Reklama

Koloidní stříbro

Martin (Út, 4. 11. 2003 - 21:11)

Než to začnete používat tak si prostudujte prohlášení amerického úřadu pro kontrolu léčiv ( FDA ), který upozorňuje na to že používáním múže dojít k nezvratné otravě stříbrem ( argyria )a že dle studií není prokázán jakýkoliv kladný účinek. O něm mluví pouze prodejci, mezi které p. Svobodová zcela jistě patří. Celé je to humbuk jako značná část těchto produktů .V případě koloidního stříbra je však jeho používání přímo zdraví nebezpečné.

Fany (Pá, 26. 9. 2003 - 21:09)

Když jsem se začal hlouběji zajímat o ředení koncentrátu koloidního stříbra,pro různá použití,tak zjišťuji,že jsou na to různé pohledy,jak v uveřejněných článcích tak i ve Vašich odpověďích.Prosím paní Evu o zaslaní návodu na použití koloidního stříbra, který jsi koupila (sken nebo opis)na moji e-mailovou adresu.Dále uvádím další adresy které jsem obdržel:www.spirala.czwww.reiki.czwww.neuropsychiater.org/silber.htmlwww.fda.gov/OHRMS/DOCKETS/98fr/081799a.txtwww.silberwasse.com

Eva (Pá, 26. 9. 2003 - 17:09)

Tak už ho mám doma, ale jsem z toho dávkování poněkud zmatená. Někde se píše lžička, někde lžíce, někde se má vypít ve vodě, někde přímo, neředěné...

Eva (Čt, 25. 9. 2003 - 21:09)

Dobrý večer,tak na mě už čeká "mé" koloidní stříbro na poště, zítra si ho vyzvednu a uvidím, co to udělá.

Svobodová Jaros (Čt, 25. 9. 2003 - 20:09)

Vážení,jak pro Vás tak i pro kolegyni se stejným dotazem: s koloidním stříbrem mám zkušenosti jak z osobního užívání po dobu již 5 měsíců, tak i z užívání jiných. Koloidním stříbrem jsem se po mnoha pokusech s antibiotiky a nekonečným kolečkem mezi lékařidostala z beznadějné boreliózy se kterou jsem se trápila kromě uplynulých 7 let tak posledních 9 měsíců velmi akutně. Stříbro mám kromě jiného odzkoušené na povrchová zranění, gangrénu, tak i na angínu, chřipku, rýmu, lupenku, ekzémy a další problémy. Upozorňuji Vás pouze na skutečnost, že stříbro musí být v min. koncentraci 20ppm jinak je jeho užívání pouze profylaktické a nemá větší léčebný účinnek. Koloidní stříbro které se u nás objevilo jako hotový produkt je jednak příšerně drahé a za druhé má koncentraci pouhých max.10 ppm. Rovněž užívání tak jak je doporučeno v některých podkladech -t.j. po lžičkách je nesmyslné. Ale toto vše je na delší povídání takže pokud máte zájem - tel 776051340, nebo e-mail.

Fany (Čt, 25. 9. 2003 - 08:09)

Ahoj.Praktické zkušenosti ohledně použítí koloidního stříbra zatím nemám .Teorie je na internetu celkem dost na př.www.spirala.cz (sekce substance/koloidy)

Eva (Pá, 19. 9. 2003 - 21:09)

Ahoj Fany,nemám pro Tebe žádné informace - naopak je zrovna sháním. Jen se k Tobě přidám se svou zvědavostí, ale každopádně jsem se už rozhodla, že si ho objednám, zas tolik peněz to není. Pak Ti dám vědět. V tématu Candida je jistá Alex, která ho začala brát v pondělí, skoč se zeptat jí, chceš-li.Ptala jsem se na Koloidní stříbro v lékárně, protože se mi nechtělo platit to hříšný poštovný, ale koukali tam na mě jako na blázna, co polyká kovové předměty, aby šel z basy na marodku:-)Ty s ním už máš nějakou zkušenost?

Fany (St, 17. 9. 2003 - 16:09)

Chtel bych si s nekym popovidat,kdo ma zkusenosti s pouzivanim koloidniho stribra,jak zevne tak i vnitrne.

Reklama

Přidat komentář