Reklama

Koloidní stříbro

Mari (Čt, 19. 10. 2006 - 15:10)

Lidko,neni tech 8h moc? Nemam ani poneti jak dlouho by to melo byt:-( Ale mam v planu ho koupita.Da se koupit jen pres internet nebo se sezene i v obchodech?Kde hledat? Dik vsem

Lidka (Po, 16. 10. 2006 - 20:10)

Přístroj nabízí na internetu víc prodejců.Já ho mám od paní Svobodové,Dolánky 4 pošta Osečná.Dováží ho z Německa.Návod k použití je přiložen.Já ho nechávám zapnutý na 8h.Destilovanou vodu kupuji v lékárně.

Popleta (Po, 16. 10. 2006 - 09:10)

Mame snim doma 100% zkusenost a spokojenost.Pomaha prakticky na vse a nevymenila bych za nic jinyho.
Lidicky kde se da koupit pristroj?Navod na vyrobu kde se najde? Jak je to slozity? Da se to zvladnout brz problemu?Dik za odpoved:-)

Lidka (Po, 16. 10. 2006 - 08:10)

S koloidním stříbrem mám už rok dobré zkušenosti při zahlenění organismu,taktéž syn ho užívá.Beru ho tak dva měsíce,pak udělám měsíční přestávku.V létě neberu vůbec.Koupila jsem přístroj na výrobu,je sice dražší,ale přesto se nepochybně vyplatí.Je též důležité po dobu užívání brát lactobacillus.

Iren (Ne, 15. 10. 2006 - 21:10)

Já jsem osobně užívala koloidní stříbro jen velice krátkou dobu,takže nemohu říct jestli mělo na můj organismus nějaký pozitivní účinek. Rozhodně mi ho, ale doporučil léčitel (p.RULC) s tím, že hubí veškeré bakterie v těle a tedy i ty přítelské ve střevech a přidal mi k tomu ještě k užívání přípravek na obnovení střevní mikroflory - Symbilact (nevím přesně jak se to píše). Dále mě upozornil, že se stříb.voda musí uchovávat odděleně od elektrických spotřebičů a ve tmě. Rozhodně tomu co mi řekl důvěřuji a vzhledem k tomu, že moje dcera má v nose streptokoka a další(zjištěno z laboratorního vyšetření stěru nosu) rozhodně si kol.stříbro koupím spolu se Symbilactem a budu ho spolu s dcerou užívat. věřím, že nám oběma prospěje.

A-Team (Ne, 15. 10. 2006 - 15:10)

Před lety jsem si koupil přístroj na výrobu koloidního stříbra a konečně jsem se zbavil boreliozy (ve druhem stadiu) se kterou jsem žil skoro 10 let. Aby bylo stříbro účinné, je potřeba mít roztok alepspoň 25ppm. Každému se finančně nejlépe vyplatí koupit si přístroj a vyrábět si stříbro doma sám. Přístroj stojí 4tis kč včetně tyčinek z ryzího stříbra. Pokud si přístroj nechcete kupovat a raději chcete hotové stříbro, můžu vám litr 30ppm navařit a poslat poštou. Informace o stříbře a jeho výrobě jsem našel tady: www.stribro.com, pokud chcete stříbro navařené, pošlete mi email: a-team"seznam.cz

Jirka (Pá, 15. 9. 2006 - 23:09)

Anno: to co používám já, se jmenuje "Ag100 Koloidní stříbro 300ml", výrobce je AURUM HEALTH PRODUCTS (GB), v ČR distribuuje Pharma Activ. Dá se sehnat od 290,- Kč až po 350,- podle lékárny. Většina lékáren ho nemá skladem, ale objednají ho do ruhého dne (alespoň v Praze). Je to tak určitě lepší, protože když je to někde vystavené v regále tak časem světlo roztok degraduje i když je v hnědé skleněné lahvičce. Také umístění poblíž elektrických zařízení koloidní stříbro znehodnocuje. Při donášce domu v zimě dejte pozor abyste lahev nevystavila mrazu.

Anna (Pá, 15. 9. 2006 - 20:09)

Jaké koloidní stříbro používáte?Já jsem v obchodech s potr.doplňky objevila jen jeden druh.Nevím jestli je účinné.

Jirka (Út, 12. 9. 2006 - 12:09)

Drážo: kde jsi přišla k tomu že se stříbro váže na sulfhydrylové bílkoviny?

borelka (Út, 12. 9. 2006 - 10:09)

Bez tebe je to tam ,house,o mnoho lepší.Nikdo tam nikoho tak hloupě neosočuje,jako jsi to dělalo ty "přítelkyni".

boreliotik (Po, 11. 9. 2006 - 22:09)

Mně se nezdá, že by klesla.

house (Po, 11. 9. 2006 - 22:09)

Někteří lidé jsou na tom tak špatně, že se nezmohou ani na nicku.
Na stránkách www.borelioza.cz je tvrdá cenzura a přístup je tam umožněn jen některým. Po cenzurním zásahu úroveň stránek borelioza výrazně klesla. house

Návštěvník (Po, 11. 9. 2006 - 21:09)

