Reklama

Pánská tanga

Iva (St, 15. 8. 2007 - 11:08)

Já osobně si sukni taky vemu jen v nejnutnějším případě,spíš jsem sportovní tip.Taky nenakupuji v buticích a fakt mě to nevadí.Pánská tanga mě nevadí je to každého věc.Moooc by mě zajímalo jak se obléká pan.P.?když má takové připomínky ohledně oblečení?

Lída (St, 15. 8. 2007 - 10:08)

Jarka se nám trochu rozostřela :-)
Ale je to fakt, když vy po nás chcete, aby jsme byly ženama, buďte vy potom tedy muži.
Jak už tu bylo řečeno, ta epilace obočí, depilace chloupků, dámské barvy na oblečení a naušničky (takové ty napodobenini diamantíků), to vážně není mužská záležitost...a ještě solárko a ty tanga...Chápu to,že se chtějí i muži líbít. Přesto, že já dávám přednost mužnějším typům, toleruju to. Pak bych ale očekávala totéž z vaší strany. Díky

Jarka (St, 15. 8. 2007 - 09:08)

Ne každá žena má na sukni postavu a ne každá žena,se chce odhalovat.Nevím,co tu tedy řešíte a jakým právem diktujete (hlavně vy P.),co mají ženy nosit a na botaskách je co špatnýho?Zkoušel už někdo z mužů,být celý den v podpatkách?Ničí se z toho akorát nohy a klenba chodidla vůbec.Podpatky nejsou na běžné nošení a pokud to tak některá žena praktikuje,podívejte se jí na chodidlo za pár let...někdy stačí i pár měsíců.A že vypadá oblečení jak z tržnice?Třeba je z tržnice.Nejsou všichni lidé bohatí,aby mohli kupovat v buticích.Když vám to vadí,tak té ženě,co vás tím tak odpuzuje,sami něco kupte nebo nenadávejte a hleďte si svého,třebá sám pán P. se taky neoblíká tak,jak se to většině lidí líbí.A ještě k těm tangům: noste si je,pod kalhoty se vám stejně většina lidí nepodívá.

Lenka (Út, 14. 8. 2007 - 18:08)

a proč si nevezmeš slipy?Ty nohavice snad nemaj...my ženy taky nenosíme jen tanga.
A pokud někdo z žen řekne,že je to hnus,pak na to má právo.Je to totiž diskuse.Krom toho,autor názor slyšet chtěl.

P (Út, 14. 8. 2007 - 18:08)

s tymi nohavicami mas pravdu, dnes len velmi malo vidno mlade zeny v sukniach, mne osobne tiez pripadaju zeny v nohaviciach asexualne. Najviac mi zastane rozum ked je vonku 30-35 v tieni a ono to ide von v dlhych riflach, botaskach a vytahanom totalne nevyraznom tricku. Samozrejme vsetko vyzera akoby bolo kupene od cinana vo vypredaji. Je to najnovsi a totalne nesmrtelny modny trend aj u nas na slovensku. V zime je jasne aj mne chlapovi, ze su rifle praktickejsie ako sukna....

petr (Út, 14. 8. 2007 - 15:08)

já nakupuji přes internet je to pohodlnější na aukru se dají sehnat nová za 80kč i s poštovným jinak všude možně,nechápu ženský co řeknou hned fuj hnus,ať si skusí nosit v 33 stupních boxerky nebo pod býlími kalhoty proužkové trencle i ten jak řeknou ženský blbejchlap chce vypadat hezky neříkám dá se chodit i do supermarketu v montérkách ale není to ono

Jájinka (Ne, 12. 8. 2007 - 15:08)

já sukně nosím velice ráda a to že mám ráda chlapy,který jsou chlapa ještě neznamená,že já sama tak vypadám nebo že by se mi měli líbit bezdomovci.Líbí se mi přirození muži,což neznamená,že ne čistotní.A o mužích s vysportovaným tělem,jsem neřekla,že by se mi nelíbili.Špatně čtete,oba.

Tereza (Ne, 12. 8. 2007 - 14:08)

Pánská tanga jsou odpudivá, asexuální, fuj, hnus.

Peter (Ne, 12. 8. 2007 - 13:08)

Dnes len velmi málo žien nosí sukne a to nám neberú mužstvo?

p (Ne, 12. 8. 2007 - 13:08)

Prepac, ale mozno to bude tym, ze "tuning-ovany" chlap s mierne vysportovanou postavou ma krajsie nohy ako Ty sama a podvedome sa toho obavas... ;-) Inac holky v mojom okoli s tym absolutne nemaju problem, dokonca to povazuju za sexy. Maloktora by chcela "ozajstneho chlapa" s imidzom bezdomovca, ktoremu sa pod pazuchou liahnu muchy :-) Ale okey, nikomu neberem jeho vlastny nazor nato ako ma vyzerat "ozajstny chlap"

Jájinka (Ne, 12. 8. 2007 - 11:08)

Marku,není netolerantní k lidem,tanga nežijí a to že si nešoupne,je jen její věc.Mě se třeba nelíbí vůbec a zvlášť u mužů...
Ať si kdo chce nosí,co chce,ale s takovým bych já nebyla.Kdyby si sundal kalhoty a tohle měl pod nimi,hned by mě přešlo vzrušení.Pokud se to některým ženám líbí,tak ať,ale já za sebe říkám NE.Já chci CHLAPA.Stačí,že se většina z nich depiluje snad na všech místech,často muže potkávám v růžové barvě,barví si vlasy,trhají obočí,manikúrují nehty a nosí naušnice.Berou nám naše ženství!

