Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Michal (Út, 17. 2. 2004 - 17:02)

Tak poviem vam ludia na niektorych diskusnych prispevkoch sa idem urehotat k smrti. A ono ani velmi nezalezi o com ta diskusia je. Proste v kazdej sa nieco najde. A ku tomu cuchaniu... Ja sestru nemam a pravdu povediac nikdy ma to nenapadlo, ze by som ocuchaval niekoho gatky. Ale nechapem ludi, ktory sa nad takym niecim mozu pohorsovat. Ved sa ich to vobec netyka, tak co im to vadi? Mne su niektore ludske "uchylky" skor na smiech. Cely zivot v podstate netreba brat vazne a nie sa pohorsovat nad tym, ze sa niekto vystrieka do sestrinych nohaviciek.

kuba (Po, 16. 2. 2004 - 23:02)

jano chápu že by si spíš něco řekla,než že by ses třeba zeptala některých žen nebo můžů a tím se pak dověděla jak je to doopravdy a nesoudila tak jen podle sebe...apropo...jaké máš dnes kalhotky?ahoj Kuba

Jana (Po, 16. 2. 2004 - 14:02)

Spíš bych řekla, že ženy mají větší fantazii, právě proto k tomu vzrušení nepotřebuji vizuální podněty, stačí jim vl. představivost, na rozdíl od mužů. Existují ovšem i vyjímky.

muž (Po, 16. 2. 2004 - 13:02)

My muži,asi jsme trochu více vyjetí a nebo snad nadrženější a nebo světší fantazií? Proč se nedočteme,že také někdy nějaké žena pěkně rozjetá k tomu potřebuje pánské slipy a to buď na těle a nebo alespoň "u nosu",aby cítila bráchu,tátu atd.jak jsem se tady dočetl o mužích?

kuba (Po, 16. 2. 2004 - 00:02)

chce si jeste nekdo povidat o tom jesli ma zkusenosti s masturbaci v divcim pradle?holky podelte se o zkusenosti

Zvrhliik (Po, 9. 2. 2004 - 15:02)

kacula: jeste jedna vec nejvic miluju ty anonymy na forech a chatech kteri zatrati vsechny kolem sebe ale nejsou schopni napsat ani svuj mail.. to taky o necem hovori ze?? :-)...az tedy budes odpovidat (jestli jeste nekdy - oni anonymove vetsinou tu diskuzi do konce nedotahnou :-) )tak pripis svuj mail nebo mi posli oznameni na muj ze jsi tu byla.. ja ti pak poslu tu adresu abys mi mohla poslat tve kalhotky.. :-)) nejradsi mam tanga tak doufam ze je nosis (a mas na to postavu) :-)

Zvrhliik (Po, 9. 2. 2004 - 15:02)

Kacula: takovy lidi jako Tebe by snad ani nemeli poustet na inet natoz mezi lidi... vubec nevis kera bije a nekoho s opovrzenim odsoudit je tak jednoduchy.. akorat si zapomela na to ze mnohem ubozejsi nez se priznat k nejake vrozene neskodne uchylce.. to je asi tak to samy jako bys chtela zakazat homosexualum jejich orientaci.. k SMICHU!! :-)..rozlisuj pojmy a pak teprve dej na dojmy... spojovat fetisismus s incestem to opravdu hovori o Tve vrozene (ne)inteligenci.. vubec si asi totiz nepochopila smysl fetisimu.. tam vetsinou ani nejde o tu osobu ale jen a pouze o to pradylko a nic vic.. opravdu, kdyz sem v mladi strikal na kalhotky sve mamy sem netouzil s ni byt v posteli.. a postupne taky po sestre svagrove a tchyni :-).. no svagrova je pekna pravda.. :-))))) a taky musim vyvratit, ze to nekoho prejde az povyroste.. moznaa... ale mne to proste vzrusuje porad a nikdy toho nenecham i kdyz mam treba sex nekolikrat denne... dokonce mam "kamaradku" ktera mi sama kalhotky pujci a rada se i podiva jak si to delam.. a kaculo neuveris vzrusuje ji to :-) holt sme proste nejakej... a to s tema Tvejma kolegama a kamaradama.. opravdu si myslis ze tohle nekdo na verenopsti jen tak prizna a nebo to bude vsem popisovat??? :-)))) nebud smesna a zamysli se sama nad sebou....

kuba (So, 7. 2. 2004 - 13:02)

je tady nejaka holka ktera by si o tim chtela psal po emailu? nifulda"atlas.cz

leny (St, 4. 2. 2004 - 10:02)

Já bych ty kalhotky bral. Opravdu

EroToman (Út, 3. 2. 2004 - 14:02)

Ach, Bože, Káčulo, Ty budeš fakt vzácná povaha... Inu, blahoslaveni chudi duchem, ty pokrytče. PS: o Tvé pár dní nošené kalhotky nikdo nestojí, neboť už po pár hodinách jsou cítit jako chcíplý krtek :-))

Kačula (Út, 3. 2. 2004 - 12:02)

Už podruhé musím napsat, že mě tohle téma opravdu nevzrušuje.Byla jsem zvědavá, tak jsem tady.A kdybych zjistila, že to dělá můj syn, tak opravdu nevim co bych dělala.Asi bych mu to neřekla, aby mu nabylo trapně a doufala bych, že ho to brzy přejde až si najde holku.P.S.Erotomane napis adresu já ti pošlu svoje kalhotky, mám už je druhý den na sobě...

