Reklama

Pánská tanga

Mirek (Čt, 24. 8. 2006 - 15:08)

Mám stejný názor s Martinem.Nosím tanga několik let.Dříve jsem měl každou chvíli zapařenej zadek a nyní mám pokoj.Přivedla mne na to má žena.Tak nevím Regino proč by to mělo být fuj.Jsi dobře kozervativní.

Regina (Čt, 24. 8. 2006 - 13:08)

Fuuuuuuuuj, pánská tanga neeeeee.

Mujo (Čt, 24. 8. 2006 - 13:08)

Tanga nosím už více než rok a přítelkyně i kamarádky mi je ve většině případů pochválili. Myslím si že když na to máš trošku figuru tak do toho jdi. Mněl jsem je i na pochodu Praha-Prčice, kde jsem si schválně trošku stáhl kraťasy a čekal na reakce ostatních. Kluci bez poznámek a holky a paní většinou chvála. Tak ostych stranou a ať je nás víc.

Petr (So, 19. 8. 2006 - 13:08)

Souhlasim s vama at si kazdej nosi co se mu libi. Tanga mam a stydel sem se je nosit ale ted ted uz se nestidim hned zitra si je beru.. je to moje vec a je to prijemny a pohodlny. Jo a pro holky ktrere by si mysleli ze sem snad buzna tak nejdem mam pritelkyni..

Pribeh (Ne, 23. 7. 2006 - 16:07)

Pod?a mňa ten Ludek si potreboval len nad niečím poriadne vyhonit cicinu!A všetci ste mu naleteli!Veď sa pozrite že sa do diskusie už vôbec nezapojil.Je to teploš!!!!!

martin (Ne, 23. 7. 2006 - 11:07)

Já si myslím, že každý ať nosí, co je mu příjemné a v čem se cítí dobře. Já nosím i slipy i tanga a obojí je příjemné. V zimě ale tanga vyměňuju za slipy, aby mi nezmrznul zadek. Ale v létě jsou rozhodně lepší tanga. Nechci říkat, že slipy = tanga, ale tanga jsou vlastně vpředu klasický střih slipů, jen vzadu jsou upravené do kousku látky. A to že se spousta chlapů vymlouvá na to, že to tlačí mezi půlkami je jen otázka zvyku. Myslím si, že tanga si může vzít jen někdo, kdo má pěknou postavu a nemusí se za nic stydět.

Ray (Út, 18. 7. 2006 - 23:07)

Co to máš za divný slipy s gumičkou uprostře půlek. Já nosím taky slipy a žádný gumičky tam nemám. To nosíš nějaký předpotopní prádlo, či co? No ono by taky asi chtělo koupit něco novýho a ne to co vyráběli komunisti.

Pavel (Čt, 29. 6. 2006 - 18:06)

Hlavní problém je hlavně v provedení pánského prádla - většinou silný úplet a mohutné lemy s gumičkou. Ty tlačí při delším sezení dost nepříjemně. Už běžné provedení kalhotek je takové, že tento problém nevzniká - lem je tenký a materiál příjemnější.
Dají se koupit klasické slipy, které mají lepší provedení, ale ty ceny!
Doufejme, že výrobci pánského prádla své běžné zboží budou vyrábět nositelnější.
Já to většinou řeším nošením vhodných elastických kalhotek - tanga i klasic. Při současných teplotách (30°C a více) jsem měl pánské boxerky a večer jsem je měl nepříjemně durch propocené, dámské tanga byly v pohodě.

Ariesek67 (Čt, 29. 6. 2006 - 12:06)

Verčo určítě je rozdíl v pohodlnosti klasisckých slipů a tang halavně v tom že klasické slipy mají gumičku uprostřed půlek a to mě to vadí nevím jak dámské kalhotky kalasic ty nenosím a asi nikdy nebudu.

marian (Čt, 29. 6. 2006 - 11:06)

Pro Renku....aby sis rozšířila obzory, tanga byla vymyšlená původně pro muže...šlo o námět z historie (Řecko, Řím), byly určeny pro sportovce, aby vynikla jejich těla...navíc v různých kulturách je to součást mužského oblečení. To, že si ho ženy přivlastnily, je věc historie novodobé, návrháři vůbec nepočítali s tím, že by to nosily ženy. Takže když to muží začínají nosit, tak je to jen návrat k původnímu záměru.

H. (St, 28. 6. 2006 - 18:06)

Nemůžu si pomoct, ale nejvíc sexy mi přijde chlap v pěkných boxerkách, slipy jsou hnusné a tanga raději ani nekomentuju.

Ariesek67 (St, 28. 6. 2006 - 18:06)

Tak to já teda vidím pokud mám klasické slipy tak mě docela vadí ta gumička u prostřed půlek.Nevim prostě tanga mě příjdou daleko pohodlnější.

Verca (St, 28. 6. 2006 - 14:06)

Ale nepride mi velkej rozdil mezi normalnima kalhotkama a tangama - co se tyce pohodlnosti.

Verca (St, 28. 6. 2006 - 14:06)

Nevim, proste sem je v puberte zacala nosit a od ty doby je nosim.

Ariesek67 (St, 28. 6. 2006 - 14:06)

A proč je teda nosíš??

Verca (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

Jo ja je nosim, ale kvuli tomu, ze jsou pohodlny asi ne. Ja sem myslela, ze to chlapum vadi, kdyz je to zarizli v zadku. Ja mu to nezakazuju, jenom mam na to svuj nazor, proste mi to prijde smesny, chlap v tangach.Ale jak rikam, to je muj nazor, treba ho casem zmenim.

Ariesek67 (Út, 27. 6. 2006 - 18:06)

Proč verčo Ty je nenosíš pokud ano tak proč proto že jsou pohodlné ne??

Verca (Út, 27. 6. 2006 - 12:06)

Hmm, pritel se je taky snazi nosit.Ze prej sou naprosto pohodlny, ale me to pride divny :-/

Ariesek67 (Út, 27. 6. 2006 - 12:06)

Moniko určitě nesouhlasím pánský tanga jsou super.

monika (Po, 26. 6. 2006 - 22:06)

pánský tanga jsou naprosto asexuální, fuj!!!

Reklama

Přidat komentář