Marek (Ne, 12. 8. 2007 - 10:08)

Sašenko nezlob se, ale seš netolerantně blbá.

Sašenka (Ne, 12. 8. 2007 - 01:08)

Vidět chlapa v tangách tak si do smrti snad už nešoupnu!

Peter (Ne, 12. 8. 2007 - 00:08)

Mam aj ja jedny "string" ale tie maju gumu okolo pasu az cca 1.5 cm hrubu. Kde najradsej nakupujes? Co sa tyka reakcii z ulice, vsimnu si to zeny a spoznam to tak, ze sa na mna usmeju. Usmejem sa aj ja a to je vsetko :-) Cez biele 3/4 nohavice to trochu presvita, ale letmym pohladom sa to tazko vsimne, jedine ak je ten pohlad podrobnejsi. Takze aspon presne viem kolko zien/holiek podrobnejsie skuma moj zadok pocas pohybu po uliciach... :-))))) Ak sa im to nepaci, tak nech sa nepozeraju, ak ano, tak faaaayn ;-))

petr (St, 8. 8. 2007 - 23:08)

já to říkam taky ale nejlepší jsou string nosím je už rok a pul a mám aspoň 20ks nějaké dim nějaké Cornette nebo copiright s tetováním

Peter (St, 8. 8. 2007 - 11:08)

Tanga som si kupil a nosim ich, nieje problem zatial mam len dvoje. Bezne si dam biele 3/4 nohavice a pod ne tanga, trochu to presvita ked sa zohnem, ale inac tricko to zakryva pri beznom pohybe. Zeny v mojom okoli s tym nejaku problem, skor sa im to paci. Takze Chlapi, nehanbite sa! KED SA RAZ PREDAVAJU PANSKE TANGA, KTORE SU URCENE CHLAPOM, TAK PRECO ICH NENOSIT???

petr (St, 8. 8. 2007 - 00:08)

Já teda nevím já tanga nosím a bukvice nejsem každý ať si nosí podle libosti já je nosím protože mi to nevadí a je rozdíl nosit v léťě pod oblečením trencle a být spocený aš na prdeli když si to představím hnus v tangách je to přijatelnější čím míň toho na sobě pánové máte tím míň se budete potit a smrdět

Ivča (Pá, 27. 7. 2007 - 10:07)

Osobně mi je jedno zda to jsou tanga,slipy,boxerky.Jen jem napsala,že je hezké,když má chlap hezké prádlo a už jsem podle někoho teplouš!Bohužel ho sklamu,mám manžela,který rád nosí dobré,kvalitní,značkové prádlo hlavně pro jeho pohodlí.Tanga to nejsou,ale odpůrce proti nim nejsem.

Liebermann (Pá, 27. 7. 2007 - 10:07)

Ivčo, já se nerozčiluju, já jenom sděluju, že i na tak ujeté záležitosti jako je německá swingers, kde si každý natáhne ty sexuálně nejujetější věci, jsou tanga vzácností. A to už o něčem svědčí. Kromě toho malíře jsem je na nikom neviděl. A byly to stringy, nikoliv tanga. Nevím, myslím, že chlapi mají v tomhle nějaké zábrany. Ženské je přitom nosí zcela běžně. Mám taky fest ujeté prádlo a klidně si ho na swingers beru, ale tanga ve skříni nemám ani jedny. A k těm chlapům v tangách-plavkách. Jezdím pravidelně každý rok na Costa del Luz. Za posledních 8 let jsem viděl pouze 3 chlapy v tangách. Uznávám, že si to mohli dovolit. Nikoho to nemohlo urazit, bukvice to určitě nebyli, měli tam všichni i velmi atraktivní partnerky. Ale jenom vám sděluju, že chlap v tangách je okrajová záležotost, na tom nic nezměníte. A jak vidíte, nejsem nijak prudérní, jak tu pravidelně píše nějakej ujetej manuál, kterej se pravidelně sprchuje s chlapama v práci a pořád opakuje, že chlapi nosící tanga, jsou bukvice. Neformuloval bych to takhle, ale jenom říkám, že chlapa v tangách běžně nepotkáte po celé Evropě.

Ivča (Pá, 27. 7. 2007 - 09:07)

no tak tohle snad ani komentovat nebudu!!!

Reklama

Přidat komentář