Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Návštěvník (Ne, 25. 3. 2007 - 20:03)

ja mám podobnou zkušenost jako ty Kubo, akorát že moje přítelkyně nemá sestru,ale její máma je velmi krásná a udržovaná žana,taky jí krásně smrdí špinavé kalhotky a moc mě ta vůně vzrušuje,

kuba (So, 24. 3. 2007 - 17:03)

vzdy kdyz spim u sve pritelkyne ktera ma hodne luxusni sestricku tak te sestricce cucham spinave kalhotky a miluji to je to nadhera vzrusuje me ta vune te jeji prcinky

Káča (Po, 26. 2. 2007 - 18:02)

Se spodním prádlem přítelkyně to pochopím, ale se ségřiným?? Upřímně, kdyby mi to brácha udělal, nevím, jak bych reagovala, ale odvázaná bych z toho určitě nebyla!

Návštěvník (Po, 26. 2. 2007 - 17:02)

Jen at ti na to švagruše nepřijde ! To by byl tanec !

krtek (Po, 26. 2. 2007 - 15:02)

No jasněěěěě, jen si to tam pořádně užívej. Každá chlívárna je dobrá.

"RFB" (So, 24. 2. 2007 - 13:02)

čau lidi,přecetl jsem si všechny příspěvky v této debatě a přišlo mi to velmi zajímavé a vzrušující,sestru sice nemám,ale bydlí u nás bratrova manželka,tak jsem sáhnul do koše se špinavým prádlem a jedny švagřiny kalhotky jsem si na chvíli pujčil,byly na patřičném místě pěkně zažloutlé a páchly močí,čichal jsem k nim a pociťoval erekci,bylo to takové zvláštní a s těmí kalhotkami na nose jsem masturboval až do vyvrcholení,představoval jsem si u toho že čichám k její kundičce,myslím že to brzy zkusím znovu,je mi sedumnáct let a sexualní zkušenosti již nějaké mám,tohle je ale fakt něco úplně jiného.

Jakub - xxcd (Pá, 23. 2. 2007 - 22:02)

Nejradši mám tanga od mé milé :-)

Astrix01 (Pá, 23. 2. 2007 - 22:02)

No, "projel" jsem tohle téma až do konce. Někde jsem se pobavil, nekde jsem se trochu zapýřil. Nejsem svatoušek. Taky onanuji s kalhotkami na sobě, ale s určitými pravidly.
Ne prádlo dětí a tchýně. Když tak mé přítelkyně protože jí ho kupuji. Špinavé kalhotky nemusím. Je to o pocitech a vůních a žena má vonět čistotou. Myslím, že v některých příspěvcích je to o nouzovém stavu nutnosti vybití sex. pudu. Běžme za segrou, manželkou a řekněmež ji

bob (Ne, 11. 2. 2007 - 22:02)

rad bych se taky přidal do této diskuze,kdysi jsem našel v koupelně u bývalé přítelkyně špinavé kalhotky její mámy,když jsem je chtěl dát do koše se špinavým prádlem,tak jsem k nim mimoděk přičichnul,krásně voněly její upocenou pičou a chcánkama,vzrušilo mě to natolik,že jsem okamžitě začel masturbovat,pak už jsem s jejími špinavými kalhotkami masturboval kdykoliv jsem k tomu měl příležitost,je pravda že jsem potom měl spoustu jiných parnerek,ale žádné z nich tak krásně nesmrděla kunda jako této ženě

Návštěvník (Ne, 11. 2. 2007 - 15:02)

Nedávno jsem přišel ke švagrové a v chodbě měli rozházené prádlo,které přebíraly do pračky.Naše dámy tam měli především kalhotky.Zvedal se mě žaludek při pohledu na ten švonapajz co tam měli nalepený.Blil bych,ještě teď se mě zvedá žaludek,fuj jak o tom můžete psát,honit si brko,fuj ,prasata

paja (Ne, 11. 2. 2007 - 14:02)

Ahoj, nic proti Tobe Mirku nemam, myslim, ze jsem hodne tolerantni a pokud svym chovanim nikomu neublizujes delej si co chces, ale nerikej, ze cichat ke kalhotkam neni nic uchylneho. Pro me to uchylka je, ale pokud Ti to dela radost, proc ne :-)

Mirek (Ne, 11. 2. 2007 - 14:02)

cau,také bych se rád zapojil do této mimořádně zajímavé diskuze,mě od mlada děsně rajcuje vůně špinavých kalhotek,velmi rád k nim cichám a u toho masturbuji,myslím že to není nic úchylného a neznám krásnější vůni

Hulis (Pá, 13. 5. 2022 - 00:05)

Taky to delam dodnes a aji bych za kalhotky zaplatil

Kyssinka (Po, 4. 12. 2006 - 20:12)

tchýně?? lol :D třo není fetiš to je velmi těžšká nemoc blé

simon (Út, 7. 11. 2006 - 11:11)

pro paju.Já to mám s Tchýni uplně stejné.Krásně ji voní kalhotky.

drban (St, 1. 11. 2006 - 15:11)

no já to taky dělal v klackovitých letech (viz. výše) a čistě z toho důvodu, cítit ženskou jako takovou (byl jsem tenkrát panic). Byla-li to ségra, tak jen z toho důvodu, že sousedka by mi asi ve svém prádle hrabat nedovolila :-). Dnes už mě zajímají hezčí věci na sexu, než čichat k zachc.... gaťkám jakékoliv dámy (vlastní, či cizí). :-)

honzík na cestě (Út, 31. 10. 2006 - 22:10)

svým způsobem je,ale to je asi pro ně to přitažlivé. Nechtěj tu ženu skutečně (většinou je to přeci ségra). Sněj o ženě jako takové a hřešej jen ve fantazii, byť s fetišem.

soteris (Út, 31. 10. 2006 - 18:10)

no je to zajímavá diskuze,ale nechápu jednu věc...tedy načapat přítele jak očuchává kalhotky jiný ženy tak už bych s ním nemohla být.A pokud to má prostě rád proč nečuchá ke kalhotkám svojí přítelkyně.Je to takový podvádění,ne?

drban (Po, 30. 10. 2006 - 12:10)

Žalude, ty nejsi jen žalud,ale i čurák.:-)

Dr.žalud (Po, 30. 10. 2006 - 12:10)

holky?? stezujete si tady na sve bratry jake to nejsou hovada ale vam to muze jen lichotit,,,asy mate pekne kundicky tim rikaj vasi bratri.jinak by ste misto kundy mely buzerantske doskociste,,tak ze bute vdecni ze si nekdo vsiml vune vasi kundicky...me tohle delat segra tak se neptam a vymrdam....ANEB rada na konec........NIKDY NEVIS CO SKRYVA TVUJ BRATR MEZI NOHAMA...neni na tom nic spatneho???

Reklama

Přidat komentář