House,tak ty ses přestěhovalo z boreliozy na debaty na doktorce? No toto!

house pro Draza (Po, 11. 9. 2006 - 20:09)

Paní Drážo, jestli máte toho svého drobečka aspoň trochu ráda, tak mu stříbro nedávejte. Moc Vás o to prosím ! Je to buněčný jed, který se váže na sulfhydrylové skupiny bílkovin a u tak malého dítěte hrozí vážné poškození všech orgánů. Játry počínaje a mozkovou tkání konče.
Dovedu pochopit, že v organismu dospělého člověka s ukončeným tělesný vývojem (t.j.po pubertě) může při krátkodobém podávání převládnout míra prospěchu nad mírou poškození.
Ale dětem, dětem to prosím nedávejte ! house

Zdeněk (Po, 11. 9. 2006 - 16:09)

Prosím o laskavé sdělení, kde jsou k dostání stříbrné drátky k výrobě koloidního stříbra, příp. i jejich cena. Díky.

Josef Zapletal (Po, 4. 9. 2006 - 15:09)

Dodatek a objasneni k memu prispevku ze dne 23.7. 06.Koloidni stribro se uziva 3x dene 1 cajova lzicka (a ne 3 cajove lzicky omlouvam se za chybu) a bere se to 3 dny.Toto je minimum.Ale na druhe strane je lepsi vzit vice koloidniho stribra ,nez mene.Jestlize nemoc jiz probiha naplno je dobre vzit 1. den 5-6x jednu cajovou lzicku (ne tu nejmensi)
Druhy den 3x dene jednu lzicku a treti den
3x dene.Nejdulezitejsi je brat to mezi jidlama a podrzet to pod jazykem 3-5 minut a potomto spolknout!!!Pri tezkych chorobach joko je Roztrousena Skleroza se muze brat koloidni stribro dlouhodobe.Po prvnich trech dnech se udela pauza 3-5 dni apak se bere jedna lzicka dene 1-2 mesice ,az do vyleceni. Osobne si myslim ze je dobre udelat par dni prestavku ,aby taky imunni system zapracoval.
V USA pouzivz dva miliony lidi rocne koloidni stribro a nikdy nebyli zjistene jake koliv bocni ucinky!!!Jak nici stribro Virusy a Bakterie??Virusy a Bakterie vyrabi na povrch sveho tela enzym pro dychani.Kdyz se male castecky stribra dotknou jejich povrchu
dostanou sok a prestanou vyrabet enzym pro dychani a zadusi se.Takze se nemuzou mnozit anemoc se zastavi!!!Stribro znici vsechny Virusy a baktrie ktere pouzivaji kyslik a tech je 97%!!

Josef Zapletal (Po, 4. 9. 2006 - 15:09)

Dodatek a objasneni k memu prispevku ze dne 23.7. 06.Koloidni stribro se uziva 3x dene 1 cajova lzicka (a ne 3 cajove lzicky omlouvam se za chybu) a bere se to 3 dny.Toto je minimum.Ale na druhe strane je lepsi vzit vice koloidniho stribra ,nez mene.Jestlize nemoc jiz probiha naplno je dobre vzit 1. den 5-6x jednu cajovou lzicku (ne tu nejmensi)
Druhy den 3x dene jednu lzicku a treti den
3x dene.Nejdulezitejsi je brat to mezi jidlama a podrzet to pod jazykem 3-5 minut a potomto spolknout!!!Pri tezkych chorobach joko je Roztrousena Skleroza se muze brat koloidni stribro dlouhodobe.Po prvnich trech dnech se udela pauza 3-5 dni apak se bere jedna lzicka dene 1-2 mesice ,az do vyleceni. Osobne si myslim ze je dobre udelat par dni prestavku ,aby taky imunni system zapracoval.
V USA pouzivz dva miliony lidi rocne koloidni stribro a nikdy nebyli zjistene jake koliv bocni ucinky!!!Jak nici stribro Virusy a Bakterie??Virusy a Bakterie vyrabi na povrch sveho tela enzym pro dychani.Kdyz se male castecky stribra dotknou jejich povrchu
dostanou sok a prestanou vyrabet enzym pro dychani a zadusi se.Takze se nemuzou mnozit anemoc se zastavi!!!Stribro znici vsechny Virusy a baktrie ktere pouzivaji kyslik a tech je 97%!!

Josef Zapletal (Ne, 3. 9. 2006 - 04:09)

Deti berou polvicni davky !!!!

Draza (Ne, 27. 8. 2006 - 11:08)

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli uz jste někdo dával koloidní stříbro dětem. Mám 3letého syna a nevím jaké dávkování???

Zdenka (Po, 7. 8. 2006 - 21:08)

S koloidnym striebrom sme sa zoznamili pred 3 rokmi, uzivame ho v akutnom prejave chorob ako i pri jednom chronickom ochoreni - zlepsuje priebeh ochorenia. Liecime s nim aj psika a macicku. Mame len pozitivne skusenosti.Aj nasi priatelia ho pouzivaju na liecenie pre seba a svojich znamych.

Reklama

Přidat komentář