Reklama

bosá chodidla

Denisa (Út, 27. 2. 2007 - 11:02)

Zuzano a Deniso, ještě jednou díky za názor a rady, jak už jsem napsala, držte mi palce, zkusím to i venku, snad to "přežiju" i když přítel se už nemůže dočkat až naboso půjdu ven. Snad ještě Deniso jak píšeš k tomu výběru botiček, vybrali jsme spíše ty lepší-značkové, a pečlivě mám vyzkoušené, obecně mám z dřívějška také nedobré zkušenosti a tak už si při výběru dávám pozor. Jinak jak mi obě radíte, asi zkusím i ty žabky-pantoflíčky s řemínkem přes patu a snad si zvyknu... Tedy pokud se odhodlám...?

Karel (Po, 26. 2. 2007 - 23:02)

Rád čtu tuto debatu o trampotách dívek, které hází za hlavu společenské zvyklosti a chodí rády bosé.Je mezi námi ještě spousta netolerance a prudérnosti a náš život je zbytečně upachtěný a sešněrovaný. Vždyť přece o nic nejde, nikomu se neděje nic zlého a sami se tak okrádáme o rozmanitost života a netradiční pohled na ženskou krásu.Netřeba se divit, bosá chodidla žen jsou opravdu magnetem pro oči mužů. Je to určitě o erotice, navíc dráždí i odvaha a pohrdání společenskými zvyklostmi. Podle příspěvků dívek je patrné, že je v tom i kousek zdravého exhibicionismu a provokování lidí kolem.
Sám patřím k lidem, kteří doslova nesnáší cokoliv na nohách. Chodím bosky až chorobně rád, ale nemám tu odvahu činit tak veřejně. Zbaběle se proto zouvám na odlehlých cestách za městem a ponejvíce za tmy. Spousta lidí mě zná a byl bych za blázna. V létě se ještě tak neskrývám, ale potkat se s někým v listopadu, tak nevím... Dlouho jsem si myslel, že snad nejsem normální. Je to pro mě jako droga, nohám stále něco chybí. Ale teď vidím, že asi nejsem sám. Vůbec mi nevadí bláto, štěrk nebo škvára na cestě. Zjistil jsem po mnoha letech, že čím víc chodidla dráždím, tím lépe. Souvisí to zřejmě s čínskou akupresurou. Po celodenním sezení u počitače mám vždy hlavu jako střep. Po "bosé" procházce se mi hlava pročistí a celé tělo ožije. Doslova zázračně to působí i na bolesti zad. Docela by mě zajímalo, co na to doktoři. Chodím tak téměř celoročně, takže chodidla si na to zvykla a kůže na nich zesílila. A nevynechávám ani v zimě, je to o tréninku. Nesmí se to ale přehánět, zpočátku stačí chvilka. Být to na mě, boty bych téměř zrušil, ale co lidi? Proto fandím odvážným bosým dívkám, je jich ale šlakovitě málo. Chtěl bych je vídat častěji. Je to rajcovní, krásné a dokonce i léčivé.

Zuzana (Po, 26. 2. 2007 - 19:02)

Hlavně si kup nějaké kvalitní a jak píše Jana určitě je vyzkoušej na boso.Dobrý nápad je taky s tím řemínkem přes patu a pak ho můžeš sundat až v tom budež umět chodit.Hlavně se musíš cítit pohodlně.Hlavně skus vyjít příteli vstříc vždyť je to tak pěkné když má žena bosé hezky upravené nohy.Hlavně musíš překonat ten ostych.

Denisa (Po, 26. 2. 2007 - 16:02)

