Reklama

Pánská tanga

djob (Út, 27. 11. 2007 - 11:11)

reakce na příspěvek z 25.11 14:32:36, jak to teda všechno víš?

djob (Út, 27. 11. 2007 - 11:11)

jakpak Ty to všechno víš?

djob (Út, 27. 11. 2007 - 11:11)

jakpak Ty to všechno víš?

marek (Ne, 25. 11. 2007 - 17:11)

no tak to pr anonym co mu není hodno se podepsat není mu hodno mu i věřit...tanga občas nosím vždy čisté po raní sprše....opravdová většina lidí je čistotná až na spodinu mezi které patříš i ty anonyme -odkud máš tak přesné info?

Návštěvník (Ne, 25. 11. 2007 - 14:11)

Nejhorší na tom všem je,že chlapi kteří nosí tanga,jsou největší prasata.Myslím tím,že jsou to špíny,kteří mají ty tanga posrané a moc na hygienu nedbají.Věřte mi,vím o čem mluvím.Navrch huj a dole fuj.Podle posledních průzkumů,jsou metrouši,buzeranti,muži nosící dámské prádlo a pod. největší čuňata.Neznají základní hygienické návyky,nemyjí si ruce,sprchují se jednou týdně,spodní prádlo si nemění denně,ale týdně.Ale dokáží na sebe nalít nejvíc parfému.No,on se ten smrad musí nějak překrýt.Já raději budu nosit trenky,ale čisté,neposrané a decentně použiji nějaký deodorant.

Návštěvník (Ne, 25. 11. 2007 - 00:11)

Voňavý,to ano,ale ne v tangačích,prosím tě!
Když je chlap líbivej na první pohled a počuch i ty čistý trenky bys přežila,nežli bedérký oděv.Pak že chlapi neženští...

Lusika (So, 24. 11. 2007 - 22:11)

Holky, když se ráno podíváte po chlapech v autobuse, kolik z nich se vám líbí? Nejsem toho názoru, že chlap by měl být krásný.... jde o to, jak se umí oblíknout. I docela nehezký chlap může vypadat dobře, když se sexy ohodí. Ale tak jak se nám snaží vnutit anonym. Ohoz z rákosnické tržnice, laciná voda po holení, všechno šedivé, doplněné lehkým smradem potu. To se mi má líbit? To, že je chlap? Radši voňavý metrouš v tangáčích s pěknou prdelkou a s bokovejma džínama, než tenhle šedivej prototyp chlapa, kterých je v tomhle státě hromada a nedá se na ně bez odporu koukat!

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 19:11)

nejsem slepička ty kohoute,víš né každej chplap chce nosit trenky a smrdět víš. a já říkám že není každej chlap v tángách buk.. a nenavážej se do mé matky ty sráči co nejspíš ani rodiče nemáš.

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 19:11)

Ty jedna debilní anonymní slepičko,je mi tě líto.Ne že jsi jen blbá,ale budeš ještě hnusně ošklivá.Říkám,chlap v tangách je buk jak dub a Ty jsi blbá jako Tvoje matka.

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 18:11)

ne jedinej zasranej si tu ty anonime,já jsem ráda že jsou takový mužští,jsem žena a jsem ráda...je spousta chlapů který nosí tanga a hezky se oblékaj a nejsou to buzeranti mají ženy a děti...měl by ses s tím smířit kreténe.

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 18:11)

Ne,opravdu chlap,který nosí tanga,je buzerant.Je buzerant.Je buzerant.Třeba skrytý,ale je.Má nějaké touhy a takto si je plní.Buci zasraní,běžte do prdele a chovejte se jako chlapi.

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 17:11)

Ber to tak vi chlapy to máte těžký v tom když nosíte tanga že vás označují za...a smějou se.A ženy to maj těžký když zas tanga nechtej nosit a nosej kalhůtky..jsme v tom na stejno..

Václav (So, 24. 11. 2007 - 16:11)

Ahoj, já taky rád nosím tanga, ale nikdo z mých známých to neví, kdybych to řekl, tak jsem hned buzerant. U žen je to běžný. Rád bych slyšel váš názor. Myslím si že chlapi v tomhle směru to mají těžký. Díky.

Paja (So, 24. 11. 2007 - 11:11)

Kamélie, píšu ti bod! :-)

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 09:11)

http://cz.iq-test.eu/?d=2910

Kamélie (So, 24. 11. 2007 - 09:11)

PÁnská tanga odpovídají přesně vkusu dnešní doby. Kdo je neakceptuje, je poněkud zpozdilý. Tím nemyslím, že by si je měl navléci kdokoliv kdykoliv. Ta prdelka musí přecejenom působit poněkud sexy. Tlustoprdní jedinci v tangách působí absolutně nechutně. Takže tangáči, do velikosti maximálně 34, to je ta hranice.

Paja (So, 24. 11. 2007 - 08:11)

Pro Miro: http://www.panske-spodni-pradlo.cz/index.php;, http://www.planet-undies.com/catalog/thong_shop.php Tady máš kvalitu, ale bohužel i ceny.. :-( Jinak zkus se podívat jestli v Blavě nemáte obchod Atlantic. Tam nakupuju já. Sedí mi jak střihem, tak matrošem i cenou. Hlavně se nenech odradit těmi zabedněnci co se tady neumí ani podepsat. :-)

Standa (Čt, 22. 11. 2007 - 13:11)

Miro, zkus pradlo123.cz, výběr je velký, od standartních až po docela ujetý, třeba imitace kůže. Vybere si každý, i když ceny nejsou nic moc.

Japaka (Čt, 22. 11. 2007 - 12:11)

Je to určitě indy vindy, ale mě se chlapi v tangách velice líbí. Je jasný, že někdo se sádelnatým zadkem působí nechutně. Ale normální, pevný chlapský zadek v tangách na mě působí velice sexy. Můžou být i vyholené půlky, je to ještě atraktivnější.

boo (Čt, 22. 11. 2007 - 11:11)

jste banda metrošů,ale dělejte si co chcete:)

Reklama

Přidat komentář