13 a me epilepsii,docela mi vystrasilo kdzy jsem si precetla letacek.poradi mi nekdo?

--- (St, 10. 2. 2010 - 06:02)

Já jsem zkombinoval...Dobrou chuť...

Vladislav Žáče (Út, 9. 2. 2010 - 20:02)

Já jsem zkombinoval Tiapridal,Betahistin a Ibalgin. To je asi hloupost,že? Jsem jak ožralej.

Natura (Út, 15. 12. 2009 - 22:12)

...to je riskantní.
Je třeba to dobře zvážit. A informovat se. Ne jen slepě věřit lékařům. Oni to brát nebudou, je to netíží.

Natura (Út, 15. 12. 2009 - 19:12)

Pracuji s duševně nemocnými lidmi, a mnozí z nich se vyjádřili v tom duchu, že začátkem braní antipsychotik jim skončil normální život.
Ztratí se motivace, chuť do života, vytratí se libido.
Může možná pomoci v nějakém obtížném období (alkoholici, mozkové nádory, gerontologické onemocnění). Ale není to lék, to je třeba si uvědomit. Je to prostředek měnící osobnost, tlumí a demotivuje.
U dětí bych to volila opravdu jen v nejtěžších případech, kdy apatie je menším zlem a není šance na zlepšení kvality života. :-(

Bohužel lékaři takto nepřemýšlejí, ba přímo s rodiči o tom odmítají diskutovat. Vedlejší účinky zlehčují...

Ale dávat to dítěti, to je

Val (Út, 15. 12. 2009 - 18:12)

Bohužel musím souhlasit s natura. Mám postižerného 4,5 letého syna, epilepsie, šedý vrozený zákal, psychomotorická retardace, hypotonie. Prošlijsme Plzní i Prahou. Ale fakt je říci a přiznat si pravdu.... Tato stránka není kvůlimazání medu kolem pusy ale o zkušenostech. Koukněte na epileptika, taky píší různě. Zle i dobře. Na každé tělo reaguje vše jinak. Nechte naopak naruru psát jak to může být. mě třeba sladký řeči dávno nezajímají.

zdenek (St, 9. 12. 2009 - 22:12)

Já užívám Tiapridal spolu s...co mate na mysli ryvače

Daweek (St, 22. 7. 2009 - 11:07)

Já užívám Tiapridal spolu s Rivotrilem a antidepresivy. Tiapridal mi předepsal psychiatr z důvodu, že způsobuje uvolnění napětí. První dobu sem ho bral 1-1-2 a ted uz 1-0-1, a docela v klidu. No až na ty riváče.

luto (Po, 20. 7. 2009 - 12:07)

Užívám to. Nejhorší je spaní-co chvíli se člověk budí a opět usíná.Takže je stále unavený a připitomělý.A je pravdou,že chodím stále po vyšetřeních,prohlídkách a klidu mi nepřidají plné čekárny,hodiny sezení i když je člověk objednaný,atd.Lékař mě léčí tím,že užívám oblbováky,a zda-li najde to,co se má vyvrbit.Ty možné nežádoucí účinky existují,nejhorší je, když to na sebe pozoruji sám.

andrea (Čt, 19. 2. 2009 - 23:02)

ahoj predpisali ho mojmu 12rocnemu synovi bo ma strach o seba pozoruje sa ...mava krce , pocity uskosti pri srdiecku...a ine..robia mu vysetrenia co to sposobuje ale zatial uziva tento liek...uziva ho asi tyzden...zatial niekedy je kludnejsi inokedy nie...neziaduce ucunky sa nastastie doposiel neprejavili...

Oscareto a Honz (Pá, 6. 2. 2009 - 21:02)

Není fér, že se navážíte do paní Natury, cítím z ní, jak jí asi je a že napsala, že to je strašné, tak napsala no a co? Má ten dojem, tady to není odborná poradna, jsou tu laici a někdy vysloveně sprostí na druhé. Natura neudělala nic a ani moje řádky sem nepatří, vím to, přesto jsem vám to musela říct.
Asi nevíte nic o strachu matky o syna.
adieu.

pro Andreu (Pá, 6. 2. 2009 - 21:02)

Chápu, jak vám musí být, jaký máte o dceru strach. Chci vám říct, že ze všeho jde se dostat, musí však chtít i dcera. Mně to je divné, že vám neřekla, co jí dr. napsala. Mám totiž taky děti...už mají své rodiny, ale důvěřují mi stále, i vím, co berou, když něco od lékaře dostanou.
Myslím, že byste především měla získat zpět důveru dcery. Povídejte si s ní, jistě má nějaké starosti a když uvidí vaši snahu jí vyslechnout, jistě to na ní v kladném smyslu zapůsobí. Jinak nevím, ale dostat by se z toho mohla, je mladá a snad si všechno včas uvědomí. Držím vám palce!

mirka (Pá, 6. 2. 2009 - 19:02)

JO A POTOM JAKOU NEMOCÍ MUJ KLUK TRPÍ MUŽE TO BÝT DO BUDOUCNA EPILEPSIE?

Reklama

Přidat komentář