Reklama

SATANISMUS

Bára (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Protože tím Martine všechny zúčastněné otravuješ. To je láska k bližnímu, otravovat ostatní?
Kam chodí Pavel je mi jedno, ráda bych si tu četla aniž musím filtrovat tvoje výplody.
Jestli ti vadí co dělá Pavel, proč teda děláš to samé? To je msta Martine a to je hřích :-)

♥Martin&# (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Martine, zájemce si jistě... Jdi ty... ...se tě přece nebudu dovolovat. Když se podíváš na diskusi Jehova - jediný pravý Bůh zjistíš, že tam taky chodí satanista Pavel. Proč bych já nemohl chodit tady ? ANI TEN VÁŠ ĎÁBEL MI V TOM NEZABRÁNÍ, POŠUCI !!!

Bára (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Martine, zájemce si jistě informace o Jehovovi, Potopě, biblických proroctvích a podobných pohádkách najde na patřičných místech, tak to netahej do diskuze, do které to nepatří, ano?
Nikoho to tady nezajímá.

... (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Vsechno co se deje nyni se delo i pred miliony lety-katastrofy,povodne ,valky atd.A vschno je dilo cloveka,to clovek je Buch a Satan v jedny podobe a dokud lide ,budou  zly ,zavistivy a budou prahnout po moci a bohatstvi-tak budou valky,bida a  chaos na tomto svete.Ty chytrejsi si vzdyycky udrzi lidstvo pod kontrolou nabozenstvi

♥Martin&# (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Proc to chci vedet,protoze... Copak jsi neslyšel o Noemově potopě ?[/b] Copak nevidíš jak se splňuje biblické proroctví ? Bůh Jehova a satan [b]skutečně existují. Jehova Bůh ten je věčný, ale satan za chvíli přestane existovat, protože je zabiják a otec lží. Jehova Bůh brzy bude soudit zemi, mužem kterého ustanovil - archandělem Michaelem. A přežije každý, kdo vzývá Jehovovo jméno. Radím vám přestaňte uctívat satana a vzdejte slávu Bohu, protože Jehovovo království se přiblížilo. SLÁVA jEHOVOVI !

Bára (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Proc to chci vedet,protoze...Věřit v něco co není je možné, podívej se kolem sebe, na Střední východ, na Dálný východ, do minulosti, vždycky a všude lidi věřili něčemu co není (nebo teda nevíme, jestli je), protože to prostě potřebují, potřebuj mít rituály, pevnou ruku nad sebou, možnost hodit zodpovědnost na něco/někoho jiného. Asi se mnoho lidí nedokáže vyrovnat se ztrátou dětství, či co.
a to, že Boha, Satana a jiné bohy nikdo nikdy neviděl, to ještě zvyšuje jejich popularitu a tajemnost :-)

...-pro Pavla (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Proc to chci vedet,protoze jak Buch ,tak Satan jsou to subjekty ,ktere nikdo nikdy nevidel a nejsou na tomto svete  po nich zadne stopy.Veril bych tomu ,ze zde kdysi pred miliony lety pristali bytosti  z jine galexie za trest  a postupem casu se vyvinuly do dnesni podoby cloveka.Lide se odpradavnych casu ,necim porad strasili a nahaneli si strach.Proto si myslim, kvuli poradku a moralce lidstva bylo zapotrebi neco vymyslet,aby lide meli strach a zili  v domneni ,ze pokud budou verit v Boha ,tak se jim nic nestane a kdyz nebudou tak si prone prijde Satan. Clovek musi verit v to co je videt a slyset,neni mozne verit v neco co tady neni  videt ani slyset.

Bára (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Můžu se zeptat, co to je ta Invokace? To je nějaké duševní cvičení, něco jako sugesce?

Bára (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

A dehet proboha nepal, nebo se otrávíš - doufám, že se nepletu, ale vždyť je to přece silně karcinogenní, viz. cigarety.

Bára (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Pavle, přece se nebudeš omezovat tím, že víno používá křesťanská církev, ne? :-)
Mě by přišel vhodný nějaký chutný hutný alkohol, který samozřejmě dobře chutná, přiměřené množství alkoholu nekřesťansky zahřívá a rozpaluje. Nebo třeba kakao dle nějakých původních receptur s chili či jinými pikantními přísadami. Limonáda je fakt divná, sorry za upřímnost.

Pavel (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

Ještě mě napadla jedna věc. Pavel Brndiar napsal nějakou knihu rituálů, ale nevím jednak jak se přesně jmenuje a jednak kdo, kdy (a zda vůbec) ji vydal. Nevíte někdo, byla vydána a kde ji koupit?

