Reklama

SATANISMUS

romik (Pá, 9. 5. 2014 - 21:05)

stando proc si takovi homosexualni vyhledej pomoc ty gothlo a nono a...

romik (Pá, 9. 5. 2014 - 21:05)

a podivejme ted ma jmeno nona? A pry 'jo to mam pravdu' jenze ty nemas kuraz kdyz se vydavas za ostatni.podivejme na nej ten dela dnes satana ze sebe. A kdepak ho mame ted na jake diskuzi a za jake pak jmeno ted,mimochodem ze drive mam mail na nona a hle nepsala jsem již dlouho a nas staša dnes v patek večer piše za divku nona .podivejme na nej na toho našeho stanika.už jsou tu lide informovani,ma mnoho jmen jako nona,ghotla a jine..

nona? (Pá, 9. 5. 2014 - 19:05)

a kdepak mame ted stašu,ten...Jo tak to máš pravdu

scorpion (Pá, 9. 5. 2014 - 16:05)

oprava...
vyvedli dva černí chlapi, aby se nemohla zúčastnit Mše Svaté a pan farář a věřící z ní....
Vydíte píšu o zlém a udělal to, že jsem příspěvek napsal špatně.

scorpion (Pá, 9. 5. 2014 - 15:05)

Obddivovatelé satana by měli zajít k exorcistovi, aby je přivedl na cestu spásy.
Zajděte do kostela a promluvte si s farářem, pomůže Vám. Souhlasím s Rose, že začínat si něco se satanismem je vrážet si hřeby do rakve a to vlastní. V náboženství ve škole nám náš pan farář říkal o jedné paní, kterou s kostela vždy vyvedli dva černí chlapi a modlitbami z ní satana a zlé duchy vyhnali a jeho moc zlomili. Nezačínal bych si nic i s duchaři, léčiteli, kartářkami, protože jsou napojeni na zlou moc. Zadejte si na internetu páter Kodet a jeho kázání Vám pomůže odvrátit zlo. Nebo zadejte exorcisté a na Slovensku jsou také.

gothla (Čt, 8. 5. 2014 - 12:05)

test,nebo dokaž you tube...Nemám potřebu se obhajovat. Ale video sem dám, protože je úžasné.
https://www.youtube.com/watch?v=7Wf52tR1yKY

Rose (Út, 18. 3. 2014 - 10:03)

ani ne kneze, pokud mluvite primo s Bohem, neotrebujete kneze

Rose (Út, 18. 3. 2014 - 10:03)

sorry, preklep, Satan

Adolf (Po, 17. 3. 2014 - 23:03)

Se zlou mocí si není radno zahrávat, navštivte kněze a on Vám pomůže. Na fotky bruna se nedívej, zašel bych do kostela i s nimi a otec kněz ti poradí.

tomáš (Po, 17. 3. 2014 - 00:03)

Můj táta měl schýzu a v šupleti stoh asi padesáti fotek bruna g. zkoušel i reiky a kdesi cosi až jednoho dne vyskočil nahý z devátého patra do noci.A bruno?Na mě působí také mam z jeho podobizny husí kůži

........ (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

Satanismum a satan sam o sobe...Jsi ještě děvčátko,tak uvidíme.
Zeptám se zcela jednoduše,proč jsi satankou,možná v té odpovědi nalezneš odpověď na svůj vnitřní problém který si myslíš,že se tím vyřeší.

Satanka (Ne, 14. 11. 2010 - 19:11)

Satanismum a satan sam o sobe me zajima cim dal vic, vidim se v tom cim dal vic a to mi je teprv 15, nevim jaka budu za 3 roky, ale kazdopadne se moje zivotni filosofie nezmeni !

........ (So, 30. 10. 2010 - 11:10)

Nemyslím, že by Satan nebo...Báro,rozumím tomu o čem píšeš a co máš na mysli.
Pokud hovoříme o Stvořiteli,nejde o jakousi formu či jakoukoliv představu. Mohu-li to tak nazvat - Ono vše tvoří,proto představa i jakákoliv forma existence není tvůrcem. Psal jsem,že Bůh není žádným pojmem a pokud skutečně něco vidíme,vidíme skutečnou představu byť by to byl projev Světové mysli,to však neznamená že tato personifikace pro náš očištěný vnitřní zrak nepředstavuje kvality projevené touto Světovou nebo chceme-li Kosmickou myslí.Takže lidský duch při vhledu může skutečně vidět Krista představujícího vliv kterým se chce Ona Kosmická mysl projevit ve prospěch lidských duší a naopak může také vidět odvrácenou část tohoto projevu zneužívající tuto energii personifikací bytostí Satana. Je tedy logické,že Boha či Kosmickou mysl nelze skutečně vidět,co je však možné,je možné to prožít,ale to už není na vyprávění.

Bára (Pá, 29. 10. 2010 - 20:10)

Nemyslím, že by Satan nebo Bůh museli mít nutně tělo. Proč? K čemu? Aby nám byli bližší? Poud někdo viděl Boha, či viděl Satana, pak si myslím, že spíš viděl svou představu o nich.
Ale chápu to. Jsme příliš omezení na svůj lidský 3D vesmírek a představa jiných dimenzí je pro nás příliš cizí.
Ale to je jen můj názor, nemám to ničím podložené. Kdybych nezažila setkání s Bohem a nebyla si vědoma svých každodenních setkání se Satanem, asi bych v jejich existenci vůbec nevěřila :-)

???? (Pá, 29. 10. 2010 - 18:10)

Děkuji-jasno mám.