Jano, jak Ti odpovědět? Snad, že není co řešit - ráda chodíš naboso, je z toho unesený jak píšeš i Tvůj přítel, tak směle v létě vyražte ven a kašlete na čumily a pohledy lidí okolo. Ohledně žabek jak píšeš těžko říci, já je nosím ráda, ale také pečlivě vybírám-vyzkouším, ne vždy vybereš dobře, ne vždy 100% pasují. Problém s tím jak píšeš pleskání chodidel při chůzi neřeš, buď chceš ty žabky (nebo pantoflíčky) nosit nebo ne. Snad ze zkušenosti zkusím poradit, příjemnější na chůzi jsou žabky s koženou stélkou, nejsou tak slyšitelné při chůzi, já osobně mám dobré zkušenosti se značkou Dr.Martens. (Nebo zkus žabky či sandálky s řemínkem přes patu). Hlavně při koupi dobře vyzkoušej, i na bosé noze, což někde prodejci neradi vidí, vyhneš se tím ale pozdějším problémům s příp. výměnou. Jak ještě píšeš, že Ti žabky padají-sklouzávají, musíš právě vybrat pro Tebe vhodný typ. Pokud Ti noha sjíždí do stran, vyber spíše širší žabky, úzkých je v obchodech spousta, zde ale převažuje vzhled nad pohodlím, já osobně vybírám spíše z širších typů. Asi ještě k tomu, jak s přítelem vybíráte boty-nepřežeňte to, viz. případ mojí (vdané) příbuzné. Té prý vloni také manžel nakoupil spoustu moderních-drahých botek na léto a trval na tom, aby je naboso nosila. A příbuzná je z toho občas až nešťastná, kolikrát mají více běhání po městě, ona je tzv. "IN" v moderním oblečení a hlavně ve značkových botkách aby udělala "tomu svému" radost, ale jak prý nožky s otlaky po pár dnech vypadají si prý ani neumím představit! Což teď vzpomíná na studentská léta, kdy jí stačily pohodlné, levné tenisky!

Jana (Po, 26. 2. 2007 - 13:02)

Snad jen doplnění, upřesnění pro Michala - přítel sám v žabkách nechodí, jen se mu líbí, když je mám já na noze a preferuje, abych tak v létě chodila...

Michal (Po, 26. 2. 2007 - 12:02)

Jano, zabky jsou hnusny... ikdyz u holky to jeste jde ale u chlapa je to hnus buzerantskej, fuj.

Jana (Po, 26. 2. 2007 - 12:02)

Deniso a Zuzano, díky za názor-rady, uvidím jak to dopadne a tak mi v tom držte palce, těžko to vysvětlit, chodit naboso doma mi nevadí a přítel je z toho doslova unešený, ale jít tak ven už je horší, připadá mi, jakoby každý sledoval moje bosé nohy! Přítel to ale vážně plánuje, už jsme byli vybrat i řetízek a hlavně už mi koupil-vybrali jsme hned 3 nové botky (1 pantoflíčky a 2 žabky) což v kombinaci s řetízkem-vyzkoušeno doma a podle přítele to nemá chybu! I když on preferuje to chození naboso celé léto a hlavně v žabkách, to ale mě zase tak nebere, v žabkách moc neumím chodit, vadí mi to mezi prsty, sklouzávají mi a také jak v nich doma zkouším chodit, je slyšet při chůzi docela hlasité pleskání mých chodidel. A to mi tak trochu vadí, připoutává to pozornost, a tak váhám, jít v létě takto ven? I když snad kvůli příteli to zukusím i v těch žabkách...?

Zuzana (Čt, 22. 2. 2007 - 17:02)

Denisa má pravdu Jano vůbec se toho že chidíš bosá neboj.Já taky musela kdysi když jsem odložila ponožky a silonky čleit nechápavým pohledům svého okolí.Nezapomenu na ten pocit když jsem poprvé přišla do školy bosá.Venku sněžilo já si stáhla v šatně kozačky a na bosé nohy si dala žabky.Myslela jsem si že se hanbou propadnu nebo když jsme šli s našima na návštěvu a já se vyzula a byla bosa.Postupně jsem si na to zvykla a už mě to nemůže rozhodit.Přítel si na to tak zvyknul že už bych kvůli němu ani jinak nemohla.Běžně nosím 3/4 rifle nebo bermudy a k tomu vysoké kozačky lidé se otáčejí zejména když mám ty bermudy holou kůži neschováš ale mi to neva.Vždyť holky i teď v zimě ukazují pupíky a taky se nad tím nikdo nepohoršuje.Určitě uděl příteli radost a choď naboso uvidíš jek bude spokojený.Skus vyrazit naboso i v kozačkách a uvidíš jeho reakci.

