Reklama

SATANISMUS

Ala (Ne, 20. 2. 2005 - 16:02)

Otázky Niky mně také zarazily.Komu si uvěřil? Kde jsi je dostal?Není nic horšího než stádo ovec bezměrně obdivující svého vůdce a slepě přijímající jeho slova. A právě z tohoto způsobu "myšlení" plynou největší zvěrstva. Dokud se lidé nenaučí přehodnocovat vše co slyší, tak budou tady dále zneuživatelé a zneužití.

Petr Pavelka (Ne, 20. 2. 2005 - 14:02)

Věřím tomu, co existuje, o čem se můžu jakkoli přesvědčit. Co má logiku. Je třeba rozlišovat mezi realitou a nábožensko-okultním blábolem. Své znalosti jsem nabyl formou samostudia. Při studiu okultní literatury kolikrát zjistíš, jak si v ní autoři protiřečí aby oblbli lidi. Jiní leccos zatajují, aby tak "zabránili" zneužití. Jenže - co není v jedné knížce, je ve druhé. Nebo ve třetí. A co mi neprozradí Honza, prozradí Vašek nebo jinej... Dokonce se vytýká psychotronikům, když černou magií potrestají tyrana! Takže měl zůstat nepotrestán, nikým nezastaven, aby mohl dál šikanovat?? Dost podivná logika a "morálka!" Jo, šmejdu a předsudků všude plno... Proto je potřeba studovat, zkoušet, dělat si vlastní úsudek. Jen tak můžeš být v obraze a nenechat se blbnout blbci, kteří - zřejmě aby si zahojili mindráky - potřebují nadělat ještě větší blbce, než jsou sami. Asi tak. Měj se.

Niky (So, 19. 2. 2005 - 19:02)

Kde ty jsi dostal sve znalosti? Komu ty jsi uveril?

Petr Pavelka (Čt, 17. 2. 2005 - 17:02)

Jasně. Kdo ti oponuje, ten nemůže vědět, o čem to je... Měj se. :-))))

Niky (St, 16. 2. 2005 - 17:02)

Ahoj Petre Pavelko, samozrejme kazdy ma narok na svuj nazor, ale ty bohuzel mluvis z nezkusenosti.

Petr Pavelka (Út, 15. 2. 2005 - 17:02)

Ano, máš pravdu v tom, že když se nemocní věřící modlí, může to mít blahodárný vliv na jejich pošramocené zdravíčko. Neděje se tak ale proto, že by jim pánbíček po dlouhatánském žebrání milostivě dopřál uzdravení. Tady se jedná o autosugesci. Prostě - když věříš, že když budeš co nejponíženěji a dostatečně dlouho žebrat o zdravíčko, tak ho dostaneš... To už je lepší několikrát deně opakovat v duchu větu "jsem zdravej" a vyjde to na stejno i bez trapnýho somru. No, každýho věc, čím se léčí, ne? :-)))

Niky (Út, 15. 2. 2005 - 00:02)

My sice nejsme zviratka, ale tvoje poznamka je k zamysleni a jak tak vyresit agresivitu?

Ala (Út, 15. 2. 2005 - 00:02)

Niky pust si nějaké dokumentární filmy se zvířátky a dívej se a dívej a pochopíš, že proč samečkové jsou takoví jací jsou a samičky jsou takové jaké jsou.Nebo zkus vykastroval samečky HOMO SAPIENS a tak rapidním snížením hladiny testosteronu se také sníží jejich agresivita a budou z nich mírumilovní.... Čus

Niky (Po, 14. 2. 2005 - 20:02)

Ahoj Petre Pavelko! doufam ze jsi si polevil a je mi lito ze ta situace v Cesku neni jak by jsi si pral ci ostatni.Kdyby jsi cetl pozorne muj prisvevek uvedomil by jsi si, ze pisi o bozske energiji. Ne o cirkvi, ktera se vic nez malo snazila kontrolovat a vykoristovat. Tezko je vysvetlovat tu specialni energiji, proste vetsina lidi to musi prozit.Jen mala poznamka, je uz davno bylo zpozorovano a zjisteno (medicinsky a vedecky, ze jestli lidi pouzivaji modleni pro uzdraveni, ma to blahodarne uspechy a uzdravi se rychleji nez kteri se nemodleji, nebo jini se za ne nemodlili.

