Reklama

SATANISMUS

Malcom (St, 26. 1. 2005 - 13:01)

Petr: Mylsím, že to byl jen spam...

Petr (Čt, 20. 1. 2005 - 14:01)

Anti, můžeš mi vysvětlit, co má společného tvoje nespokojenost s jakousi cestovkou se satanismem, resp. filozofií a duchovními věcmi?? Jaksi ses dostal mimo téma. Nemám nic proti kritice mizerných cestovek i jiných podniků, ale sem to vážně tématicky nepatří! Zdar Petr.

Malcom (St, 19. 1. 2005 - 13:01)

Btw, ten vzak výše, pro N, platí spíš pro Red Bulla, nějak omylem sem si vás dva spojil dohromady :) No nic...

Malcom (St, 19. 1. 2005 - 13:01)

N: Nevím, jestli by se měl takhle křesťan chovat. Věz, že pokud příjdeš do nebe, budeš mít tenhle hříšek o nadávání a zlobě k Liborovi velice dobře zaznamenanej... Zajímalo by mě, jak dlouho se po svých příspěvcích na toto téma modlíš a prosíš Boha o odpuštění. Víš, napřed by sis měl asi přečíst Satanskou Bibli, teprve pak se vyjadřovat k tomuto tématu. Víš radši risknu peklo po smrti, než ho mít s církví (nebo křesťanskou morálkou a povinnostma) za živa. Žij si ve své blbosti, my satanisté si zas budeme žít v té své. Po smrti si promluvíme, třeba maj v pekle telefon do nebe...:) A nebo se setkáme v pekle (nebo universu).Libor: Jsem rád, že se aspoň někdo takhle veřejně hlásí k Církvi Satanově, abych řekl pravdu, jsi zatím jediný člen CS, kterého jsem na netu spatřil (nepočítám-li J.Valtera, P.Brndiara a jiné přední členy CS). Bohužel je mi pouze 18, takže nevím, byla-li by má žádost akceptována, ale co - času dost, těch pár let mě nezabije :) Byl bych Ti velice vděčný, pokud bys mi poslal nějaké bližší info, můžeš-li, o vstupu do CS a jejím chodu, co obnáší členství atd. Vím jen to, co napsal Josef Veselý ve své knize Satanismus. Regia Satanas, Shemhamforashwww.malcom666.borec.czmalcom666"centrum.cz

Petr Pavelka (Čt, 9. 12. 2004 - 19:12)

Není nad pekélko, kde je tak přenádherně útulno a tepélko, hihihi.... :-)))))

Niky (Čt, 9. 12. 2004 - 00:12)

Mluvis nesmysli

Petr Pavelka (St, 8. 12. 2004 - 21:12)

Milý N., Libor možná skončí v pekle. Jeho věc. Hlavně, že Ty skončíš v nebíčku, kde se proměníš ve světýlko... Nevím, jak se Ti to tam bude líbit. Je tam moc velká zima a prázdnota, hihi... Satan s Tebou! Petr. :-))))

N (Ne, 5. 12. 2004 - 17:12)

Libore, ty jsi se nechal prelstit satanem a zatim se muzes mit dobre, ale jiste je, ze s nim skoncis v pekle a je mi te lito

Domenus Mors (Út, 30. 11. 2004 - 06:11)

Vy hlopi blazni saslepeni bo..hem,kdyby b...uch existoval dovolil by to co se ted deje?? Četl jsem jak nekdo řika že by se satanovi odprosoval,ale jasne je napsano v 9 prikazani když to zhrnu že satan neni odřikani a nic otom jak maš litovat svych činu to pišu schvalne činu protože říchy nejsou(říchy jso činy ktere dělame mi sami ,ale pro druhe jsou pošetile a nesmyslne a proto sme špatni když dělame to co cítime pokud to je norme společenského chováni.)Satan je vteto době každy druhy a ani si to neuvědomuje.A ti co jsi hrajo na papalaše a křestany jsou hloupi protože se jdou pomodli do kostela klečijou tam před nejakym idiotem a on jim neco nasipe do držky a jdou domu a stejne budou řešit dál a v kostele zase se jim odpustí a pak zse budou řešit dál a pak se jim zase odpusti nejakym knezem nebo co..Tak není lepší nikdy nelitovat toho co udělame a sat si za svim nazorem i kdybich měl umřít....AT žije SATAN. IN nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!...Prosim pokud bude nějakej sraz tak mi dejte vědet kamaradi na čislo 776773818..Spozdravem Domenus Mors