netopyrek (Út, 3. 2. 2004 - 09:02)

dost dobry postreh. Bravo :-)))

erotomanka (Út, 3. 2. 2004 - 07:02)

Milá Kačulo,proč vůbec čteš takováto témata, když tě tak pohoršují?Není to také trošku o tom, že tě to vzrušuje?A co budeš dělat, když zjistíš, že třeba tvůj syn nebo bratr masturbují s tvým prádlem-označíš je šmahem také za úchyláky anebo to bude ,,něco" jiného, protože se bude jednat o tvé blízké?Když jsi tak zásadová, tak napiš, jak to třeba s nimi budeš řešit, pokud na něco takového náhodou přijdeš!

Kačula (Po, 2. 2. 2004 - 10:02)

Pro Erotomana: Myslíš si, že jsem puritánka, když se mi hnusí předtava, že brácha si honí pinďoura nad vlastní sestry kalhotkama?Tak to těžko.Rozebírala jsem to s kamarádkama a s kolegama v práci a všichni jsme se shodli, že je to něco jako incest.Nebo aspoň k tomu neni daleko.A určitě zrovna nad tímto tématem nemasturbuju na záchodě.Asi jseš ten samej případ jako ty úchylové jinak bys takhle nereagoval.Jednoduše řečeno: AŤ si honí kdo chce co chce a nad čím chce, ale jak se to děje v rodině mezi sebou buď sex otec - dcera,nebo onanováni bratr nad sestrou (nebo nad jejíma kalhotkama), tak je to úchylka ať si myslíš co chceš.

Dan (Po, 2. 2. 2004 - 06:02)

Po smíchu - blití. To je divné, ne? Taky jste si při tom vymněnili spoďáry?

muf (Ne, 1. 2. 2004 - 21:02)

a kamarádka když to ví, co na to říká?

kuba (Ne, 1. 2. 2004 - 21:02)

půjčil jsem si od kamarádky její kalhotky a onanuju s nima a je fajn když se do nich vystříkám,jsou hezky voňavé a příjemné na dotek ,vzrušuje mě to ,čau Kuba

kuba (Ne, 1. 2. 2004 - 04:02)

Časopisy pro ženy můžeme z hlediska orientace rozdělit do čtyř skupin &;150; pro ženy mladé a chudé,pro ženy starší a chudé,mladé a bohaté a konečně starší a bohaté , ve všech případech ambiciózní a krásné.Tyto roztodivná pestrobarevná periodika představují zakuklený nástroj konzumní manipulace,jednak právě v nich nerušeně vegetují a mnohdy se realizují různé proudy ozdravné alternativní medicíny,všemožně nadaní a vážení astrologové v nich nacházejí obživu a o nic méně vzdělané vědmy s křišťálovou koulí zde nabízejí své služby.Nelze s tím nic podniknout,nelze o tom ani na moment polemizovat, protože dychtivé čtenářky si takové věci přejí.V časopisech pro ženy nejdeme vždy obezitu,celulitidu nebo lupy či kouzelné přeměny do nových obličejů z původních zachmuřených do nových usměvavých a vyleštěných.Dále tyto strakaté fotomontážní časopisy obsahují takzvanou společenskou kroniku,módu,módu a módu,poté zdravotní poradnu normální i alternativní,stížnosti na zlé a nezbedné manžely,zdivočelé možná z letmého pohledu na tyto příručky štěstí,sladkobolné povídky &;150; extrakty červené a jiné knihovny &;150; mnohdy z nevysychajícího pera samotných čtenářek.Žena dle standardního časopisu pro ženy jest silně eroticky založenou a kreativní kuchařkou,která je nucena pečovat o krásné a geniální leč alergické děti a k tomu o surového záletnického burana, kterého si před tím po pečlivé konzultaci s kamarádkami případně se samotnou redakcí zmíněného čtiva vybrala jako svého životního partnera.Inu vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá.Pardon !.Letím do trafiky pro Svět motorů.

ErotoMan (So, 31. 1. 2004 - 02:01)

Kačulo, takové puritánky jako jsi Ty mám nejraději. Čteš si tyhle příspěvky, pak tajně masturbuješ na WC, aby jsi poté, co si ulevíš, zasedla k PC a napsala o svém věru katolickém pohoršení. Běž se vycpat, nádhero... :-)))

Kačula (Pá, 30. 1. 2004 - 15:01)

Tak musim říct, že většina z vás je asi nenormální.Pochopim to, když někdo čuchá ke kalhotkám své přítelkyně, ale ke kalhotkám vlastní ségry nebo dokonce mámy????Je mi z vás na blití a z těch holek co to o svejch brachách vědí mi je taky špatně.To už spolu můžete rovnou šukat.To by vám taky přišlo normální?Zamyslete se nad sebou vy incesťáci!Fuj!Existujou určitě nejací doktoři, snad vám pomůžou držim palce.Nemyslim si to jen já.Dívali jsme se na vaše příspěvky tady v práci a dost jsme se nasmáli a pak jsme se z vás poblili.

Reklama

Přidat komentář