Petr Pavelka (So, 12. 2. 2005 - 21:02)

Ještě jednou já. Tak mně napadlo: Křesťanství odedávna hlásalo skromnost a pokoru. Když půjdu do jakéhokoli kostela nebo kláštera, co uvidím? Obraz nouze a utrpení! OMYL!! Uvidím obrovské stavby, katedrály, spousty mimořádně cených starožitností, soch, vzácných maleb a děl uměleckých řemeslníků! Uvidím varhany, které bývají označovány za královský nástroj. Uvidím černoprdelníky s mohutnými měchy, které si z hladu rozhodně nevypěstovali. Z vlastní zkušenosti mohu tvrdit, že pánbíčkáři vždy manipulovali davem i jednotlivci, které se snažili připravit o jejich identitu a udělat z nich poslušné ovce - otroky!!! Setkal jsem se s hrubou arogancí křesťanů, kteří se (nejen mně) pokoušeli vnutit svoji slepou víru. Kteří ze mně dělali vyloženě blbce! Církev vždycky jela po mamonu a moci! Od toho byla, je a bude! Často měla víc polí, statků, peněz i moci než šlechta. Co mi budou pánbíčkáři prdolit a skromnosti a pokoře?!! Proč vnucují jakousi hňupskou víru těm, kdo o ni nestojí! Proč k tomu zneužívají těžkých osobních problémů lidí, které se tímto hnusným, špinavým způsobem snaží zlomit?! Setkal jsem se s několika pánbíčkáři na různých místech, kteří odsuzovali využívání okultismu. Přitom sami provozovali černou magii! Manipulativní magii! Dokonce i ve skupině, pro snadnější ovládnutí a zotročení lidí! Tohle má tedy být pozitivní, božská energie? Proč tak urputně brojí proti potratům a eutanázii? Kdyby někdo z nich měl rakovinu, AIDS nebo jinou hroznou a bolestivou nemoc, vděčně by přijal smrtící injekci! Chtěl by být nějaký pokrytecký svatoušek nechtěným dítětem? Pronuzoval celý život?? Chtěl bych ho vidět!!! Do hajzlu s celým náboženstvím a pánbíčkáři! Žijme a nechme žít! Žijme a nechme žít, všecko přirozený, lidský a krásný!! Ostatní vem čert!

Petr Pavelka (So, 12. 2. 2005 - 21:02)

Milá Niky, nevím sice, čemu říkáš "božská energie," ale jedno je jisté bez jakékoli polemiky: nic není dobré ani špatné absolutně. Jak dobro, tak zlo jsou hodnoty přenáramně relativní. Každá energie je více či méně vhodná. Jak pro koho-co a jak-kdy. Ti, kdož se zabývají psychotronikou a tam určováním vhodnosti všeho možného, to dobře vědí. Např. taková pozitivní geoanomální zóna tě může velmi osvěžit a ozdravit v době vyčerpání, ale třikrát běda, když na ní ležíš s angínou! Platí to i na hmotné úrovni: dej nějakýmu marodovi Penicilin a pomůžeš mu. Jak ale ovlivníš Penicilinem toho, kdo je na něj alergický? Myslím, že to je jasné. Tvrzení, že každý z nás půjde k jakémusi "božímu soudu" či jak tomu říkáš, považuji buď za neznalost, nebo projev despotismu a výsměch!! Vyší spravedlnost?? KDE by se vzala? KDE prosím tě žiješ??!! Tady nejsme kdesi v páté dimenzi, tady jsme na Zemi a navíc v čecháčkově! Čím větší svině, tím líp si žije! Toť realita. Probuď se a ber věci takové, jaké skutečně jsou a nenech ze sebe dělat nějakými přiblblými pánbíčkáři poslušnou služtičku! Jestli ale míníš přijít do nebe, aby tam z tebe pánbíček udělal světýlko, prosím. Tvá věc a chyba. Dělej pro tuhle ILUZI třeba maximum, do toho vysněnýho nebe se určitě dostaneš. KOMÍNEM!

Niky (So, 12. 2. 2005 - 19:02)

Prominte pavopisne chyby, ktere jsem ted postrehla.

