Reklama

KTERÉMU DOKTOROVI SE VYHNOUT???ZKUŠENOSTI

Marie (Po, 27. 6. 2005 - 12:06)

David Tomášek mi uškodil tím, že mě operoval mateřské znaménko na čele a do dneška tam mám propadlinu!

Ivana (Pá, 24. 6. 2005 - 15:06)

Vyhněte se chirurgickému odd.v Baťově nemocnici ve Zlíně. Dívají se na pacienta jako na nežádoucí hmyz

alah (Pá, 24. 6. 2005 - 13:06)

Doporučuji místo k felčarovi (doktorovi) chodit k inženýrovi - ten mě vždycky udraví portfolio akcií a obligací s výnocem 10%. A jsem z toho psychicky i fyzicky vzpružen, že žádné problémy k řešení felčarovi nedávám. Tedy místo MUDr. volím Ing.

nicki (Po, 20. 6. 2005 - 10:06)

V případě vážnějších obtíží se zuby doporučuji vyhnout se MUDr. Hecové, MUDr. Krňoulové a MUDr. Hrušákovi, stomatologie FN v Plzni. Takový nezájem o pacienta, neochotu, aroganci a nekompetentnost jsem ještě nezažila. První po půlminutovém prohlédnutí napíše, že nic nevidí, druhá vás bude pět minut přemlouvat, že si máte najít jiného lékaře a pan doktor po minutě hovoru a prohlédnutí chrupu ze vzdálenosti dvou metrů, máte-li závažnější vadu chrupu se kterou si neví rady, nejprve udělá pro ostatní sestřičky a lékaře představení jak se zbavit obtížně léčitelného pacienta, pak vás místo vyšetření pošlou k psychologovi - přestože máte doporučení od svého stomatologa, a teprve na chodbě se jen tak mimochodem dozvíte, že vadu chrupu máte, a že tudíž nejste blázen zralý pro psychiatra, jak se vás před nastoupeným oddělením snaží přesvědčit, ale že ji mohou léčit jen tak, že se průvodní příznaky ještě zhorší. Doporučuji proto volit jiného lékaře a mít sebou doprovod.

uma (Ne, 15. 5. 2005 - 22:05)

Zila jsem téměř dva roky v Buděj.a rodila tam:souhlasím s Miladou,co se sester na porodnici v Ceských buděj.týče-velmi necitlivé a arogantní chování.Snad jen jedna byla slušná.Bohužel tamní mámy si nemohou porodnici vybrat-je tam jedna.Snad lépe popojet do Krumlova.Zdaleka nejsme s tímto názorem samy.Zato musím pochválit lékaře.Dodnes vzpomínám na Martina?Nerudu,který mě ve finále odrodil,zažila jsem tam snad kompletní personál,jelikož mi to trvalo skoro dva dny.Nevím,zda tam ještě pracuje,ale jeho příchod do služby tenkrát byl pro mě záchranou.

jindra (Ne, 15. 5. 2005 - 22:05)

Bacha na MUDR.primare OPRAVILA z Ceskych Budejovic, puvodem z Olomouce. Je to uchylak a nechapu ze ho jeste nevyrazili!

pacoš (Po, 9. 5. 2005 - 11:05)

Přidávám se k tématu KOMU SE VYHNOUT VELKÝM OBLOUKEM. Mé otřesné zkušenosti mám s:- (prý) MUDr. Chadimová - Vysočanská nemocnice, interna, Praha.- chování řeznického psa- zná "až" dvě diagnózy - žlučník a alkoholizmus- již podle vizáže si ji návštěvy pletou s uklízečkou (to není kec!), nedokáže se postarat ani o sebe, tím tuplem o pacienty- celkové hodnocení : hloupá, zákeřná, protivná, ošklivá, tlustá a zapáchající jak nedělní práce

daniela k. (Ne, 8. 5. 2005 - 18:05)

vztahuje se k Dostálkovi z Litomyšle, ono spoustu doktorů má pověst "kapacity" dokud nemusí řešit nic složitějšího,až pak teprv se ukazuje jak jsou na tom doopravdy...bohužel pro pacienta

daniela k. (Ne, 8. 5. 2005 - 18:05)

Já zas trvám na svém, lhal do lékařské zprávy, nesplnil termín i přes urgenci ve chvíli, kdy záleželo na každém týdnu, neochotný(neschopný?) pustit pacienta ke slovu.Myslím, že vaše babička měla jen štěstí na snadnou operovatelnou diagnózu.