Zkopaný Aktuali (Út, 30. 11. 2004 - 04:11)

Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku reakce zadna sousede zde v novem luxusnim byte Praha Bohnice mnohem lepsi nez v Olomouci. Ukradli bambusovou rohozku a vymena za slamenou coz vi kazdy alespon ja urcite ze hodnota je jina ale jinak klid pouze uveznei ve vytahu jiz 4 krat. Lana vydrzela a !!!dekuji!!! timto vrchnimu hasici panu Marakovi za zachranu sabotaz sam v protokolu nevyloucil!!! a take dvakrat sirka v zamku. Vylet autobusovym autokarem ridic se snazil nabourat do Podebradskeho mesta lazni vyborna voda ale slysel jsem nenavistive poznamky mnoha lidi kdyz me mijeli NEDUVODNE!!! a nakonec klid cukrova vata v usich pomohla bez zastrelu. Lazen byla blaha moc ale tepla chteli me drzet pod vodou, privolany doktor stiznost neuznal ale odvolam se na mestskem urade ci policii. Jim mnohem zdraveji uz ne chobotnicky dostal jsem zasilkou ze zamori Japonsko od pritele z internetu slonove hulky cervene a cerne s jemnym vyryvanim krasna prace nicmene v lacinych restauracich mi nedovoli jimi jisti! Opakovane stiznosti nepomahaji i v tech nejlepsich podnicich kde chci stravu vegetarianskou bez chobotnicek, zase cukani a rana do zatylku a privolana policie nepomaha minule mi chteli zabrat hulky nedal jsem je az se jedna zlomila!Vsechno je modre svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha. P.S. Prosim vsechny kteri se mnou Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirili siti!!!

Petr Pavelka (St, 24. 11. 2004 - 21:11)

Cate, já jsem Ti napsal jen svůj názor na pozitivní přístup k životu a to, co jsem Ti napsal, bylo jeho doporučení, nikoliv nějaký rozkaz či manipulace. Jestli se tímto názorem-doporučením budeš řídit, ponechávám na Tobě. Měj se. Petr.

Cate (Čt, 11. 11. 2004 - 20:11)

Vis, Peto, nechci te nijak urazit, ale prvni co reknes, je, ze se nemam nechat ovlivnovat a jako druhe mi rikas, jak mam zit. Tak promin. Jsem schopna vlastniho nazoru, nevim, proc budim dojem, ze tomu tak neni. Ovlivnovat se s radosti necham.

red bull (Út, 9. 11. 2004 - 23:11)

satane Libore mas ode me na cenzure vzkaz

Petr Pavelka (Út, 9. 11. 2004 - 11:11)

Ahoj Cate. Takže už je jasno-zřetelno? Koukej se a poslouchej, úsudek si udělej! Nenech si blbnout hlavu nějakými kecy ideologů, pánbíčkářů a podobných lidských šmejdů. Jde jim jen o to, aby Ti vymyli mozek a vyrobili z Tebe poslušnou služtičku. Ať už si říkají Jehovisti, Kršňáci, křesťani, ODS, ČSSD, KSČM či jinak... Buď prostě svá, žij a nech žít! Neotravuj život sobě ani jinejm a bude Ti fajn. A nebudeš k tomu potřebovat ani milióny. Možná... Měj se krásně - Péťa. :-)))

Cate (Čt, 4. 11. 2004 - 20:11)

Aha

Petr Pavelka (St, 3. 11. 2004 - 18:11)

Milá Cate, na každém náboženství i ideologii musí být nutně něco pravdy, aby vůbec mohla existovat. Ze dvou důvodů: absolutní lež neexistuje. Pokud by nějaká ideologie byla lživá ze 100%, pak by nutně musela zaniknout, neboť pravda i lež může vygradovat maximálně do hodnoty 99%. Při vzestupné tendenci (snaze dosáhnout hodnoty 100%) se zákonitě ruší a zaniká. A za druhé: nikde na světě se nenajde takový hlupák, který by věřil jen samým lžím. Musí tu být tedy nutně něco málo pravdy, která se pak různě zkresluje, zamlžuje... Až dojde k vymytí mozků a z lidí se stane tupoučké stádečko volů... Vše je i k něčemu dobré. Dobro i zlo je rovněž relativní hodnotou. Rozhodně nikomu nedoporučuji dát se na slepou víru. Ať už by to byla víra v "nějakého toho nahoře," či v reinkarnaci, nebo jen ve vlastní lepší budoucnost, pokud je tato nereálná. Asi tak. Měj se. Petr.

