Reklama

Je orální sex nevěra ?

Sabinka (Ne, 18. 6. 2006 - 14:06)

neprejde, drahy Petre. Vim, ze bys chtel byt v me situaci, ale kdyz si prectes posledni radku myho prispevku, tak pochopis, co tim myslim. TO STESTI NEMA KAZDY. Bohuzel. Ale to me nevadi, hlavne, ze to mam ja. Za mesic je svatba. Nemuzem se dockat.:-)))))

IGNACIUS (So, 17. 6. 2006 - 08:06)

Orální sex je (u ženy) nevěra pouze když polyká.
Muži jsou od přírody polygamní, zde žádné omezení není.

M (So, 17. 6. 2006 - 06:06)

Mam na to stejny nazor jako Victoria...

Petr (So, 17. 6. 2006 - 06:06)

Sabinko,ono Tě to přejde...

Sabinka (Pá, 16. 6. 2006 - 22:06)

Ahoj Hanko. Za prvy..jsem napsala..."jaky koliv fyzicky kontakt s nekym jinym, pocinaje libanim s nekym jinym..."atd. Takze...tim samozrejme nemyslim potreseni rukou atd. Uz jenom ten pocit, chtit byt v kontaktu s nekym jinym, protoze nas nejak a necim pritahuje, nez nas pritel...mi zavani zahybanim, i kdyz se nam to jenom nekde rodi v mozku a nic se tim nezrealizuje. Me je jedno, na co kdo mysli, a co kdo povazuje za neveru...jen by mi ale nebylo prijemny, kdyby muj pritel u sexu, nebo pred nim a nebo po nem, myslel na jinaci zenu. Takovej pritel...by rychle tahnul. Jestli vam by to nevadilo, to uz je vase vec, a nikoho nesoudim. Ja nemam duvod ani potrebu myslet napr. na Collina Farella, ani na koho koliv jinyho, jelikoz jsem stastna, a na takovej pocit jsem mila Hanko, cekala skoro 26 let. A myslenky na nekoho jineho...pro me mila Victorie, ok opravdu nejsou. Nemam je zapotrebi, nic me k nim nenuti, protoze moji myslenkou, je muj pritel.
A muzu ti uprimne priznat, ze to tak vnimam po prvy v zivote. Pokud by to tak nebylo, urcite bych si dovolila myslet na kohokoliv jinyho, a urcite bych to jako neveru nebrala. Proste si nedovedu predstavit, ze bych mela neco takovyho delat. Proc bych mela, kdyz nekoho miluju? |Znamena to snad, ze nejsem pro realny zivot? Tim si opravdu nejsem jista......:-) Jsem jenom stastna. Ale to stesti, nema kazdy......Mejte se.

Victoria (Pá, 16. 6. 2006 - 16:06)

Sabinka: Nesouhlasím, to je věc názoru, co už nevěra je a co ještě ne, ale myšlenky na někoho jiného jsou naprosto OK! Když si je budeš zakazovat, tím spíš v reálném životě zahneš.

Hanka (Pá, 16. 6. 2006 - 15:06)

Sabinko, to máš teda pěkně zcestné představy, když považuješ přátelské políbení za nevěru. Kolik je ti proboha let?
Říkáš jakýkoli fyzický kontakt - takže i potřesení rukou? Soucitné pohlazení? Nebo když se k sobě tlačí lidi v tramvaji, protože tam není místo - to je taky tělesný kontakt. A když si žena představí, jak by to bylo bezva líbat se dejme tomu s - plácnu namátkou - Collinem Farellem - tak je taky svému partnerovi nevěrná? Vzpamatuj se, holčičko, nejsi pro reálný život.,

Sabinka (Pá, 16. 6. 2006 - 15:06)

Ne, je to jenom nevera. Uz kdyz proste clovek pricuchne k necemu jinymu..., je nevernej. Jaky koliv fyzicky kontakt s nekym jinym, pocinaje libanim s nekym jinym nez s vlastnim partnerem, je uz nevera. A pozor...myslenky na nekoho jinyho taky....

Victoria (Pá, 16. 6. 2006 - 11:06)

Přátelská pusa na rty pro mě nevěra není, ale francouzák už ano.

Hanka (Pá, 16. 6. 2006 - 06:06)

Proboha, mám široce rozvětvené příbuzenstvo, včetně mužů, a protože bydlím daleko od nich, tak se všichni při setkání objímáme a líbáme jako o závod, normálně na rty (samozřejmě zavřené), to bych musela být svému manželovi nevěrná už tolikrát, že se nedopočítal, nejenom s muži, ale i se ženami. Takže takové to obyčejné políbení bez jazyka nevěra rozhodně není!!! Ty další věci, no, to už je něco jiného, a orální sex za nevěru rozhodně považuju. :-(

M (Pá, 16. 6. 2006 - 03:06)

Yak polibek na rty bez jazyku bych teda za neveru urcite nepovazoval,Lukasi...

Lukas (Čt, 15. 6. 2006 - 20:06)

Oralni sex a dokonce i libani na rty je nevera, protoze v zapadni civilizaci jsou tyhle veci povazovany za vhodny vyhradne pro manzele, nebo svobodne milence.

Marinka (Čt, 15. 6. 2006 - 19:06)

Pro mě by to byla v každém případě nevěra. Podle mě je úplně jedno, jestli se jedná o soulož nebo o orální sex, aspoň já bych to brala úplně stejně.

Romča (Čt, 15. 6. 2006 - 17:06)

Já bych orální sex jako nevěru taky považovala. Asi je to o té hranici, někdo ji má prostě jinde...

Victoria (Čt, 15. 6. 2006 - 16:06)

To záleží na úhlu pohledu. Pro někoho je nevěra už jenom líbání s někým jiným, pro jiného až sexuální styk. Pro mě by toto nevěra byla.

Brtník (St, 25. 1. 2006 - 10:01)

Není to totéž - samozřejmě, pokud nejde o orál. Pokud z toho vznikne parchant, bude ho nosit ona a ne on! Požadavek věrnosti dává v přírodě samci jistotu, že pečuje o vlastní potomstvo.

Iva (So, 3. 9. 2005 - 12:09)

haha, takže to vlastně byla prostituce????

Pavel (So, 3. 9. 2005 - 08:09)

Je,ale jeste tolerovatelna.Ja kdyz ve 20 nastoupil do jinyho zamestnani a nemel holku,tak jsem si to obsas nechal udelat pusou od kolegyne.A byl to jeji napad,kdyz za mnou jednou prisla do umyvarny.Byla to ctyricetileta boubelka a navic mela dve dospely deti.Ale kam se na ni hrabaly mlady holky,ja myslel ze mi ho pokazdy celyho spolkne!No ji se to libilo a me taky.Jinak si nikdy prede mnou nesundala ani sukni.Pry ma doma manzela,a kdyby se do dovedeli deti... Jen mi rekla at ji za to namaluju nehty na nohou aby se s tim nemusela piplat v koupelne,a abych zasel do kramu a koupil ji tabulku cokolady.

Mirek (Ne, 24. 7. 2005 - 17:07)

Kdo ma starsi info? Inka ma pravdu.Jinak podle mne oralni sex je v kazdem pripade nevera.

bobby (Ne, 24. 7. 2005 - 08:07)

Mate starsi info....

Reklama

Přidat komentář