Denisa (Út, 20. 2. 2007 - 12:02)

Jano, nic si z toho nedělej a "vítej do klubu". Já už se tím, že mi chlapi (občas i ženy) zírají na chodidla netrápím, pravda udivuje to stále, je to asi i tak trochu erotická záležitost, viz. již dřívější příspěvek Zuzky. Já stejně jako ona chodím i v zimě naboso. A vezmi si - škola, hodina TV, pár nás cvičí bosky a na chodidla Ti každou chvíli někdo "jukne", i učitel. Nebo teď v zimě, čekárna u doktora, shodím kozačky a čekárna je z toho, že jsem naboso v šoku. Konečně jak se mi už dříve v létě stalo, nedošla jsem v nových lodičkách, na nádraží-na autobus jsem šla bosa a nechtěj vidět ty pohledy, jen při čekání a pak po nástupu mi na nohy koukal snad pomalu každý. Jinak ale Jano narozdíl od Tebe si občas-teď už nehty lakuju, někdy nosím i řetízek a v létě nejraději žabky. Co si ještě vzpomínám, přítel (bývalý) můj životní styl těžce nesl, prý v žabkách nebo pantoflíčkách naboso "se plácám jako kachna"-jeho slova, zle bylo i když jsem na náměstí na lavičce shodila na chvíli lodičky - prý co si lidé pomyslí...! Také názor. Takže Jano ber to tak, že v dnešní době chodí naboso (v létě) většina nás holek (i Tvé kamarádky jak píšeš) a nic se neděje. Udělej z toho takovou svou přednost, překvap i Tvého přítele, nenechávej si to jen "na doma", zkus třeba ten lak na nehty, řetízek, prstýnek a pak v létě vyražte ven! A mohu-li Ti poradit, nedělej si nic z názorů okolí a z pohledů lidí venku, buď tak trochu "svá a drzá", zrovna jdi naboso a z těch čumilů si nic nedělej, ti jsou všude. (I mě resp. moje bosé nohy už párkrát venku pánové-nenápadnost sama zvěčnili-nafotili si mobilem, mysleli, že to nevidím)... Zkrátka nedělej si hlavu z toho co okolí, buď svá, chodit naboso je příjemné i přirozené...

Zuzana (Po, 19. 2. 2007 - 20:02)

Taky miluji když mi přítel masíruje bosé nohy.Já chodím bosá celoročně a už mi to ani nepřijde divné.Přítel si na to zvyknul a velmi ho to vzrušuje zejména když nosím kozačky v zimě na bosých nohách.Žabky taky moc nemusím zato ale nosím páskové sandálky na podpadku a cítím pohledy mužů jak mi sjíždějí chodidla pohledem.Klidně tomu svému dopřej lak na nechtech a řetízek vždyť to k nám ženám patří.Máš vidět ty pohledy v čekárně u lékaře když si sundám kozačky a sedím tam úplně bosa chlapi jsou úplně u vytržení.

Jana (Ne, 18. 2. 2007 - 10:02)

Mně osobně je příjemné, když si přítel

Honza (Pá, 9. 2. 2007 - 22:02)

Dík Zuzko....

Zuzana (Ne, 4. 2. 2007 - 19:02)

Řetízek i prstýnek a to celoročně.Pokud nenosíš v kozačkách ponožky tak se dá ten prstýnek v pohodě zvládnout.Honzo úchyl nejsi masáž nohou je totiž strašně super.

Petr (Ne, 4. 2. 2007 - 09:02)

Jak píše Zuzka - bosá chodidla u žen jsou asi tak trochu i erotická záležitost...???!!! Vzpomínám si, když přítelkyně vzala v létě brigádu-záskok na benzince na chebsku mýt skla-auta, měla strach co slyšela tak okolo, že bude muset být oblečená řekněme dost nalehko resp. že to snad-někdy bývá i podmínka...?! Skutečnost ale byla jiná. Kompromis-normál, stačily kraťasy a tričko, jen bylo naznačeno, že by měla být v každém případě naboso, nejlépe v žabkách. Což byl pro přítelkyni docela problém, je zvyklá na ponožky, pevnější boty. Nakonec to zkusila, i když první dny v žabkách to prý byla hrůza, neuměla v nich chodit, žabky jí prý padaly-stáčely se do stran a hlavně měla to rozedřené mezi palcem a dalším prstem. Pak ty žabky vyměnila-koupila jiné, už to bylo lepší. Ale hlavně jak pisete s Denisou, chlapi, ovšem občas i ženy se jí dívali hlavně na bosé nohy, na chodidla. Což jí připadalo přinejmenším směšné. Pravda je, že od té doby chodí přítelkyně doma už většinou bosa, nebo právě v těch žabkách, prý je to příjemnější...