Pavel (Čt, 21. 1. 2010 - 11:01)

Rituální část knihy se věnuje především magii a starobylému enochiánskému jazyku,který se při satanských rituálech užívá. Vyzkoušel jsem v praxi dvě Invokace z Bible a mám pocit že fungují. Chtěl jsem se seznámit s jednou ženou,která se mi moc líbila a věděl jsem že žije sama. Zkusil jsem tedy Invokaci k vyvolání smyslnosti. Protože jsem věděl,kde dotyčná dáma bydlí a kde nakupuje,šel jsem druhý den jakoby náhodou kolem. Protože to byla bývalá kolegyně (i když pracovala úplně v jiné části firmy a nikdy jsme spolu nemluvili) nebyl to až takový problém. Pokecali jsme,já ji odnesl domů nákup a pozval ji na kafe. Neodmítla a už jsme spolu dvakrát byli na večeři. A o víkendu si spolu půjdeme zalyžovat. Uvidíme co dál.... Nebo když jsem měl podstoupit zákrok u zubaře (resekci zubu), kterého jsem se bál. Měl jsem strach,zkusil jsem tedy Invokaci soucitnou. Druhý den jsem šel na obávaný zákrok. Nebolelo to ani trochu. I když mi doktor odřízl kus dásně a pak mi ji přišil zpět,rána skoro nebolela! Za 14 dní nebylo po řezu ani stopy,i stehy samy vypadaly.... Nemám zatím odvahu vyzkoušet Invokaci k přivolání zhouby,ale chci ji taky zkusit,mám s ní své plány. Kvůli magickým rituálům jsem musel kompletně přestěhovat pokoj,aby na západní straně bylo místo pro oltář a Bafomet. Černou látku na oltář mám,Bafomet jsem koupil,lebku jsem sehnal z jedné ZŠ sádrovou,kalich mám z nějaké staré sady nádobí,vypadá jako postříbřený,meč mám zatím jen podomácku vyrobený,ale nemá žádnou povrchovou úpravu a začíná mi rezavět. Svícny na rituální svíce jsem sehnal taky. Tak bych měl dotaz na všechny satanisty. Jednak sháním lepší meč a jednak černé svíce. Za 300Kč se mi je už nechce kupovat,tak používám homemade parafín + dehet. Hoří to dobře,ale ten smrad od dehtu se skoro nedá vyvětrat. A taky bych se chtěl zeptat co pijete jako elixír. Víno mi přijde křesťanské, ti přece pijou mešní víno. Má to být něco co nám chutná,tak nakonec používám jako elixír limonádu. Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

Pavel (Čt, 21. 1. 2010 - 11:01)

Satana nelze uvidět,protože je to především síla,energie,symbol obrovské síly a neomezené moci. Bez ohledu na to zda existuje v nějaké fyzické podobě. Satan žije v každém z nás a proto ho nelze uvidět. LaVeyovu Satanskou bibli jsem četl, a nejen tu, četl jsem i Antikrista a sháním nějaké knihy od Big Bosse. Pokud si myslíte,že satanisté jsou nějaké zrůdy,které vraždí malé děti a dávají si je k svačině,tak si Satanskou bibli určitě kupte,a vyvalíte oči.... Místo nějakých nechutných vražd si přečtete solidní filozofické dílo,které má velmi blízko k realitě dnešního světa. LaVey tam vysvětluje proč vždy zvítězí ti silní a mocní,a ne pokorní,jak nás učí křesťané. Naprosto tam vyvrací smyšlené křesťanské desatero,třeba miluj bližního svého. Podle křesťanů bychom měli milovat snad i vrahy a zcela potlačit nenávist,ale to přece nejde! Kdo nedokáže k smrti nenávidět,ten nedokáže ani z celého srdce milovat. Vysvětluje i proč je nutná chamtivost a závist,vlastnosti které křesťané považují za zlo. Protože jsou základem ctižádosti a ta je zase motorem pokroku. A bez pokroku bychom stále bydleli v jeskyních,svítili loučemi a umírali třeba na obyčejnou chřipku. Křesťané popírají i sex pro radost,uznávají ho jen jako prostředek ke zplození dítěte a proto zakazují i antikoncepci. Víme však jak by to dopadlo..... Měli bychom třeba 10 dětí a z toho by nám půlka umřela,než by se dožily pěti let....  Autor tam poukazuje na falešnou křesťanskou morálku,na vymývání mozků církví a to je moc dobře. La Veyův satanismus je částečně návratem k pohanství a částečně k templářství,s tím, že Satana chápe jako nejvyšší moc na zemi, neomezenou temnou sílu,inspirátora všech pokrokových vynálezů,protože kdybychom žili podle křesťanů,vrátili bychom se na stromy. Zároveň ho bere jako padlého anděla,kterému bylo neprávem ublíženo a na kterého se 2010 házela všechna špína. A on jen trpělivě mlčel. A proto je příkladem,který bychom měli následovat! Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

Neznámý (St, 20. 1. 2010 - 22:01)

Mel bych jednu otazku -videl...komu je určen tento dotaz a proč to chceš vědět.

