Reklama

KTERÉMU DOKTOROVI SE VYHNOUT???ZKUŠENOSTI

Návštěvník (Čt, 11. 5. 2006 - 13:05)

Reaguji na předchozí příspěvek. K MUDr.Zounarové (Motol-dětská gynekologie) jsem dříve chodila. Léčila jsem se tam asi měsíc a pí doktorka byla vždy milá, usměvavá, ochotná.

Victoria (Čt, 11. 5. 2006 - 11:05)

Rozhodně se vyhněte MUDr. Zounarové z Motola. A spokojená jsem nebyla ani s MUDr. Bednářem z DTC. Podotýkám, že oba jsou gynekologové. Ještě k tomu Bednářovi: o panenství jsem přišla až ve 24, v době, kdy jsem k němu chodila, jsem byla stále panna. Možná jsem si to jenom moc brala, ale připadalo mi, že si ze mě kvůli tomu dělá legraci. Jednou jsem se třeba ptala, jak spolehlivý je Postinor. Začal mi vysvětlovat antikoncepční metody jak malému dítěti. Nedošlo mu, že jsem byla sice panna, ale rozhodně ne neinformovaná.

Pavla K (Čt, 11. 5. 2006 - 08:05)

Vyhnout se paní doktorce Hájkové - dětská neurologie v Bruntále a Krnově. Chodit k ní je za trest...

Mona (St, 10. 5. 2006 - 22:05)

Nejraději všem,nakonec se ale nikdo nevyhnem patologům...

Ivča (St, 10. 5. 2006 - 07:05)

Dr. Olga Růžičková - praktický lékař pro dospělé - a její sestra, RMA Centrum, Dukelských hrdinů 17, Praha 7 děs!!! v přítmí se podívá do krku, na uzliny a na všechno napíše antibiotika, pokud je vám po nich hůř, dá je ještě jednou. O všechno se musím doprošovat, neochota a neschopnost!!!!

prober (Čt, 8. 12. 2005 - 10:12)

Celé Urologické klinice na Karlově. Doktoři ještě ujdou (i když taky bych se mohl rozepsat), ale personál - sestry, kartotéka - KATASTROFA. Namyšlené, arogantní svině, co rády ponižují a dávají najevo svou převahu. Už nikdy více.

Tatiana M (St, 7. 12. 2005 - 17:12)

P.S. Mysleno p. MUDr. Ticha z Gyncentra v Hloubetine. Reaguji na 3 repliky nejake Renky z lonska ze se ji nejak nelibila, ale neupresnila proc.

Tatiana M (St, 7. 12. 2005 - 13:12)

Rozhodně nemohu souhlasit s názorem na paní doktorku Tichou. Po dlouholeté zkušenosti s doktory a obzvlášť gynekology si naopak myslím, že je jedna z nejlepších doktorů které jsem za život potkala. Není nikdy lhostejná, vždy udělá maximum možných vyšetření a nic nezanedbá. A navíc si o pacientkách nemyslí že jsou hloupé a vysvětli detailně všechna možná rizika. Dobře znám ještě pár pacientek paní doktorky, které k ní chodí léta a jsou moc spokojené. V čekárně jsem se často také bavila s dalšími ženami a všechny vždy ocenily její práci. Paní doktorce děkují, že mi pomohla perfektně zvládnout dvě těhotenství a rizikové těhotenství mé kamarádky také. A to, že za ta léta byla párkrát ve špatné náladě, tak je také jen člověk a navíc ještě k tomu měla vážný důvod.

Hana (So, 29. 10. 2005 - 19:10)

Mudr Kučerovi - stomatologovi z Prahy z Ječné ulice, síla!!!! Ale už nežije, naštěstí.

