Reklama

SATANISMUS

sssssssssssssss (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

Já Satan Václav Klaus Vás všechny okradu,sami mi všechno dáte.Já Satan Václav Klaus Vás všechny zabiju,když mne posloucháte.Komu pak svou duši dáte?

Jan (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

Nevim, jake jsou vase zivotni...Jsem ateista. Nicméně - před časem jsem si přečetl od La Veye satanskou bibli. Mé názory se dokonale ztotožňují s těmi, jež zazněly v oné knize. Pánbíčkáři a křesťanstvím obecně opovrhuji. Je to jen jedna z mnoha praktik, jak z si z lidí udělat ochočené stádo a - vydělávat. Satanismums je pro mě zkrátka životní filosofie. Nejsem v církvi satanovi. Jen zastávám stejné myšlenky.

.......... (Ne, 17. 10. 2010 - 11:10)

Hm, možná opravdu pokrok a...představa,že žijeme pouze jeden živit končící smrtí v nicotnu mě děsila již od dětství pokud jsem o tom takto přemýšlel za dlouhých zimních večerů. Představa,že život je jen pomíjející nesmyslnou hrou hříčky přírody byla prostě pro mne nepochopitelná.
Když jsem pomyslel na to že život je proud nekonečné řady životů,bylo po úskosti. Nevím proč ale vnitřně jsem cítil,že tomu tak možná je. Rozum jakoby nechápal význam toho všeho,ale nitru to dodávalo klid. Říkal jsem si,že si myšlenky třeba jen tak hrají aby zahnaly strach a úzkost ze smrti a nicoty v které měl končit tento kratičký příběh života.Také jsem se snažil uklidňovat tím,že tento osud čeká všechny a že pak už nic nebudu vědět a proto mi to bude jedno.Nic z toho nepomáhalo,jen to vědomí proudu života mě uklidňovalo. Nikdy jsem o tom s nikým nemluvil,neboť jsem to vnímal jako svůj vnitřní problém,který by mohl být druhými mylně vykládán.Vím,že mě to přivedlo k tomu,že jsem si začal více uvědomovat touhu po životě každého z nás,vnímal jsem život každého jako dar a to mě vedlo k přesvědčení abych ctil životy také druhých. Vnímal jsem strachy,bolesti,úskosti a strádání ale i krásu a radost ze života,a jelikož jsem člověk který chce relativně prožít dlouhý a spokojený život,tak to samé dopřávám i ostatním.
Proto si myslím,že vše co nás obklopuje je dobré a krásné,že jde o přirozenost života,chceš-li třeba onu božskou. Satana vnímám jako toho který narušuje tuto přirozenost a šťastný způsob prožívání nás všech. Myslím si,že všichni lidé chtějí být vnitřně šťastni a být milováni a je lhostejné zda si to nechtějí přiznat nebo to tají. V každém to prostě je a vnímám to jako přirozené právo života. Satan podle mne toto právo narušuje tím,že vyvolává spory a rozdíly mezi lidmi - jinak by nemohlo být mezi lidmi tolik zbraní,válek,bídy a bolesti. Myslím si,že vede lidi k nevšímavosti,necitlivosti,sporům,nesnášenlivosti,bezohlednosti,krutosti a zabíjení,a je lhostejné jakých prostředků používá,jestli se jedná o národní,náboženské nebo osobní zájmy.Je to můj názor a pohled na svět a také si myslím,že pokud chci poznat pravdu neměl bych se zůčastňovat a podporovat tuto ošklivou a krutou hru v níš všichni tak trpí,když vnímám jak je mi můj život drahý.
Můj osobní pohled je ten,že pravdu lze najít až tehdy,když začneme být ohleduplní k druhým jako sami k sobě. Myslím,že tato ohleduplnost a pochopení uklidňují svědomí a tím i myšlení.Protože já vnímám myšlení jako nikdy nekončící proud požadavků a problémů,které nás odvádí od toho co za tím je. Mě se Báro stalo,že když myšlení stichlo,vstoupil do mne překrásný živoucí klid,byla to nádhera.Možná je to to o čem jsi psala,je to něco, co přesahuje náš rozum a jakékoliv vnější uspokojení. Pokud,ale zabřednu opět do myšlení,vyvstanou starosti a potěšení a je to pryč. Kdyby to mohl být tak trvalý stav. Teď si uvědomuji,že přichází v okamžiku kdy už po ničem netoužíme a za něčím se neženeme.
Jsem zvědav,jak to vnímáš ze svého hlediska.

