Reklama

Amputace

petra85 (Út, 5. 1. 2010 - 10:01)

Ahoj jmenuji se Petra,je mi 25.Navštěvuji tyto stránky delší dobu,ale až ted' jsem dostala odvahu sem napsat.Před rokem jsem měla nehodu a přišla jsem o levou nohu nad kolenem.Opravdu bych nepřála nikomu toto zažít,ted' myslím hlavně to co následuje po stránce pracovní,společenské a hlavně partnerské.Pracovala jsem jako zdravotní sestra,s tím je konec,co se týká vztahů zůstala jsem sama,přítel mě opustil.Opravdu není o co stát.

Roman (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Noro a to na to jeste nejsi zvykla, ze ji nemas? To ji nemas od mala?

Nora (Pá, 1. 1. 2010 - 19:01)

Toto je fakt super téma . To už sa naozaj neviete o ničom inom baviť. Ja nemám nohu už vyše tridsať rokov , a poviem Vám že to nieje radosť .

Pepe (So, 20. 4. 2013 - 20:04)

To není možný co to tu je za diskuze můj strejda momentálě přišel o nohu jestli mu chcete tu nohu darovat tak vám ji klidně uřežu. A vác co to bere si zajděte k psychologovi protože to fakt není normální.

ujo (Pá, 12. 4. 2013 - 01:04)

ja sem amputařka ale mam...ahoj amputářko,Amputace neni nevěra jestli si se mnou chceš zablbnout tak muj penis je ti k dispozici a můžeš na něj juknout na pervers.cz abys viděla jestli ti stojí za ufiknutí,ale chci dlouhou předehru-mučeníč[email protected]

Pavel (So, 6. 4. 2013 - 12:04)

jsem mu chtela udelat radost...Jestli tomu spravne rozumim, tak drevaky umis nosit i jako pantofle? V tom pripade je to u korkacu o utazeni toho pasku pres chodidlo a pripadne o nejake te decentni "gumicce" pres patu. Predpokladam, ze je chces nosit predevsiim doma?

julia (Čt, 4. 4. 2013 - 23:04)

ahoj ivo,hlavní je že te manžel neopustil kdyz máš životně zdravotní handicap. Podpora rodiny je na prvním místě.

iva (Čt, 4. 4. 2013 - 13:04)

Další rádoby...ja sem amputařka ale mam přitele

cudnýKuba (St, 3. 4. 2013 - 22:04)

Dobrý den
Velice by mě zajímalo zda je možné u nás si nechat amputovat penis.
Děkuji za odpověď

Ach jo (St, 3. 4. 2013 - 16:04)

Další rádoby amputářka,nebo někdo koho rajcují korkáče.

iva (St, 3. 4. 2013 - 15:04)

Ten manžel je úplně...jsem mu chtela udelat radost drevaky nosim v tom neni problem mam ohebne chodidlo i prstiky ale korkače musim jete trenovat ma stim nekdo zkusenost

ten manžel je h (St, 3. 4. 2013 - 15:04)

Ten manžel je úplně hloupý, ať je rád, že chodíš a že to snad bereš rozumně a že jsi se s tím vyrovnala. A on "SI" ještě přeje takové nepodstatné hlouposti. Tobě přeji hodně odvahy, obdivuji Tě.

Pavel (Út, 2. 4. 2013 - 19:04)

to by asi sneslTak jestli nějake pantofle ještě máš, tak to vyzkoušej! Začni tou gumičkou přes patu, to je v podstatě univerzální. Ještě možná bude problém, že to protetické chodidlo je zespodu většinou rovné.

iva (Út, 2. 4. 2013 - 08:04)

A snesl by manžel, když bys...to by asi snesl

Pavel (Po, 1. 4. 2013 - 09:04)

ahoj muže me nekdo poradit...A snesl by manžel, když bys měla tu pantofli nebo korkač mirně upravený, aby ti nesklouzaval? Treba drobnou nenapadnou gumicku (treba v telove barve) vzadu pres patu? A nebo suchy zip zespodu?

iva (Po, 1. 4. 2013 - 08:04)

ahoj muže me nekdo poradit sem po amputaci leve nohy pod kolem chodim s protezou ale manžem chce aby nosila dřevaky a korkače jako dřive je to možne se naučit

. (Pá, 8. 3. 2013 - 15:03)

seš vúl a ydyjot, já sem...Ty takový pako vylízaný?

Lenka (Pá, 8. 3. 2013 - 15:03)

Já jsem si kdysi amputoval...Mně

ggg (Pá, 8. 3. 2013 - 14:03)

To seš ty kurvo s exnickem...seš vúl a ydyjot, já sem doktor medycyny

. (Po, 4. 3. 2013 - 07:03)

Podle slohu a pravopisu...To seš ty kurvo s exnickem anonymka, že? Poznávám tě podle tvýho sprostýho povyšování a machrování.

Reklama

Přidat komentář