Niky (So, 12. 2. 2005 - 19:02)

Ja nejsem zadna pobozni fanaticka, ale verim se bozska energije je ta prava, cista, tvoriva a laskyplna. V minulosti to byly vetsinou zeny co byly v pozici moci a vladly s materskym citenim a logikou.Ale bohuzel nabozenstvi bylo pouzito mnoha surovymi, nasilnymi, chamtivymi muzi, ktrei si prali mit nadvladu a prekroutili pravdu v bibli, ucili nerovnopravnost ohledne zen a snazili se je ponizit na ten nejnizsi stupen. Vykoristovali obycejne lidi pro sve osobni bohatstvi a vedli plno valek. To ale neznamena ze ta prava bozska energije neexistuje. Pravy krestan byl Krist, ktery ucil dobro v dusi, mluvil cistou pravdu, pomahal ostatnim a provozoval lasku. Nebyl to clovek ktery zil pro materializmus. Bozska energije je tvoritelska a tak i my jsme byli stvoreni totou energiji, kterou mi volame Bohem. Buh nam dal svobodu, nikoho do niceho nenuti a tak je na kazdem cloveku si vybrat svoji cestu. Nekteri lidi se daji ovlivnit Luciferem, ale u posledniho soudu se clovek bude muset zodpovedet za sve ciny a myslenky. Na tomto svete je znamo, at uz se napsali jakekoliv knihy, ze Lucifirska energije je ke konci energije, ktera ma zajem nicit.Materska, tvoritelska, pravdiva a laskyplna energije zvitezi, jelikoz to je jen ta spravna cesta pro mirumilovny, spokojeny zivot

Petr (Pá, 11. 2. 2005 - 18:02)

Aleluja! Zachraň nám, pánbíčku, toho pomýleného Libora, ať je jeho jediným životním cílem nebe, kde z něj pánbíček udělá světýlko! :-))))) Nemyslíš, že Libor není prosťáček ducha mdlého, aby ve svých 30 letech nevěděl, do čeho jde?? On se stal satanistou zcela dobrovolně, jako ostatně každý satanista. Myslím, že s hodností Pána meče ví, o čem to je... Nevím, co ty víš o satanismu, ale asi jsi se mu věnovala jen tak "letem-světem." Mimochodem - neviděl jsem satanistu, který by někoho nutil, aby byl satanistou. Zato pánbíčkáři manipulují a vnucují svoji tupoučkou víru o stošest!! Vykládej o "smažení se v pekle" malým dětem ve školce, tak se ti vysmějí! Cha cha cha!! :-)))))

Ela (St, 9. 2. 2005 - 06:02)

Libore ty jsi jeste hodne mladej a mas se co ucit. Ja osobne jsem slysela a cetla dost ohledne satanismu. Lidi kteri se daji napalit, svest od Satana se skutecne budou pect v pekle a Satan se jim bude smat.Neni nad positivni bozskou energiji. A lidi kteri provadeji spatne skutky pod jmenem bozskeho nabozenstvi nejsou prave krestani.Boze zachran Libora!

Libor (Po, 31. 1. 2005 - 19:01)

to jsi teda pochopil opravdu blbě.... než budeš kritizovat zkus si sehnat nějaký materiály... miluju lidi co blábolej o něčem čemu nerozumí:-)

van dyke (Po, 31. 1. 2005 - 10:01)

ve tvem pripade muzu teda vyhodnotit satanismus - jako vira v prirodni demony nebo v nejakousi formu energie vyskytujici se v prirode ... to tedy muzes klidne uctivat treba krisnu a je to absolutne to same ... me je uz to slovo satanismus uz tak neprijemne ... satan ... symbol vseho zleho zkazeneho ... take ti pripada obetovani lidskych obeti jako pripodni sila ? mozna jsem to pochopil blbe ale mozna nevis do ceho des ....

karatista (Ne, 30. 1. 2005 - 18:01)

Proč myslíš???

Dada (So, 29. 1. 2005 - 21:01)

Karatistko, vzpamatuj se, dokud je čas..

karatista (So, 29. 1. 2005 - 20:01)

Ráda bych se stala členem Církve Satanovy. Uvažovala jsem o tom dost dlouho. Je mi ale "teprve" 17let. Je škoda, že jse neměla tu čest, abych si přečetla satanskou bibli. :-( Ale ráda bych věděla nějaké bližší info, o vstupu do Církve Satanovy a jejím chodu, co obnáší členství atd. Prosím, piště na můj e-mail Hypokrates59"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář