Reklama

masturbace ve škole

Dana (Út, 4. 3. 2014 - 19:03)

To asi musí vrnět blahem,to musí být citlivé ne?

Hedva (Út, 4. 3. 2014 - 19:03)

Hedo, jak ho onanuješ, když...trošku nasliním a trošku olíznu, líbí se mu to hned za žaludem jak má jizvy a po celým žaludě :-)))

Dana (Po, 3. 3. 2014 - 17:03)

Hedvo mě se také obřízka u kluka moc líbí,ale zatím žádného nemám.Ve třinácti je to dost pozdě to ho muselo bolet a věřímže i ta jizva je dobře vidět.Vím,že se to dělá u malých kluka tak mezi 2 až 5 roky.

Hedva (Po, 3. 3. 2014 - 16:03)

já mám svýho kluka taky po...to znám, mám kluka co se známe od školky a už tehdy jsme si hráli na doktora štípali se vzájemně do přirození :) Nějak nám to zůstalo, taky se štípem a spolu dneska občas onanujem. Dělali mu asi ve třinácti taky obřízku, ale nijak mu to nevadí při honění nevadí, udělá se vždycky v pohodě. Vypadá jinak než ostatní chlapi a je hodně vidět, jak mu to řezali a šili dohromady, ale prej ho to vůbec nabolí.

Petra (Po, 3. 3. 2014 - 16:03)

já mám spolužáka po...já mám svýho kluka taky po obřízce, moc se mi to líbí, je to mnohem hezčí než šulíny ostatních kluků, akorát se mu špatně onanuje, ale to je dobře pro mně, nechává to na mně. Ten jeho vytrčenej žalud je strašně rajcovní, vždycky když se prstím, tak na něho myslím a hned se udělám.

všem onanujícím (So, 1. 3. 2014 - 19:03)

onanujou všichni, tak co z toho děláte problém. A ve škole je plno volného času a plno objektů ke sledování :-)

Petr (Čt, 13. 2. 2014 - 22:02)

Hmmm, to se tedy hned pozná...Oprava: Kulturní

Petr (Čt, 13. 2. 2014 - 22:02)

Povídáme tomu ženská...Hmmm, to se tedy hned pozná "kulturní národ"

Jan (Čt, 13. 2. 2014 - 14:02)

já mám spolužáka po...Časem se to otočí-žalud bude mít málo citlivý.

Patrik (Čt, 13. 2. 2014 - 14:02)

taky jsem ve skole onanoval...já mám spolužáka po obřízce (před vánocema) a vždycky, když se mu postaví, tak hned stříká, prej má hrozně citlivej žalud a jak se mu opře o gatě, tak se neudrží.

ja (St, 12. 2. 2014 - 16:02)

taky jsem ve skole onanoval az k vystriku,stacilo mi jen to ,ze jsem videl jak moje spoluzacka mela oblast kotniku v silonu a ja vedel,ze ma na sobe puncochace.Naskrobil jsem si trenyrky.Ale nadhera,jmenovala se Dasa

Pavel (St, 12. 2. 2014 - 10:02)

Povídáme tomu ženská...U nás to řešíme, tak že takový magory zavřem:) A v lochu si je podaj naši kluci:)

abdul ahmed ben (St, 12. 2. 2014 - 09:02)

To u vás děláte??Povídáme tomu ženská obrizka

Pavel (St, 12. 2. 2014 - 08:02)

Vy malé štětky , v...To u vás děláte??

Pavel (St, 12. 2. 2014 - 08:02)

Já osobně si tam zasouvám...On žvaní a ty se děláš krása:) Jen pak nečum, že nic neumíš slečno:):) To nemáte na jiný hračky než starej mobil plnej brdelu?

abdul ahmed ben (St, 12. 2. 2014 - 08:02)

Vy malé štětky , v dětství vám měly uzmout clitorisy !

Romana (St, 12. 2. 2014 - 08:02)

Já osobně si tam zasouvám starý malý mobil, mám ho jen na tohle. Mám u něho vypnutý zvuk, pouze vibrační vyzvánění, takže svým druhým mobilem se prozváním kdy chci a jak dlouho chci, prostě bomba. A nebo mě prozvání můj přítel a on mě tím vlastně dělá na dálku. A nejlepší to je asi v hodině biologie, máme tam takového starého učitele a ten pořád jen žvaní.

Petra (St, 12. 2. 2014 - 07:02)

Co si tam,takt strkáš ?Ivo a Verčo, co si do ní strkáte a o jakou hodinu nejradši?

Verča (Út, 11. 2. 2014 - 17:02)

Já si spíš o přestávce...Co si tam,takt strkáš ?

iva (Út, 11. 2. 2014 - 12:02)

Já si spíš o přestávce na wc něco strčím do pipiny a pak to tam mám celou hodinu, skvělý pocit, jako o tom nikdo netuší. Je fakt, že jsem potom dost mokrá a taky to studí.

Reklama

Přidat komentář