Denisa (Pá, 2. 2. 2007 - 23:02)

Ahoj Honzo... Odpovím asi tak, že ráda (občas, ne vždy) si vezmu řetízek. (Prstýnek mě skutečně nějak nebere)...!

Honza (Pá, 2. 2. 2007 - 18:02)

Ahoj... všem co mají rádi bosá chodidla... Já taky v létě chodím na boso a je to super.... Moc se mě líbí ženské bosé nožky a rád je hladím a masíruji... Holky nosíte rády na nožce řetízek a prstýnky...?

Zuzana (St, 31. 1. 2007 - 20:01)

Z toho si nic Deniso nedělej.Lidi totiž nedokážou pochopit odlišnosti od normálu.Já už chodím hodně dlouho naboso a je jedno jestli v létě v lodičkách nebo v zimě v kozačkách.Ponožky ani silonky už vůbec nepoužívám.A už jsem dostala nejméně tisíc rad že si ničím zdraví a že nachladnu atd.Nechápavým pohledům musím čelit pokaždé když si jdu zabruslit nebo když si na horách soukám do přezkáčů bosé nohy.Ale já už si na ty pohledy a názory zvykla a nic si z nich nedělám.Pro mně je důležité že mi tak je dobře a basta.Taky mám jeden příběh na podzim jsem si koupila nové kozačky v nákupním centru šla s nimi do auta a hned si je obula a šla pokračovat v nákupech.Jenže po chvíli mně začaly tak tlačit že musely z nohou dolů a já musela docela velký kus k autu dojít naboso v 3/4 riflích a z kozačkami v ruce.Myslela jsem že mně někteří probodnou pohledem.Čekárny u doktorů už neřeším prostě se zuju a je to pořád lepší bosé nohy než díravé ponožky.

abbe (St, 31. 1. 2007 - 18:01)

Všem kteří mají odvahu ukázat hezká a upravená bosá chodidla fandím! Nenechte se otrávit pohrdavými, závistivými, nechápavými nebo mnohdy nenávistnými pohledy lidí. Oni nechápou že si každý může dělat co chce, pokud tím neškodí jiným. Za totality museli mít všichni stejný účes a na nohou boty. Spousta lidí v té době zřejmě pořád žije. Dalším dobrým příkladem je kouření. Vdechovat smrad z cizích plic připadá většině lidí normální, ale bosé nohy jim vadí a musí to dát patřičně najevo.
Bosky a naboso!

Denisa (St, 31. 1. 2007 - 12:01)

Asi to tak Zuzano bude. Teď když jsem byla u doktora a zula v čekárně kozačky (naboso), lidi doslova ztuhli a chlapi nevěděli "kam s očima". I podle loňského léta, to jsem zkoušela nové (těsné) lodičky a přes město na autobus už nedošla, zkrátka botky šly dolů, cesta domů naboso. Ani nechtěj vidět to pozdvižení na nádraží a při-po nástupu do autobusu, připadala jsem si jako nějaká méněcenná nebo nějaký "vyvrhel" společnosti. Zkrátka taková "ulička hanby", pokukování po mých nohou, komentáře... Člověk aby se pomalu styděl, přitom je to přece přirozené, když ráda chodím naboso (žabky, kozačky) a v tom létě jsem nějak dojít domů musela...!?

Zuzana (Út, 30. 1. 2007 - 19:01)

Zřejmě se jim Deniso tvé bosé chodidla líbily.Ona jsou totiž bosá chodidla tak trochu erotickou záležitostí.Představ si že jsi v zimě navlečená svetr,bunda,kalhoty a najednou sundáš kozačky a z nich ti vykouknou dvě bosá chodidla pro chlapy rajcovní záležitost a i ženám to přijde zajímavé.Mám s tím své zkušenosti,když jsem začala chodit bosá i v zimě.Učitelé nemohli pochopit že v zimě ve škole nosím pantofle naboso.

Reklama

Přidat komentář