........ (Pá, 29. 10. 2010 - 10:10)

tak proč se pak křesťané...Nejsou to jen křesťané kdo se tolik čertí,podívej se i na jiná světová náboženství a zjistíš,že všechna ukazují na přítomnost a vliv démonů,ďáblů a satana.
Když se na to podíváme zdravím rozumem,tak jestliže je někdo nebo něco stvořitelem,netvoří to proto aby to předčasně ničil. Ve všem je pro nás skrytý záměr kterému nemusíme hned porozumět,ale má své opodstatnění,vliv a smysl.
Můžeme začít u toho,že ten co vše tvoří můžeme říkat Bůh i když není pojmem. Pojem je příliš omezený na to aby vyjádřil skutečnost.
Pojdme se podívat na lidstvo jako celek a možná z toho cosi pochopíme.Tato zem je domovem nás všech a místo abychom žili vzájemně v míru a porozumění,žijeme všichni ve vzájemných konfliktech a svárech,nikdy nekončících válek,bídy a zoufalství. Když budeš zkoumat příčinu tohoto žalostného stavu,zjistíš,že je způsoben národním,náboženským,politickým,ideologickým a rasovým dělením. Toto rozdělení vytváří omezený způsob myšlení,které je nebezpečné tím že hájí pouze zájmy omezené skupiny lidí a nebo slepě jen své vlastní.Jen se dobře podívej jak všichni proti sobě bojují byť jen na intelektuální úrovni. Inteligence je schopna to vše vidět,chápat a rozumět tomu. Obsahuje v sobě soucit,milosrdenství a lásku,proto nikdy tyto tendence nepodporuje,neutváří,dovede jim čelit a ostatním ukazovat ona nebezpečí.
Bůh lidi svou láskou k sobě přitahuje a sjednocuje,dává inteligenci a moudrost ve prospěch všech. Satan je sice krásná bytost,na pohled velmi podmanivá,ale jeho životní postoj je každého využít ve svůj prospěch bez ohledu na práva ostatních. Je to duchovní bytost,kterou nespatříš jinak než vnitřním zrakem a neuvidí ho jen tak někdo. Lidé běžně vidí projevy ďáblů a démonů,všelijakých čertů a rarachů,ale satana ne.
Na druhou stranu je zde duchovní bytost Kristus,který zrcadlí vlastnosti Boží a má moc změnit člověka,pod jeho ochranou Satan na člověka nemůže. S jeho příchodem Satan mizí.
Ptáš se proč lidé ukřižovali Ježíše Krista,přečti si jak žil,co říkal a pochopíš,že byl trnem v oku těch co měli nad lidmi moc,kteří utvářeli zákony a uspůsobovali lidské myšlení tak jak jim se to hodilo. Ježíš svým způsobem života vše popřel a ukázal pravý smysl a význam života. Podívej se kolem sebe a dívej se na toho kdo má jakoukoliv moc,jak jedná s lidmi a je jedno zda je to církevní nebo světská instituce. Sám jsi psal o nádherném prožitku,tak snad již máš trochu jasno.

Satan (Pá, 29. 10. 2010 - 05:10)

není skrytá síla v přírodě,ale v lidském chápání Zla.
Příroda,je sama o sobě téma na dlouhé zimní večery.
Příroda je SAMOSTATNÁ -nikdo ji nezotročí,není závislá na Bohu ani Satanovi a ať se lidstvo snaží jak se vždy se dokáže vzpamatovat z toho jak se lidstvo k ní chová.
Jen se bojte,protože to co dokáže síla přírody je víc než dokážou vaše mozečky pochopit.

???? (Pá, 29. 10. 2010 - 05:10)

je možné,že by satan...tak proč se pak křesťané tolik "čertí"?
Proč nazývají lidi,kteří se k nim nechtějí připojit Ďábly,proč všude vidí satana i když tam není?
A proč jim satan nenakope konečně prdel?
Když má tak mocného "OTCE"?

A není náhodou Satan mocnější než Bůh-co když za vše to špatné co v lidech je nemůže Satan ,ale Bůh? Mám v tom zmatek-znáš odpověď?

Proč lidé ukřižovali Ježíše Krista a kde v tu chvíli byl Satan? Má konkrétní tělo? Né,to co malují omámení pitomci,kteří používají drogy a pak všude vidí monstra,ale-to tělo,které opravdu ON má? Jak vypadá? Asi napíšeš,že Boha také nevidíme,ale když jsem umíral,tak jsem viděl Boha-byl celičký bílý a měl klidné a mírné oči,které byli krásně hluboké-a já se probudil,do nového života.Je to třeba tím,že do nás celé věky někdo cpe,boží vůli?
Je Satan opravdu "zlý"?

........ (Pá, 29. 10. 2010 - 00:10)

jednou jsem se setkal se...je možné,že by satan stvořil sám sebe?
Nestvořil by v tom případě vše k obrazu svému,pak by ale neměl komu odporovat.
Přemýšlej trochu a neukvapuj se v závěru.

Stano (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

Jsem ateista. Nicméně -...jednou jsem se setkal se satanistou,který tvrdil,.že uznává Boha-jak je to možné,může mi to někdo vysvětlit? Jak může satanista uznávat Boha.

Reklama

Přidat komentář