Cate (Čt, 28. 10. 2004 - 21:10)

Proc je na kazde filosofii a na kazdem nabozenstvi neco dobreho? Nebo neni?

Petr Pavelka (Čt, 14. 10. 2004 - 22:10)

Přečetl jsem si tu pár diskuzních příspěvků na téma satanismus. Vyskytují se tu i pánbíčkáři, snažící se převést satanisty a jejich sympatizanty k víře... Myslím, že je každého věc, čemu věří. Každý něčemu věří. I ateista a satanista. Zásadně neuznávám slepou, tupoučkou víru, degradující člověka na poslušnou ovečku, loutku... Takovou víru velmi tvrdě odsuzuji!! Člověk musí být člověkem, ne snadno manipulovatelnou loutku a lacinou pracovní silou!!! Nejsem satanista, přestože se se satanismem v mnohém ztotožňuji. Jsou věci, ke kterým mám v satanismu výhrady a jsou pro mne nepřijatelné. O tom jsem si během léta dopisoval s jedním hochem, který se tu - jak jsem si všiml -hojně vyskytuje.Plánovali jsme i osobní setkání, ale poznal jsem, že o ně nestojí. Zřejmě ke mně neměl důvěru. Na satanismu se mi líbí m.j. i to, že nikoho nenutí k tomu, aby se stal satanistou a přijal jeho zásady. Nehrozí "věčným nuceným pobytem v azuru nebes, v zimě a nicotě" ani ničím jiným. VŽDY to byli pánbíčkáři, kteří dělali z lidí tupé, poslušné ovce, snadno manipulovatelné v mase stáda. O odsuzování a zavrhování lidské přirozenosti a přirozenosti vůbec nemluvě. Už to samo o sobě o čemsi svědčí. Přirozenost je přece dána zákony přírody, je jejich řádem. Do hajzlu se všemi náboženskými dogmaty, demagogiemia ideologiemi, předsudky a zkurveným pokrytectvím!! Žijme a nechme žít!!! Žijme a nechme žít všechno lidské, přirozené a krásné! Náboženství nechme v dějinách lidstva jako dávno překonanou záležitost a společenský odpad!!!

Petr Pavelka (Čt, 14. 10. 2004 - 21:10)

Pro PETRA KLEINA: Milý Péťo, trošku se v souvislosti se svým zájmem o psychotroniku zajímám i o satanismus a toulávám se netem, díky čemuž jsem se dostal sem a na tyto stránky. Proč Ti píši.Kdysi - v letech 79-80 jsem měl přítele - jmenoval se taky Petr Klein. Tenkrát bydlel v Karlových Varech, pak se přestěhoval do Prahy. Naposled jsem ho viděl v r.82... Tak mně logicky napadlo, jestli to nejsi Ty. Prosím Tě, napiš mi na můj mail. Jinak Tě upozorňuji, že tu jsem registrován pod bezpečnostním pseudonymem. Takže oním "Petrem Pavelkou" se nenech zmýlit. Můj mail: telegnost"seznam.cz. Jinak s tím, co jsi tu někomu psal na téma satanismus plně souhlasím.Mimochodem - jsem přesvědčeným ateistou, v současné době mne zajímá psychotronika, zejména oblast telegnoze (odtud můj nick). Jsem bývalý radioamatér. V letech 79-81 jsem se zajímal o šifrování. Těším se na Tvou odpověď. Zdar a sílu!!

Libor (So, 18. 9. 2004 - 07:09)

ještě mne napadlo... není vlastně patologický každý kdo tady založí nějaké téma? A i ten kdo na něj odpovídá?

Reklama

Přidat komentář