Bára (So, 16. 10. 2010 - 21:10)

dobře Báro,jsem hrozně...Hm, možná opravdu pokrok a vědění lidstva ani žádný smysl nemá :-) možná to tu vše funguje jen tak, beze smyslu a směřování, v podstatě k jisté zkáze za několik (desítek, stovek, miliónů,...?) let.
Z čistě pragmatického hlediska to tak vypadá, že si tu vesele hraje Vesmír a na Zemi geny a my jim k tomu děláme zábavné a pomíjivé kulisy. Také se mi příčí, že by všechna ta práce Přírody (vývoj života a druhů na Zemi, obdivuhodnost a křehká stabilita toho velkého díla kolem) obrovský lidský pokrok, věda, že by to všechno kolem bylo naprosto k ničemu. Ale to je jen náš lidský pohled a potřeba dát tomu smysl. A my jsem pořád jen nicotná trošku víc inteligentní zvířátka ztracená v hlubokém Vesmíru, nic víc, naše potřeby pro svět okolo nic neznamenají.

Ale něco mi říká, že to takhle jednoduché nebude. Ano, myslím si, že pokud ovládneme Satana v sobě, pak nám smysl života bude jasnější - nemyslím, že ho pochopíme (zklamání? Taky jsem člověk zvědavý...) rozumem, tak abychom to mohli vysvětlit třeba někomu dalšímu nebo o tom napsat knihu, ale pochopíme to tak nějak vnitřně, přičemž nás nebude nejspíš ta rozumová stránka věci zajímat. To je jen můj dohad. Možná to patří k té Satanské přírodní podstatě člověka, zvídavost, potřeba vědět, znát, odhalovat. Proto si také nemyslím, že Satan je nějaké Zlo, zvědavost a potřeba odhalovat se mi na lidstvu náramně líbí. Ale k té božské podstatě zvědavost nejspíš nepatří, myslím... té bude nejspíš stačit to, že Je, nebude potřebovat to pochopit.

A souhlasím, taky cestu k Bohu ve svém nitru vnímám jako veliké dobrodružstí.
Z vlastní zkušenosti si člověk z takového setkání s Bohem (já ráda používám termín osvícení, přijde mi, že lépe vystihuje situaci) odnáší zvláštní druh Vědění - člověk jako by něco nového věděl, něco co ho naplňuje obrovským klidem a mírem, ale já doteď nevím, co to vlastně je. Není to rozumová zkušenost, nicméně je to velmi krásná zkušenost.

A nakonec ještě pragmatik ve mě: tohle všechno může být jen výplod našeho mozku, který se nás snaží z evolučního hlediska ochránit před tím, abychom pochopili, že jsme jen nástroje genů a že náš život tedy nemá žádný velký smysl, což by možná znamenalo, že by to lidstvo brzo zabalilo, protože to je opravdu hrozná představa :-)

............ (So, 16. 10. 2010 - 11:10)

