Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

zajko (So, 28. 5. 2016 - 13:05)

Práve som zobral modré gaťky s bielymi sloníkmi mojej sesternici aničke a honím si v nich ,to je slasť :-)

(Delfin) (Ne, 3. 4. 2016 - 06:04)

To jsem bohužel zkusil také a dělal sem to po tajmu taky často když měla segra nejakou těsnou sukni nebo sexy šaty navlik sem to na sebe a masturboval.

Herr Gott (St, 30. 3. 2016 - 11:03)

Já si honím do kalhotek od ZDŠ. Jednou jsem jako malej na pudě našel celej pytel kalhotek a kombiné, to bylo něco. Pravidelně jsem si je chodil oblékať a onanovat. Pak jsem skoušel i kalhotky moji mamky i ségry. Už mám po 40, jsem hetero, mám rodinu deti a pořád si najdu čas a příležitost. Kalhotky moji tchýnně a švagrové jsou nejrajcovnější. Zajímavé, že kalhotky mé manželky s kterou 20 let souložím mně neberou. Co z toho vyplývá? Dámi, máme o vás zájem a toužíme po vás, ale vzhledem ke spoločenským normám a pravidlum chovaní by asi nebylo možné šoustat s manželekou, její matkou i ségrou. I když někdo možná. Takže na ukojení fantazie jsou kalhotky moc dobré. Podle mně by bychlo úchylní, kdyby muže vzrušovalo spodné prádlo jiného muže, to by už bylo silné kafe.

Dan (St, 30. 3. 2016 - 07:03)

To je zajímavé ja se oblék do dámského latexoveho oblečení a taky sem si ho honil

Libor (Út, 29. 3. 2016 - 20:03)

Já si jdu vždycky koupit k...Pořád lepší, než kdyby sis honil ptáka nad nošenými kalhotkami své ségry.

Dalibor (Út, 29. 3. 2016 - 20:03)

Já si jdu vždycky koupit k vietnamcům legíny a doma si nad nima honím ptáka..je to normální??

jirka (Čt, 3. 3. 2016 - 17:03)

Proc by meli mit gatky od menstruace ? Vzdyt maji vlozky nebo tampony. A kdyz jsou od pipinky, tak to voni .

lola (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Který už jdou smradem...Pánové,to už jsou opravdové nechutnosti,co tu prezentujete!!!

A co ty jetý ka (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Který už jdou smradem naproti nebo po krámech-to je teprve hegeš!

No, (St, 2. 3. 2016 - 22:03)

Však píšte , aby bolo čo...tak přispěj taky nějakým svým zážitkem.

Píšte (St, 2. 3. 2016 - 18:03)

Však píšte , aby bolo čo čítať...

Petr (Po, 30. 12. 2013 - 15:12)

Samej kluk si hraje s věcma od holek ale obráceně holka aby něco měla od kluka tu není. Jak naši neřest kompenzují holky a čím? :)

pro zuzku (Po, 30. 12. 2013 - 12:12)

Můj bratr to taky dělá s...Vypadá, že ti to zas tak nevadí. Tohle mi přijde ještě v normě, bratr je spokojený a ty taky.

! (Po, 30. 12. 2013 - 05:12)

jdi si umejt radeji ptaka vod...Nic lepšího nemáš, co? Dostal jsi přes internetovou držku, tak ses zmohl akorát na tohle:) Tak příště stáhní ocas a nepleť se mezi inteligentní lidi, ty mrdko:)

fakt? (Po, 30. 12. 2013 - 03:12)

Můj bratr to taky dělá s...Zuzi kolik je mu a kolik tobe?jen tak pro zajimavost

pro dementa (Po, 30. 12. 2013 - 03:12)

A celkově jak tě sleduju,...jdi si umejt radeji ptaka vod sejra ty hnupe(ovsem jestli ho vubec najdes)

zuzka (Ne, 29. 12. 2013 - 22:12)

Můj bratr to taky dělá s mým prádlem, občas s prádelního koše mizí a zase se objevují moje kalhotky a bývají i mokré. Vůni spermatu také poznám.

pro ((,- (Ne, 29. 12. 2013 - 22:12)

To jsem se šla...
Asi...Těžko říct, možné je obojí, fake i skutečnost. Obojí mi přijde stejně nechutný. Jinak, pokud by tvůj bratr si jen otřel semeno tvýma kalhotkama, případně je použil k honění, tak z toho bych vědu nedělal. Kalhotky mívají příjemnou látku, spíš než o incestní myšlenky může jít o čistě technickou záležitost. V nějakém věku 16,17 let je lepší, když si to dělá doma sám než aby měl styk s holkama, z více důvodů.

! (Ne, 29. 12. 2013 - 21:12)

A co jako?? si piš carky kde...A celkově jak tě sleduju, tak bys potřeboval ošukat připínákem od yosbáby, zmrdečku.

! (Ne, 29. 12. 2013 - 21:12)

A co jako?? si piš carky kde...Drž piču, zmrde. Bylo to určno tomu pičusovi, co tady poučuje a sám neumí česky. Tak se do toho nepleť, mrdko.

Reklama

Přidat komentář