Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

kuba (So, 7. 2. 2004 - 13:02)

je tady nejaka holka ktera by si o tim chtela psal po emailu? nifulda"atlas.cz

leny (St, 4. 2. 2004 - 10:02)

Já bych ty kalhotky bral. Opravdu

EroToman (Út, 3. 2. 2004 - 14:02)

Ach, Bože, Káčulo, Ty budeš fakt vzácná povaha... Inu, blahoslaveni chudi duchem, ty pokrytče. PS: o Tvé pár dní nošené kalhotky nikdo nestojí, neboť už po pár hodinách jsou cítit jako chcíplý krtek :-))

Kačula (Út, 3. 2. 2004 - 12:02)

Už podruhé musím napsat, že mě tohle téma opravdu nevzrušuje.Byla jsem zvědavá, tak jsem tady.A kdybych zjistila, že to dělá můj syn, tak opravdu nevim co bych dělala.Asi bych mu to neřekla, aby mu nabylo trapně a doufala bych, že ho to brzy přejde až si najde holku.P.S.Erotomane napis adresu já ti pošlu svoje kalhotky, mám už je druhý den na sobě...

netopyrek (Út, 3. 2. 2004 - 09:02)

dost dobry postreh. Bravo :-)))

erotomanka (Út, 3. 2. 2004 - 07:02)

Milá Kačulo,proč vůbec čteš takováto témata, když tě tak pohoršují?Není to také trošku o tom, že tě to vzrušuje?A co budeš dělat, když zjistíš, že třeba tvůj syn nebo bratr masturbují s tvým prádlem-označíš je šmahem také za úchyláky anebo to bude ,,něco" jiného, protože se bude jednat o tvé blízké?Když jsi tak zásadová, tak napiš, jak to třeba s nimi budeš řešit, pokud na něco takového náhodou přijdeš!

Kačula (Po, 2. 2. 2004 - 10:02)

Pro Erotomana: Myslíš si, že jsem puritánka, když se mi hnusí předtava, že brácha si honí pinďoura nad vlastní sestry kalhotkama?Tak to těžko.Rozebírala jsem to s kamarádkama a s kolegama v práci a všichni jsme se shodli, že je to něco jako incest.Nebo aspoň k tomu neni daleko.A určitě zrovna nad tímto tématem nemasturbuju na záchodě.Asi jseš ten samej případ jako ty úchylové jinak bys takhle nereagoval.Jednoduše řečeno: AŤ si honí kdo chce co chce a nad čím chce, ale jak se to děje v rodině mezi sebou buď sex otec - dcera,nebo onanováni bratr nad sestrou (nebo nad jejíma kalhotkama), tak je to úchylka ať si myslíš co chceš.

Dan (Po, 2. 2. 2004 - 06:02)

Po smíchu - blití. To je divné, ne? Taky jste si při tom vymněnili spoďáry?

muf (Ne, 1. 2. 2004 - 21:02)

a kamarádka když to ví, co na to říká?

kuba (Ne, 1. 2. 2004 - 21:02)

půjčil jsem si od kamarádky její kalhotky a onanuju s nima a je fajn když se do nich vystříkám,jsou hezky voňavé a příjemné na dotek ,vzrušuje mě to ,čau Kuba

kuba (Ne, 1. 2. 2004 - 04:02)

Časopisy pro ženy můžeme z hlediska orientace rozdělit do čtyř skupin &;150; pro ženy mladé a chudé,pro ženy starší a chudé,mladé a bohaté a konečně starší a bohaté , ve všech případech ambiciózní a krásné.Tyto roztodivná pestrobarevná periodika představují zakuklený nástroj konzumní manipulace,jednak právě v nich nerušeně vegetují a mnohdy se realizují různé proudy ozdravné alternativní medicíny,všemožně nadaní a vážení astrologové v nich nacházejí obživu a o nic méně vzdělané vědmy s křišťálovou koulí zde nabízejí své služby.Nelze s tím nic podniknout,nelze o tom ani na moment polemizovat, protože dychtivé čtenářky si takové věci přejí.V časopisech pro ženy nejdeme vždy obezitu,celulitidu nebo lupy či kouzelné přeměny do nových obličejů z původních zachmuřených do nových usměvavých a vyleštěných.Dále tyto strakaté fotomontážní časopisy obsahují takzvanou společenskou kroniku,módu,módu a módu,poté zdravotní poradnu normální i alternativní,stížnosti na zlé a nezbedné manžely,zdivočelé možná z letmého pohledu na tyto příručky štěstí,sladkobolné povídky &;150; extrakty červené a jiné knihovny &;150; mnohdy z nevysychajícího pera samotných čtenářek.Žena dle standardního časopisu pro ženy jest silně eroticky založenou a kreativní kuchařkou,která je nucena pečovat o krásné a geniální leč alergické děti a k tomu o surového záletnického burana, kterého si před tím po pečlivé konzultaci s kamarádkami případně se samotnou redakcí zmíněného čtiva vybrala jako svého životního partnera.Inu vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá.Pardon !.Letím do trafiky pro Svět motorů.