Ano, tak nějak jsem to...dobře Báro,jsem hrozně zvědavý člověk a rád bych znal odpověď,která se skrývá za tím vším. A těď mě napadá při psaní,že jestliže se něco skrývá za tím vším,pak toto vše bych měl odložit,veškeré vědění,znalosti,vlastní názory které vlastní ani nejsou, vždyť jsem je vlastně přejal od druhý.Dál bych měl odložit pudovost,vášně a vnitřně nebýt na tom závislý a nenechat se tím ovládat. Je možné,že když to vše nyní teď chápu a jasně si to tímto rozhovorem uvědomuji,že by mé vědomí nahlédlo tam,nebo se odkrylo to co za tím skutečně je? Teď když si to jasně uvědomuji,tak mě to nesmírně táhne to poznat,nahlédnout něco jako do zdroje života odkud vše pochází a do čeho se zřejmě vrací. Cítím to jako veliké dobrodružství v dobrém slova smyslu.
Myslíš si, že by se tak dal objevit smysl života? Protože pomíjivot života mi žádný smysl nedává,proto se přikláním k tomu,že zde nejsme jenom jednou,to by ani pokrok neměl žádný smysl a význam,alespoň z mého hlediska.

Bára (Pá, 15. 10. 2010 - 17:10)

Ano, tak nějak jsem to myslela.
Je to jen můj osobní názor, že Satan je Příroda, pudovost, ten základ, z kterého vycházíme a z kterého čerpáme, abychom přežili. Respektive, zvířata čerpají a my čerpali, jsme už nejspíš ale na takové úrovni vědomí, že Satan, to co ve své podstatě není zlé, tj. sobeckost, zlost, nízké pudy sloužící k přežití, atd. už nejsou nutné, ale spíš škodlivé a způsobují nám utrpení a ve chvíli, kdy si to uvědomíme, začínáme být lidmi na cestě k Bohu. Asi tak nějak vidím úlohu Satana, ne jako pokušitele a Zlo, ale jako základ a nástroj našeho fyzického přežití.
Jak je to se stvořením a stvořitelem, to nevím, ale soudím, že Bůh i Satan jsou jenom v nás, ne někde jinde mimo nás, ne žádné absolutní Zlo a absolutní Dobro. Přijmutím Satana jsem myslela přesně to uvědomění, co to Satan v nás je, jak nás ovládá a že nemusíme být ovládáni. Přírodu a zvíře v nás jen tak vykořenit nemůžeme, potřebujeme je.
V tom spočívá i naše svobodná vůle, zda se necháme ovládat a budeme žít v utrpení (jestli jeden tento život, nebo dle východních náboženství několik životů to už nechám na osobním názoru každého, jeví se mi pravděpodobnější varianta druhá), nebo budeme usilovat o svobodu a splynutí s Bohem.

........... (Pá, 15. 10. 2010 - 13:10)

Zapomněla jsem dodat, že...Báro,co píšeš je logické,ale jak pochopit satana a přijmout ho jako sluhu nikoliv jako pána.Jestliže je jeden stvořitel,stvořil tedy i satana s jeho praktikami. Je možné,že satan ve stvoření plní nějakou nám neznámu úlohu? Jak to správně pochopit? Tak jak to píšeš to vypadá,že skrze utrpení dojdeme k osvobození. Poznáme příčinu utrpení,zanecháme vlivem pochopení tento způsob života a tím,že přestaneme ubližovat druhým přestáváme ubližovat sobě neboť jsme všichni Jedno. Naše vědomí se tak dostane na vyšší Božkou úroveň kde končí nevědomost,která je nahrazena Božským vědomím a to nás osvobodí od utrpení ve kterém jsme setrvávali v době nevědomosti. Pak,ale z toho vyplívá,že satan je trestajícím nástrojem pro ty jenž jsou nevědomě přitahováni k pudovým vášním a sklonům. Pak zatracení o kterém hovoří církve jsou jen dočasná a na věčnosti kde neexistuje pojem času se to jeví jako navěky. Ale kdo by chtěl na věky trestat třeba neposlušné a zlobivé dítě a my takovými božími dětmi jsme. Takto nějak jsi to myslela? Zajímá mne,co si o tom myslíš.

