Reklama

bosá chodidla

mihal (Út, 4. 4. 2006 - 21:04)

kterou zenu to vzrusuje???rada lizu nohy cez ponozky

mihal (Út, 4. 4. 2006 - 21:04)

ja mam rada kdyz muzi pachnou nohy

Roman (Pá, 3. 7. 2020 - 23:07)

Já taky!!!

Roman (Pá, 3. 7. 2020 - 23:07)

Já taky!!!

Mattoni (Po, 24. 10. 2005 - 19:10)

ja strašne rad ližem nohy a mam rad ked my ho aj s nohami vyhoni a ty??

HONZA (Čt, 20. 10. 2005 - 17:10)

ja take svi žene prd sexem 3hodiny lýžu bosá chodidla,a ji to vzrušuje

Kody (Čt, 11. 8. 2005 - 17:08)

Je mi 18 a hledám holku, které bych mohl lízat, líbat nohy. Me samotneho vzrusuje, když me holka lechtá. Najde se některá? Ozvěte se na email

petr (Po, 25. 7. 2005 - 16:07)

miluji lizani chodidel, musi byt cista , nemela by mit moc popraskane kuze zato muzou byt spocene. miluji to bez nich bych si sex ani neumel predstavit

Peter (Pá, 20. 5. 2005 - 22:05)

Nenájde sa tu nejaká holka alebo žena zo Slovenska ktorej by som mohol lízať a masírovať nôžky. Ve?mi to túžim vyskúšať. Mám 20 rokov. Tvoj vek nerozhoduje!!! Bez sexu!!!

Kevin (Út, 12. 4. 2005 - 16:04)

Zenske chodidla ma pritahovali uz ako maleho chlapca.Skoda ze vacsina zien svoje chodidla nepoklada za vzrusujuce.Mna najviac beru mensie nozicky,sestky max. s dlhymi prstikmi.Bose chodidla su proste sexi.

Milan (Pá, 28. 1. 2005 - 16:01)

Ahoj. Četl jsem Tvůj starší příspěvek. Asi jsem stejněujetej. Taky když vidím bosou holku tak nemůžu odtrhnout oči. Nejraději bych je hladil a líbal.... Jsem z Brna. Nechceš to zkusit ? Milan

FFranka (Út, 21. 12. 2004 - 15:12)

Mně se to taky líbí...ažtak, že jsem už v mládí za různé úplaty "nutila" ml. brášku, aby se mi jim, občas, věnoval, stačilo mi laskání a šimrání hřebenem nebo něčím takovým, půlhodinka, abych byla v 7. nebi... Aale, to už je dávno.Zdravím, tedy, všechny nožičkáře!;)

David (Út, 21. 12. 2004 - 14:12)

Ahoj.Mě je taky 16 a stejně jako ty miluju chodidla.Strašně se mi líbí a rád je lechtám(hlavně holkám).Ale lechtat bych se taky nechal.Ozvi se

Vojta (So, 14. 8. 2004 - 00:08)

Ahojky Koťátko, taky se mi moc líbí dívčí bosá chodidla v trávě. A nejen tam. POkud bys chtěla mohli bychom si je masírovat vzájemně a můžeš si být jistá, že masáže chodidel fakt umím. kerner"centrum.cz

milin (St, 7. 7. 2004 - 01:07)

Ahojky, odkud seš ? Jestli se můžu zeptat. Myslím, že budeš přesně taková normální baba, jaká by měla být, a protože i stejně straá, chtělo by to jít na pivko a pokecat :)))Miloš, 30, Brno

milin (St, 7. 7. 2004 - 01:07)

Ahojky Klárko, napiš něco víc o sobě ... líbí se mi to s těmi chodidly ... kdyžtak se podívej na moji fotku na eee.libimseti.cz/tomino.p a napiš. Budu se těšit ...

milin (St, 7. 7. 2004 - 01:07)

Ahojky Lenko, napiš něco víc o sobě ... líbí se mi to s těmi chodidly ... kdyžtak se podívej na moji fotku na eee.libimseti.cz/tomino.p a napiš. Budu se těšit ...

Pickwick (Čt, 24. 6. 2004 - 12:06)

Nemusí být ani bosá. Líbí se mi když jsou hezky upravené nožičky (nalakované hezké nehtíčky, prstýnek, řetízek, případně punčochy nebo punčocháče) v krásných páskových botičkách na podpatku. A když muž zajíždí jazýčkem do všech těch škvíreček, které tam jsou, to vážně šílím blahem. Ráda se dívám i na své nožičky v botičkách :)a když mám u nich oddaného muže, tak ještě raději ;)

toni (Po, 31. 5. 2004 - 02:05)

A vzrušuje to tebe samotnou když ti někdo laská bosý chodidla?A proč ti taková předehra připadá bezbraná?

... (St, 26. 5. 2004 - 09:05)

Já chodím bosá strašně ráda. V létě si třeba i na ulici sundám boty a je mi jedno, kdo si co myslí / je mi 30 let/. Doma chodím naboso pořád a všimla jsem si ,že když k nám přijde mužská návštěva, každý se podívá na nohy. Začala jsem nosit prstýnek a lakuju si nehty,abych na nohy ještě víc upozornila. Ale líbí se mi i bosé nohy u chlapů, i když nejsou tak estetické, připadá mi to hrozně bezbranný , když někoho miluju, mám chuť ho hladit od vlasů až po prsty na nohách. Ale ještě jsem to nezkoušela..

Reklama

Přidat komentář