Magda (Pá, 6. 5. 2005 - 19:05)

Mám hodně špatnou zkušenost s celým oddělením gynekologie v Praze na Vinohradech, je to fakt průšvih :( Zcela zbytečně jsem tam byla 2 měsíce hospitalizovaná. Ale jsou tam moc milé a hodné sestřičky, doktoři-průser!

Harriet (Pá, 6. 5. 2005 - 17:05)

Jákási Marie tady psala,ať si daj lidi pozor na datom.cz.plastom, ale nenapsala ani jméno doktora ani to proč si na něj lidi maj dávat bacha. Měla evidentně na mysli doktora Davida Tomáška.Mě operoval rýpák a úspěšně tak se chci slečny zeptat čím jí uškodil.Cena?,Zákrok?,arogantní chování?. Tvrdil mi že má za sebou 12 let praxe a asi nekecal.Jediný co považuji u něj za mínus je že nemá k dispozici anesteziologa a tudíž jsou všechny jeho zákroky asi mírně protrpěny.Marie,prosimtě napiš co ti vadilo.

venda (Pá, 15. 4. 2005 - 14:04)

Navštěvuji nemocnice a doktory celý život ale nikde jsem zatím úplatek nedávala.S péčí jsem byla vždy spokojená,žiju a jsem zdravá,vždy mi pomohli.Platila jsem a bežně platím na úřadech,v barech a restauracích,u kadeřnice a kosmetičky,řemeslníkům apod.A to vlastně připlácím už k tak velké ceně ještě nějaký ten tringelt či pozornost apod.Např žádná kadeřnice mě ještě nikdy neostříhala dle mých představ.No tak nevím,kde se vlastně dávají úplatky.

Milada (So, 2. 4. 2005 - 22:04)

Katy, jasně, že někteří jsou fajn, zkušení, milí, mají odborné znalosti a zájem o pacienty.Já mám zkušenosti se skvělýma doktorama i s horšíma.Tahle diskuze je prostě o těch horších.Podle mé zkušenosti je výborný personál(sestřičky i lékaři)na rizikovém oddělení gynekologie v Českých Budějovicích. Zato porodnice byla naprostá katastrofa co se týče sester-jména všech už nevím až na jedno-sestra Dvořáčková.

katy (So, 2. 4. 2005 - 08:04)

lidičky, tahle sekce je fajn ,ale nenapadlo váš, že když vás nějaký doktor zklamal, mohla to být náhoda, nikdo není dokonalý! takhle se tu zbytečně jen očerňují, já také mám se spousty doktorů špatné zkušenosti, ale když mluvím s jinými lidnmi, tak ty si je zase nemohou vynachválit. myslím, že je to individuální... a navíc, i lékaři jsou jen lidé...

Hanka (Po, 28. 3. 2005 - 22:03)

Ja se setkala se strasnymi doktory v Ceskych Budejovicich, expert je Mudr.Mádle, ktery je spis sarlatan, jedne kamaradce rekl od pohledu, ze ma zanet zaludku, druha chytla zapal plic, treti anginu a ja boreliozu. Ani jedna jsme tu chorobu nemela. Potom mam spatne zkusenosti s chirurgii v nemocnici, ale tam si bohuzel na jmeno nevzpomenu.

Hanka (Po, 28. 3. 2005 - 22:03)

Tak s tim zas nesouhlasim, MUDr.Dostalek je vyborny doktor, rozhodne jsem u nej nezazila nejakou komplikaci, babicce zachranil zrak.

Daniela (Po, 28. 3. 2005 - 21:03)

Dostálek, Litomyšl, oční-arogantní prolhanej zmrd !!!

Marie (Po, 21. 3. 2005 - 13:03)

http://www.datom.cz/plasttom/Intro.aspxBacha na něj!

saba (Út, 22. 2. 2005 - 14:02)

Uplne idealni je vyhnout se doktorum vsem!

sonula (Út, 22. 2. 2005 - 11:02)

Zná někdo Mudr Rozkydala z nemocnice u sv.Anny v Brně . Ortopedie

Reklama

Přidat komentář