Bára (Čt, 14. 10. 2010 - 17:10)

Zapomněla jsem dodat, že Satana v sobě bychom měli přijmout, je to naše přirozenost, výchozí bod, nástroj, jak přežít. Ale neměli bychom se jím nechat ovládat, je to dobrý sluha, ale zlý pán.
Myslím, že bychom měli vykročit směrem k Bohu v sobě, jinak zůstaneme zvířaty.

Už jen to, že tady "satanista" (Pavel to tuším byl?) napsal, že nedělá ostatním to, co nechce, aby někdo dělal jemu, už to je malý krok k Bohu.

Bára (Čt, 14. 10. 2010 - 17:10)

pezx: já zas moc nechápu tvoje přesvědčení o tom, že po tomto jediném krátkém životě jsou duše navěky buď zatraceny nebo spaseny. Tohle je podle mě přežívající politický nástroj středověké církve, která potřebovala strašit.

Nedává větší smysl myšlenka, že už současný život je peklem nebo nebem? Že život se "Satanem" člověku nepřináší nebe už teď, naopak, přináší utrpení a neklid (Satanisté si jistě nepřiznají, že doopravdy šťastni nejsou), kdežto život s Bohem je schopen přinést "nebe" (lepším výrazem je jistě nirvána, osvobození se od utrpení) už v v současném životě člověka?
Satan ani Bůh nejsou podle mě nějaké izolované entity, kdy je třeba jednu z nich nenávidět, protože potom bychom nenáviděli sami sebe - každý v sobě máme Satana (pudy, instinkty, přírodu, zvířeckost) a Boha (vyšší vědomí). Jsme na cestě od jednoho k druhému a máme svobodu v tom, co budeme preferovat, není třeba strašit věčným zatracením. Následky svého rozhodnutí neseme každý den už v tomto životě.

pezx (Čt, 14. 10. 2010 - 14:10)

nezdá se ti, že si malinko...No, asi jsem to špatně zformuloval. Trvám na tom, že je proti mysli aby satanista byl jen atheistou. Je to blbost, že? Ale tím spíš vychází na světlo ještě větší hloupost, že satanista věří v Boha, ale vybere si dobrovolně protistranu a urážku Boha. A nechá se podvést satanem a jeho sladkými svody, ale v co věří? Že bude v pekle dělat "bachaře"? Samozřejmě blbost.
Je vždy něco za něco. Satan dává úspěch a požitky v hmotném světě za "utrpení ve věčnosti".
Souhlasím s "........" - Satan je otcem lži a falše a všechno zlo dokáže podat v lákavém a mámivém obalu. Ale jeho největší lež je v tom, že dokázal lidi přesvědčit (i věřící), že neexistuje.
A v tom je jeho největší síla a naše největší slabost (lidstvo).

Zajímá mě postoj lidí, kteří ho uctívají. Co si oni vlastně myslí, co čekají? Jaké odměny? Co bude po smrti? - podle Vás služebníci Ďáblovi?

Já četl už několik článků od "satanistů", kde vše bylo podané, jakoby se snad jednalo jen o nějaké humanistické hnutí. Což je samozřejmě hloupost a takové tlachy nemají se satanismem nic společného.

Mimochodem:
co se týká prožití druhé strany vlastního života - tedy prožití mého jednání z pohledu druhých - to je údajně ono "promítnutí celého života" před smrtí. Aby duše znala po smrti svůj pozemský život "objektivně". Není to tak jak se to podává ve filmech, že uvidí stěžějní okamžiky života - nástup do školy, promoci, první rande, dovolenou s rodinkou, svatbu, nehodu v autě.... ne ne ne. A protože čas je relativní, dá se v jednom okamžiku zažít to co trvalo těch X let. Potom teprve člověku naskočí "předsmrtný výraz" a to zděšení, nebo spokojenosti podle toho, jaký který život byl a člověk zemře.

