Reklama

Amputace

devo (Pá, 19. 11. 2010 - 18:11)

stovky fotek ke...jedna starší ale dost pěkná amputářka pracuje v mém sousedství. chodim ji očumovat.

karkulkavlk (St, 15. 9. 2010 - 12:09)

stovky fotek ke stažení...
http://beautifulamputee.neositios.com/photos-in-zip

karkulkavlk (St, 15. 9. 2010 - 12:09)

...jen se na yahoo zaregistrujte

karkulkavlk (St, 15. 9. 2010 - 12:09)

http://groups.yahoo.com/group/amputovana/

z.sestra (St, 4. 8. 2010 - 13:08)

ahojte amputovaný ako sa darí

O. (Út, 6. 7. 2010 - 12:07)

ahoj, jsem kluk a hledám kluka po amputaci. [email protected]

nožka (Út, 15. 6. 2010 - 08:06)

Zdravim amputované a máme tu zase leto a horko. Jak to zvládate?

Petra (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

no mam protezu ktera je k...Ahoj Terko a všichni, uplně náhodou jsem zavítala na tuto stránku. Hledám už dny všemožné info o amputaci DK. Bratr havaroval na motorce, přišel o nohu, je to teprve druhý týden. Druhou nohu má zlomenou, tak čeká, až odejde otok a bude se moct něco udělat s tou druhou. Prosím moc prosím o informace jak dlouho trvá než se bude moct postavit na "nohy", kdy dostane protézu, co je třeba pro to prvně udělat, kde zajít, kde zažádat. V nemocnici se nemůžeme dopátrat tak strašně pro nás teď cenných informací. Bratr má chuť se postavit na nohy, ale potřebuje motivaci, potřebuje vaše zkušenosti. Díky všem za případný příspěvek

amp (Po, 3. 5. 2010 - 14:05)

myslím že takú asi nenájdeš

honza (So, 1. 5. 2010 - 08:05)

Našla by se tu nějaká žena či slečna po amputaci nohy, nebo to předstírající, která by mě věnovala nějaký čas při procházce, nákupu, výletu atd? Jde jen o toto, nic víc nepotřebuju.

Jana (Čt, 25. 3. 2010 - 11:03)

Ahoj darino,ne to jsem...Znám : [email protected]

Jiří (Čt, 25. 3. 2010 - 09:03)

Ahoj jmenuji se Petra,je mi...Petro, je těžké smířit se s tím co se ti stalo. Mě potkalo to samé před mnoha lety a do dnes jsem se s tím nevyrovnal. Ale žít se s tím dá. Vystudoval jsem školu, sehnal jsem slušné zaměstnání a mám spoustu přátel. Své koníčky jsem změnil na ty, které zvládnu. Drž se, vím o čem mluvím.

Služby Telefoni (Út, 23. 3. 2010 - 18:03)

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit. Telefonica O2 Czech republic je dle mého názoru a zkušenosti diletantsky řízená, nespolehlivá, často jednající s klienty z pozice dominantního telekomunikačního operátora. Služby Telefonicy O2 raději na základě mé zkušenosti radím nebrat a neobjednávat.

Tomáš Nevím (Út, 23. 3. 2010 - 16:03)

Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s neuvěřitelným přípravkem Hyiodine, které je velmi účinný v rámci léčby diabetických nohou. Mému dědečkovi velmi pomohl a zachránil mu nohu před amputací. Dneska jsem našel zajímavý článek o něm. Vyrábí firma Contipro
http://www.tvrtm.cz/cesky-lek-na-hojeni-chronickych-ran-dobyva-evropu-id-4979.html

Roman (Út, 9. 3. 2010 - 06:03)

Ahoj, nejak se tady uz dlouho nic nedeje?

proto (Út, 19. 1. 2010 - 18:01)

ako sa vám chodí s protézou v takomto počasí, sneh poľadovica?

Paul Liska (Ne, 10. 1. 2010 - 18:01)

Ahoj jmenuji se Petra,je mi...Ahoj petro,
pokud bys mela zájem popovídat, popsat si, pa třeba seznámit se, napiš mi namejl [email protected] jsem běžnej kluk, 25/188cm. Když se ozveš budu moc rád.

i (St, 6. 1. 2010 - 16:01)

Petro rok je krátká doba na to abys něcotakového vydýchala. Uvidíš že dál se to bude jen zlepšovat, vztahy, pracovní a společenské zařazení, prostě všechno. Jsem pátým rokem paraplegik po pádu se střechy tak vím jak ti je.
Držím palce.

Vláďa (St, 6. 1. 2010 - 12:01)

Ahoj jmenuji se Petra,je mi...Ahoj Petro je u nás mnoho zdravých, nadějných a možná i hezkých kluků, kterým je Tvoje nová situace velmi přitažlivá a pohled na pěkné tělo s nějakou hříčkou přírody /amputace/ je dokonce velmi vzrušuje. Sám tím trpím a jsem VŠ, mám se dobře a pod. Prostě máme touhu se o někoho starat a ne mu ubližovat. Jen se nezavírej doma a nestyď se za tvůj stav. Naopak, pro nás jsi hezčí, než Claudia Schiffer! Ta se neumí ladně pohybovat na berlích. Hlavu vzhůru.

Alena (Út, 5. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj jmenuji se Petra,je mi...Ahoj Petra ja som to mala podobné lenže som prišla o ruku. A tiež som prišla o priateľa ale akosi sa to časom zmenilo, na život bez ruky som si zvykla, našla si priateľa a aj novú prácu.

Reklama

Přidat komentář