Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

jirka (Čt, 3. 3. 2016 - 17:03)

Proc by meli mit gatky od menstruace ? Vzdyt maji vlozky nebo tampony. A kdyz jsou od pipinky, tak to voni .

lola (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Který už jdou smradem...Pánové,to už jsou opravdové nechutnosti,co tu prezentujete!!!

A co ty jetý ka (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Který už jdou smradem naproti nebo po krámech-to je teprve hegeš!

No, (St, 2. 3. 2016 - 22:03)

Však píšte , aby bolo čo...tak přispěj taky nějakým svým zážitkem.

Píšte (St, 2. 3. 2016 - 18:03)

Však píšte , aby bolo čo čítať...

Petr (Po, 30. 12. 2013 - 15:12)

Samej kluk si hraje s věcma od holek ale obráceně holka aby něco měla od kluka tu není. Jak naši neřest kompenzují holky a čím? :)

pro zuzku (Po, 30. 12. 2013 - 12:12)

Můj bratr to taky dělá s...Vypadá, že ti to zas tak nevadí. Tohle mi přijde ještě v normě, bratr je spokojený a ty taky.

! (Po, 30. 12. 2013 - 05:12)

jdi si umejt radeji ptaka vod...Nic lepšího nemáš, co? Dostal jsi přes internetovou držku, tak ses zmohl akorát na tohle:) Tak příště stáhní ocas a nepleť se mezi inteligentní lidi, ty mrdko:)

fakt? (Po, 30. 12. 2013 - 03:12)

Můj bratr to taky dělá s...Zuzi kolik je mu a kolik tobe?jen tak pro zajimavost

pro dementa (Po, 30. 12. 2013 - 03:12)

A celkově jak tě sleduju,...jdi si umejt radeji ptaka vod sejra ty hnupe(ovsem jestli ho vubec najdes)

zuzka (Ne, 29. 12. 2013 - 22:12)

Můj bratr to taky dělá s mým prádlem, občas s prádelního koše mizí a zase se objevují moje kalhotky a bývají i mokré. Vůni spermatu také poznám.

pro ((,- (Ne, 29. 12. 2013 - 22:12)

To jsem se šla...
Asi...Těžko říct, možné je obojí, fake i skutečnost. Obojí mi přijde stejně nechutný. Jinak, pokud by tvůj bratr si jen otřel semeno tvýma kalhotkama, případně je použil k honění, tak z toho bych vědu nedělal. Kalhotky mívají příjemnou látku, spíš než o incestní myšlenky může jít o čistě technickou záležitost. V nějakém věku 16,17 let je lepší, když si to dělá doma sám než aby měl styk s holkama, z více důvodů.

! (Ne, 29. 12. 2013 - 21:12)

A co jako?? si piš carky kde...A celkově jak tě sleduju, tak bys potřeboval ošukat připínákem od yosbáby, zmrdečku.

! (Ne, 29. 12. 2013 - 21:12)

A co jako?? si piš carky kde...Drž piču, zmrde. Bylo to určno tomu pičusovi, co tady poučuje a sám neumí česky. Tak se do toho nepleť, mrdko.

((,- (Ne, 29. 12. 2013 - 20:12)

To jsem se šla...
Asi vymyšleno od A do Z. Píše to snad muž co se vzrušuje touto představou. Jinak bych bratra hnala při zjištění co dělá s mým prádlem. Rozmluvit mu to a adekvátně potrestat. To si nesmí dovolovat, naštěstí bratr není úchyl.

Lenko (Ne, 29. 12. 2013 - 20:12)

To jsem se šla koupat a dala...přijde mi to ujetý. Sex mezi příbuznými, zejména sourozenci, je trestný. Co děláte vy dva asi trestný není, ale je to dosti nechutný. V normě bych viděl, že třeba bratr špehuje mámu nebo sestru a při tom si to dělá. Jak se řikává, co je v domě, není pro mě. Od praktik se snadno přejde k sexu, navíc je otázka, jestli to je skutečně legální, nebo ne. Normální by bylo, aby sis našla kluka a honila ho jemu, podobně aby si bratr našel kamarádku a nechával si ho honit od ní a ne od vlastní sestry.

Lenka 17 let (Ne, 29. 12. 2013 - 13:12)

To jsem se šla koupat a dala jsem kalhotky do koše s prádlem na vyprání. Druhý den se pralo prádlo a já všude hledala svoje kalhotky a nenašla jsem je asi po nějakém čase jsme se stěhovali. Bráchovi je 16 let. Dávala jsem bratrovi věci ze skřínky do krabice a tam se našla svoje černé kalhotky a bílýma flekama od semene. Tak jsem šla za ním a říká mu kde se vzali moje kalhotky u tebe ve skřínce. Tak mi řekl že ho to strašně vzrušuje že si k nim čichá tak kde mám kundičku. Tak jsme se dohodli že on si může všude na mém těle honit a že mu budu honit taky jeho penis a sebe předním budu taky. A že mi bude dávat všechny peníze co bude mít u sebe. Je to naše malé tajemství!

Eva (Ne, 29. 12. 2013 - 12:12)

A dohnal ho? Aspoň je...jo dotáhl to až do konce nechala jsem ho to udělat až do konce a slíbil mi že už to nikdy na žádném prádle dělat nebude :-D

Magore (Ne, 29. 12. 2013 - 07:12)

Ty bys potřeboval nakopat do...A co jako?? si piš carky kde chceš a necpi to tady trapaku,do kouli bys potreboval nakopat ty a pak jeste povesit do pruvanu.

! (Ne, 29. 12. 2013 - 03:12)

No tebe bych rád...Ty bys potřeboval nakopat do koulí - za čárkou se dělá mezera. A před "který" ti chybí čárka, pičo. A před oslovením se také píše čárka.

Reklama

Přidat komentář