TP (So, 29. 10. 2005 - 18:10)

MUDR. ANNA DOČKALOVÁ - gynekologie, Centromed Budějovická - nakazí Vás kvasinkami :-( Votres !!!!

kůže (So, 29. 10. 2005 - 10:10)

MUDr. Chmelová - kožní, poliklinika Pod Marjánkou, Praha. Nikdy jsem z jejího neosobního, strohého a unaveného projevu nepochopila, co mi vlastně je, proč mám problém, jaký mám, co mám dělat, aby se nemoc nezhoršovala. A taky velice nerada posílá lidi na chirurgii s kožními defekty (bradavice, znamínka, tukové bulky....) - to už byste museli mít fakt karcinom, aby Vás tam poslala.

Klara (Pá, 28. 10. 2005 - 11:10)

Dejte si pozor na MUDr. Kotkovou, dětskou lékařku z Prahy, Barrandova. Agresivně prosazuje své zastaralé přístupy ke kojení. Vrcholem byl výrok "nedávat dítěti čaj, je týrání dítětě". Dceři byly tři měsíce a byla plně kojená. Navíc později nerozpoznala nerovnoměrný neurologický vývoj, který jiná lékařka ke které jsme odešli rozpoznala během prvních několika minut (neurologie toto následně potvrdila). Naopak mám velmi dobré zkušenosti s MUDr. Kopeckou, dětskou alergoložkou na Homolce.

jan5 (Čt, 20. 10. 2005 - 14:10)

Vlastně ano. Při dezinfekci okolí i přirození drží v kleštích tampon a misto toho, aby to přiložila k tělu a potírala, tak roztok nanáší tak, že tamponem mlátí, jako malé děcko kladívkem. Pokud nejsi umrtven (můj případ), tak to pořádně cítíš a oči ti vyskakují z důlků a máš je jako hlemýžď. Protože přitom ležíš na koze, úplně stejně jako zena při porodu i s tím vystčeným přirozením, přikurtovaný, tak ji nemůžeš ani kopnout. Otřesná babizna, otřesný zážitek.

D. (Čt, 20. 10. 2005 - 14:10)

Cože, ona ty chlapy mlátí?

jan5 (Čt, 20. 10. 2005 - 12:10)

Nemám čas kouknout se na stránky co uvádíš, ale z vlastní zkušenosti doporučuji se vyhnout starší sestře (přes 55 let ?), která dělá na sále urologie Thomayerovy nemocnice v Praze. To je sadistka 1. stupně. Asi ji ještě nikdo nepraštil do rozkroku, jak to dělává ona. Žádejte si jinou za každou cenu.

Pavel (St, 19. 10. 2005 - 20:10)

mate nekdo zkusenosti s www.urologickaklinika.cz

Claudius (St, 19. 10. 2005 - 17:10)

Vyhněte se patologovi!!!!

Bibiana (St, 19. 10. 2005 - 16:10)

Viděla jsem dvě zkurvený liposukce od dr. Vrbickýho z Roztyl. Strašný.

Marie (Út, 2. 8. 2005 - 12:08)

Jest-li mě dal smlouvu to už si nepamatuju. Bylo to asi před 6 lety. Když jsem tam pak přišla a běsnila akorát mě řekl, že jest-li chci, že tam dá nějakou podložku. Raději jsem už něchtěla s takovým fušařem nic mít a řekla mu, že zcela ztratil moji důvěru. Peníze mě nevrátil a já od té doby nocím ofinku, aby to bylo skryté.

Tora (Po, 18. 7. 2005 - 06:07)

Marie já jsem taky byla operovaná u Tomáška s nosem stejně jako Harriet a taky se mi udělaly dvě menší propadlinky. A byla tam sestra nepříjemná jak prdel. Teda jedna byla stará a ta druhá mladá. Ta mladá byla ok. A jak je to dlouho co ti to dělal? A předpokládám že ti dal podepsat tu šílenou smlouvu. To je skvělej tah, protože v případě že ti něco zkurví se na ní bude odvolávat a oni vždycky řeknou že to byla "nečekaná komplikace".

Reklama

Přidat komentář