............ (Čt, 14. 10. 2010 - 10:10)

Satan je otcem lži,on vám neříká to,že jak jednáte s druhými bude dříve nebo později jednáno s vámi. Nejde o trest,jde o to že pak prožijete druhou stránku vašeho jednání aby jste věděli jaké to je. To vám samozřejmě satan zatají - vždyť víte že existuje harmohie a v té musí být vše dříve nebo později vyrovnáno. Když se na to v klidu podíváte,na to proč jste se rozhodli jít touto cestou,možná pochopíte pravdu,která vám ukáže jak s toho ven.

hana (St, 13. 10. 2010 - 14:10)

Mě by zajímala jen jedna...nezdá se ti, že si malinko protiřečíš?
"Satanista logicky nmůže být atheistou"... a nakonec dáš otázku:"Nebo je drtivá většina z vás jen atheisty?"

Co si z toho mám e vybrat? Já se přikláním k tomu prvnímu- že satanista nemůže být atheista.

pezx (St, 13. 10. 2010 - 14:10)

Mě by zajímala jen jedna věc a prosil bych ji vysvětlit:

Veškeré původní zmínky o satanovi pochází z literatury, která o něm mluví jako "protikladu boha" - nejvznešenějším andělu, svrženém andělu.

Satanista logicky nmůže být atheistou, musí věřit v Satana (Antikrista). Pokud v něho věří, musí zároveň věřit i v protiklad - Boha.
(mimochodem: stejná platí i obráceně, nelze věřit v Boha bez víry v Satana, což praktikuje většina "věřících", církev je v tom podporuje, protože sama je již dlouhou dobu pod kontrolou satanistů - ale to sem nepatří)

Pakliže ano, musí vědět, že život satanisty, život člověka lačného po požitcích a neukojitelném chtíči po hmotě je výsměchem bohu - úpisem ďáblu a jeho duše po smrti skončí v moci ďáblově.

Elity si jistě myslí, že je čeká procházka růžovou zahradou, jinak by to nedělali, ale myslí si to sutečně správně?

A veškeré snažení satana (jeho cíl) je shromáždit co největší množství duší a vysmát se tak bohu (nezůstane mu žádná).

Tzn.: Satanisté, zvolili jste si tuto cestu vědomě a požitky v pozemském životě jste vyměnili za utrpení na věčnosti?
Nebo je drtivá většina z vás jen atheisty?

Vždyť toto není racionální rozhodnutí.

Nechápu...

petra (Ne, 9. 5. 2010 - 10:05)

Dneska poprvý jsem sem najela a konečně jsem našla svý lidi.AVE SATANAS!!!!Jsem z kolína a ráda bych se sešla s lidmi kteří uznávají satana.Můj [email protected]

Pavel (Ne, 31. 1. 2010 - 22:01)

Ach Satane, Ty vládče všehomíra,jak skála pevná je má láska k tobě.Nezměnitelná v tebe je má víra,obrácený kříž chci mít na hrobě.Tvůj obraz mám vypálený v srdci -v srdci, které je navždy tvoje !Když navštívíš mě někdy v noci,pentagram zazáří jak světlušek roje.Tvým jménem já proklel kostely a chrámy,mou duši sám Lucifer si vzal.Spálil jsem bibli a podobný krámya tobě své tělo věnoval.Vím, že jsem tvůj, jsem majetkem tvých synůa těším se na tvůj ohnivý Ráj.Jen vírou v tebe já odčiním svou vinu,pak půjdu dál, až na propasti kraj.Při Černé mši jsem vždy nesmírně hrdý,že do učení k sobě jsi mě vzal.Co nezmohou dnes žádné vědy,to všechno ty už dávno znal.Když vkládám ruce do středu Pentagramu,a duše má se začne zachvívat,pak vždycky poznáš, že nikdy tě nezklamu,že navěky tě budu milovat !