ErotoMan (So, 31. 1. 2004 - 02:01)

Kačulo, takové puritánky jako jsi Ty mám nejraději. Čteš si tyhle příspěvky, pak tajně masturbuješ na WC, aby jsi poté, co si ulevíš, zasedla k PC a napsala o svém věru katolickém pohoršení. Běž se vycpat, nádhero... :-)))

Kačula (Pá, 30. 1. 2004 - 15:01)

Tak musim říct, že většina z vás je asi nenormální.Pochopim to, když někdo čuchá ke kalhotkám své přítelkyně, ale ke kalhotkám vlastní ségry nebo dokonce mámy????Je mi z vás na blití a z těch holek co to o svejch brachách vědí mi je taky špatně.To už spolu můžete rovnou šukat.To by vám taky přišlo normální?Zamyslete se nad sebou vy incesťáci!Fuj!Existujou určitě nejací doktoři, snad vám pomůžou držim palce.Nemyslim si to jen já.Dívali jsme se na vaše příspěvky tady v práci a dost jsme se nasmáli a pak jsme se z vás poblili.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 02:08)

V práci???? Tak to asi moc nepracuješ,když máš čas na tyto stránky,,,

david (Út, 27. 1. 2004 - 23:01)

Ja sem to zkusil s pradlem svy pritelkyne az potom, co sem cetl tuhle rubriku. Nic moc...

Jiri (Po, 19. 1. 2004 - 00:01)

Vůbec jsem dodnes netušil, že existuje tahle diskuse, takže jsem se nasmál! Teprve teď jsem pochopil, proč mne v jiných diskusích obviňovali, že se tvářím jako seriózní diskutér a zatím o fórum vedle vykládám prasečiny:o))) Takže tímto dávám najevo, že nejsem totožný s Jirkou, který v této debatě dosud vystupoval. Já s kalhotkami své sestry ani matky neonanoval:o) Nemoralizuji, v létech puberty, kdy je vybití vzdálené, se dějí různé věci. Nicméně mně tohle tedy nikdy nebralo - rozhodně mne nelákaly výměšky matky či sestry, ba dokonce žádné... i když nepopírám určité pubertální sexuální vazby na sestru (samozřejmě, že jen fantazijní). Připadám si mezi vámi paradoxně jako nenormální! :o))), ale připouštím, že asi perverzní jsem, když jsem si dal práci to číst:o)))Když už jsem tady, tak připojím svůj názor:O tom, že fetišismus není přímé přirozené sexuální uspokojení, nemůže být, myslím, pochyb. Takže jde o odklon od normálního způsobu uspokojení, tudíž o deviaci. Ale možná to slovo deviace zní příliš zlověstně, takže mi to nemějte za zlé. Abych se vyhnul Vaší nenávisti, uvádím, že jde o jednu z nejméně nebezpečných deviací. Navíc, pokud jinak člověku neovlivňuje negativně ostatní oblasti a kvalitu jeho života, tak v podstatě ani není moc důvod tuto úchylku potlačovat. Myslím, že většina praktikujících má tuto atrakci jako náhradní řešení a že je skutečně po zahájení svého sexuálního života opustí. On když je člověk zahnán svými hormony do kouta, tak dělá fakt leccos, co jinak lze jen stěží pochopit. :o) Podle mého názoru ale problém má ten, kdo není schopen toto náhradní řešení posléze nahradit plnohodnotným sexuálním životem. Tam se totiž patrně zrání osobnosti zcela nezdařilo a může se to projevit i v ostatních oblastech života - v psychologickém vývoji osobnosti.

jack (Ne, 18. 1. 2004 - 20:01)

to ostravak: to co jsi popisoval jsem uz videl na jedny strance s erotickejma povidkama. nechapu proc to vydavas jako svoje?jinak kdyz u nas byla jednou mamina kamaradka bylo ji 31, ma uzasne velky kozy aspon 5 a sexy baculatou postavu, tak sem ji taky vlez do pradla vyndal krajkovy tanga a cichal k nim a strikal.p.s. nechapu jak nekoho muzou vzrusovat matciny kalhotky, to se me primo hnusinazdar

XYZŽ (Čt, 4. 12. 2003 - 14:12)

Ó děkuji za radu já nejsem prasátko, jen to dělám rád na neobvyklých místech, je to tak vzrušujici. Nedávno jsem to dělal se sousedkou na parkovišti u krematoria, to byl zážitek lepší neš ve výtahu nebo v na rozhledně.... Doporučuji to zkusit.

Tom (Čt, 4. 12. 2003 - 14:12)

Ať žije hygiena...Tak si jí aspoň utři kapesníčkem.Nebo si to, prasátko, nech stékat po nohách :-((

?? (Čt, 4. 12. 2003 - 11:12)

Ale v obchoďáku v kabince sprcha není, rovněž v prostředcích MHD, co s tím?

Reklama

Přidat komentář