.......... (Út, 19. 1. 2010 - 22:01)

Necetl jsem satanistickou...Nepochazis ze Stribra

.......... (Út, 19. 1. 2010 - 21:01)

Mel bych jednu otazku -videl jste na vlastni oci satana.
Jen prosim zadny citace z  bible satanovi-chci FAKTA,
pokud je nemate,tak kde berete ty informace o pritomnosti satana.

Ondra (Út, 19. 1. 2010 - 21:01)

Toto téma je v mnohém...Jen se chi zeptat, jaký máš stupeň zasvěcení.? čistě pro zajímavost.

- (Čt, 7. 1. 2010 - 22:01)

-

Pavel (Čt, 7. 1. 2010 - 13:01)

Já zase mám proti křesťanské falešné morálce snad úplně všechno. Nakazovat někomu MILUJ BLIŽNÍHO SVÉHO.. Záleží totiž na tom jak se ke mně ten dotyčný bližní chová,zda ho budu milovat,ignorovat či nenávidět. Milovat i nenávidět je lidské a kdo nedokáže nenávidět,nemůže ani milovat! Přikazovat lidem půst či celibát.. Vždyť bychom žili jako kostry obalené kůží a za pár desítek let bychom vyhynuli! Pohlavní pud a pud sebezáchovy jsou nejsilnější,příroda takhle přece zajistila zachování druhu na Zemi. Jenomže pro křesťany je sex PRVOTNÍM HŘÍCHEM. Takže to, že tu jsme,sama naše existence je důsledkem hříchu. A všichni hříšníci patří podle nich do pekla. Nebo snad věříte tomu že PANNA SYNA PORODILA-HURÁ ALELUJA!? To jen dokazuje jací jsou to vymývači mozků,a jestli jim tohle někdo někdy dokázal spolknout,tak nenacházím slov.
LaVey to napsal přesně. Bůh sice existuje,ale my lidé ho nezajímáme,jsme mu šuma fuk. Je mu úplně jedno zda vůbec žijeme. Tady na Zemi vládne Satan. Vždy vítězili silní a ne pokorní (=slabí), jak nás učí křesťané. Jedno ze základních pravidel satanismu je DĚLEJ SI CO CHCEŠ,ale za svoje činy neseš plnou odpovědnost. ODPOVĚDNOST ODPOVĚDNÝM! Nebudu chodit do kostela,modlit se k někomu,komu je úplně jedno jestli vůbec žiju. Nebudu držet půst ani celibát. Klidně se naláduju k prasknutí a půjdu třeba do bordelu. Ale vraždit,prznit děti,znásilňovat či demolovat hřbitovy určitě nebudu!
Křesťanství odsuzuje i pýchu a závist. Není člověka který by nechtěl něco hezkého,na co by byl pyšný,který by se nějak nezdobil. A závidět,jaký má někdo barák a auto,i to je lidské. Vždyť závist a chamtivost je základem ctižádosti! To neznmená,že někomu ten barák ze závisti zapálím,ale že se budu snažit, abych takového úspěchu dosáhl taky.
A PO SMRTI CHCI JEDINĚ DO PEKLA! Vždyť lidé,kteří žijí normální život do pekla přijdou. Takže se tam dole setkám se všemi známými a kamarády. Zato v nebi budou pěkně podivná individua.
Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

Pozorovatel (Ne, 3. 1. 2010 - 11:01)

Milý Pozorovateli,
ne,...Ahoj Báro,
ano,tělo je úžasnou chemickou laboratoří. A co vědomí? Je si vědomé každého myšlenkového hnutí spolu s odezvou na vjemy. Nyní tedy víme,že myšlenky ovlivňují naše psychické stavy,které v našich tělech vytvářejí chemické substance ovlivňující náš organizmus. Tyto procesy se nijak nedotýkají našeho vědomí. Pro začátek by mělo stačit sledovat vjem a jak naše vědomosti,touhy a vášně na něj reagují a jak ovlivňují psychické duševní stavy a fyzické tělo.
Bez tohoto pochopení nemůžeme dál přikročit k otázce,co je vlastně myšlenka a jak ovlivňuje přítomný okamžik. Co se děje s člověkem v přítomném okamžiku,když všechny myšlenky utichnou zcela přirozeně vlivem pochopení těchto procesů.Proto je tak důležité sebepoznání,které je pouze přípravou pro vyšší poznání přesahující běžné omezené lidské poznání. K tomuto vhledu dochází,když již dál myšlení netříští energii potřebnou k tomuto vhledu.
Hezký den Báro.

Reklama

Přidat komentář