Pavel (Ne, 31. 1. 2010 - 21:01)

Já už jsem našel stránky a spojení na Big Bosse. Určitě si koupím jeho KNIHU LŽÍ A NENÁVISTI a NOVÉ SATANSKÉ RITUÁLY. Chtěl bych i rituály od Brndiara, ale zatím ještě nejsou. Vše je o praxi, a když bude Satanská svatyně, bude i kde praktikovat. Už jsem si koupil na Aukru nový meč a gong pro očištění ovzduší. Problém je že do krytu který chci předělat na svatyni proniká podzemní voda. V jedné místnosti za halou je už půl metru a až roztaje sníh, půjde voda do haly. A doma to už dělat nemůžu, protože se musí očistit ovzduší, což se provádí údery do gongu. A ty spolehlivě vzbudí celý panelák.

Tony (Ne, 31. 1. 2010 - 20:01)

S tím řízením jehovistů satanisty jsem to nemyslel vážně, jenom jsem chtěl Pavle do tebe rejpnout, co na to napíšeš, ale začínám docházet k přesvědčení, že je za jehovisty nějaký temný duch.

Pavel (Ne, 31. 1. 2010 - 19:01)

To mě přijdou jehovisté jako skutečně nebezpečná sekta, která dokáže člověka úplně psychicky zdeptat, vyčerpat, vycucnout z něj všechny peníze a nakonec dohnat i k sebevraždě (protože po tom všem už člověk jiné východisko prostě nenajde). Ale nemyslím si že by byli řízeni zrovna satanisty. Spíš jsou nebezpeční sami o sobě.On to tvrdí i Pavel Brndiar, že La Vey je pomalu "za zenitem", že je překonaný, protože satanská filozofie se musí vyvíjet. Vede (i když ne sám, Církev Satanovu řídí Rada Třinácti) české satanisty teď trochu jiným směrem, klade velký důraz na magické schopnosti, vytváří dokonce vlastní rituály. Jeho knihu rituálů si chci koupit, ale pořád ji ještě nevydali.Předchozí Velekněz Satanovy Církve Jiří "Big Boss" Valter (dlouholetý zpěvák a kapelník ROOTu) kladl zase větší důraz na opozici proti křesťanům a ta je podle mého názoru nutná. Kdo jiný, než právě satanisté by měli stát v opozici? Poukazovat nejen na omyly křesťanské víry, ale i na těžké zločiny, které tato církev páchala a dosud páchá. Od řady pedofilních kněží, kteří žijí (domněle!) v celibátu, po rituální vraždy (upalování čarodějnic apod).Nejhorší na tom je,že tuhle hrůzu MUSÍME VŠICHNI PLATIT. Měli bychom mít možnost rozhodnout,na co půjdou naše DANĚ! Jejich faráře a kněze totiž plně platí stát. Když tu loni byl ten jejich slavný vatikánský kápo z Hitlerjugend, všechno jsme zaplatili my z našich daní, včetně vládního letadla. Když sem tedy chtěl jet a kázat tu ty svoje tupý kydy,měl to všechno zatáhnout Vatikán a ne Česká republika. Pokud tu křesťanská církev chce ještě vegetovat, měli by fungovat jako každá jiná organizace na tržním principu a státu platit daně. Třeba tak,že budou od každé své "věrné ovečky" vybírat členské poplatky a NA MŠE V KOSTELE SE BUDE PLATIT VSTUPNÉ. Třeba 1000Kč od každého. Z toho se pak bude opravovat kostel, platit faráři a samozřejmě také daně.Nám taky stát nedá na provoz Satanského Templu ani halíř.Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

Tony (Ne, 31. 1. 2010 - 12:01)

Pavle, já tě za vraha vůbec nepovažuju, pro mě jsou Laveyovský satanismus jenom takové dětské hry. To skutečni tajní satanisté, kteří tajně řídí jehovisty, jsou vyloženě nebezpeční.

Tony (Ne, 31. 1. 2010 - 12:01)

Pavle, já tě za vraha vůbec nepovažuju, pro mě jsou Laveyovský satanismus jenom takové dětské hry. To skutečni tajní satanisté, kteří tajně řídí jehovisty, jsou vyloženě nebezpeční.

Reklama

Přidat komentář