Reklama

Amputace

Martin (So, 22. 11. 2003 - 22:11)

Ahoj.jsem Martin, prý pohledný ml.muž,hledám ženu,nebo dívku,kterou zajímá sádra,nebo amputace,piš 608919360,dik.

Michal (Čt, 20. 11. 2003 - 21:11)

Píšu sem proto, že hledám k vážnému seznámení ženu/dívku po nadkolení amputaci nohy (nohou). Myslím to vážně. Existuješ-li, ozvi se mi

Martin (Čt, 20. 11. 2003 - 19:11)

Ahoj prosim zvi se na tel.608919360,myslim ze jse koho hledáš.Martin.

Jirka (St, 19. 11. 2003 - 10:11)

Vážená slečno Marie. Pokud je to co píšete pravda, nezbývá mi, než Vám pogratulovat. Jirka

betik (Út, 18. 11. 2003 - 14:11)

kolegové z amputee devotee, nevíte o nějakém novém klubu pro nás, když nám to zrušili na quicku?Díky .

Milchal (Po, 17. 11. 2003 - 01:11)

nekdy se ozvi a pokecame o tom

Vena (Čt, 13. 11. 2003 - 23:11)

Musím říct,že sádra jako taková se mi líbí hodně a holky,co mají nohu v sádře ještě víc.

Marie (Čt, 13. 11. 2003 - 14:11)

Už jsem sem psát nechtěla, ale zase mi nedalo na oplátku zkazit radost Jirkovi, s mým přítelem jsme spolu chvíli byli a hlavně spali ještě před mým úrazem, ale každý jsme měli svůj život, tak jsme to nechali plavat a nekomlikovali jsme si ho rozchody s tehdejšími partnery.... No a po čase, to už bylo po úraze, se naše cesty střetly zase, předchozí partneři už byli dávno "někde" a dali jsme to konečně naplno dohromady, koupili byt atd.Jo a Jirko fakt se pleteš, naopak oba dva bychom byli radši, kdyby ta "stará" noha byla zpět. Ale co život je život. Hlavně, že je láska i sex,stejnej jako před tím, že jo??!!!

Jirka (Čt, 13. 11. 2003 - 08:11)

Omlouvám se, měl jsem na mysli samozřejmě slečnu Marii. Jirka

Jirka (Čt, 13. 11. 2003 - 08:11)

Vážená slečno Mirko. Musím Vám bohužel zkazit náladu. Pokud si Vás Váš přítel našel již po amputaci, patří velmi pravděpodobně ke skupině obdivovatelů amputací. Zůstat s partnerem po amputaci je běžné, najít si amputáře poměrně neobvyklé. Jirka

Milchal (Po, 10. 11. 2003 - 23:11)

Ahoj,zaujala me Tva diskuse o amputaci.jmenuji se Michal a mam stejne pocity jako Ty.Muzeme si o tom treba napsat.Jestli budes mit zajem,tak napis.Zatim cau.Michal

Marie (Po, 10. 11. 2003 - 15:11)

Chtěla jsem , jen podotknou, že když někomu líbí malá, velká prsa, tlustá , tenký , bond, černovlasý atd., tak to vše je přirozenost. Ale amputace je zásah do těla nepřirozený, je to vlastně určitá deformace, tak mě zaráží, že to má někdo jako sexuální touhu.Byl to můj názor a už se mezi Vás plést nebudu, takže se mějte. Myslela jsem , že to je téma o amputaci a i pro ty , co s ní doopravdy žijí, ne si ji jen představují. Měli jste si téma nazvat "vzrušuje mě amputace", pak bych se mezi Vás rozhodně nepodívala, já jsem si chtěla pokecat s lidima, co jsou na tom podobně jako já, o radostech a starostech.P.S. pro Jirku, ano jsem ještě docela mladá a budete se divit, jsem i docela dobře vzdělaná. A máte pravdu můj vztah není rozhodně standardní, ale je hodně nadstandardní a super, ale co vy můžete soudit z pár řádků.Končím z diskuzí:0)))

Jirka (Pá, 7. 11. 2003 - 14:11)

Pro slečnu Marii. Jste patrně maldá, možná hezká, ale určitě nevzdělaná.Označit jinou stupnici hodnot při výběru partnera za úchyláctví je ukázka slušné nevzdělanosti. Tato ne příliš početná skupina je možná atypická, není však znám případ kriminálního deliktu v dostupné literatuře. Podle Vaší reakce soudím,že Váš vztah není zcela standartní.Psychiatrickou pomoc mohu nabídnout. Jirka

betik (Pá, 7. 11. 2003 - 09:11)

Na vysvětlenou pro ty kterým vadíme.Asi máme trošku smůlu. Bohužel máme zakódovanou tuto sexuální preferenci, která nás nějakým způsobem sexuálně diskriminuje.Když si pročítám různé příspěvky na toto téma tak většinou pouze z povzdálí pokukujeme po ideálu naší krásy a tím to pro nás bohužel ve většině případů končí.Za svou úchylku se stydíme a není příliš mnoho možností si o tom s někým popovídat.Už jsem mnohokrát přemýšlel o tom , že to manželce naznačím ale nikdy jsem nenašel odvahu, no a tak jsem jeden z mnoha, kterému nezbývá nic jiného než alespoň pozorovat na takovýchto fórech co se " v naší branži" děje.Betik.

Standa (Čt, 6. 11. 2003 - 13:11)

Souhlasím s cermim! Většina z nás nejsou žádný úchyláci! Jenom se nám líbí na ženách něco jiného. A vůbec pro nás nejsou tyto ženy méněcenné. Ale bohužel většinou ony v nás vidí poze úchyláky, kteří je chtěj dostat akorát do postele. Možná by se měli zamyslet nad tím, že existuje skupina lidí kterým se prostě líbí tak jak jsou.

luxpe (Út, 4. 11. 2003 - 22:11)

Ahoj Baro,jsem rad ze jsou tu take slecny ,kterým se líbí amputace.Rad bych si s Tebou dopisoval a m ozna neco i vic casem.A take se mi libi sádrování tela,hlavne ruce ,nohy,pa Luki

cermi (Út, 4. 11. 2003 - 19:11)

Předchozí dva příspěvky slečny a nebo paní Marie se mě dost dotkly a doslova mě urazily. Já přece nejsem žádný úchylák jenom proto, že mě přitahují ženy po amputaci (jako jiného blondýny, nebo velká prsa atd.). A kde přišla na ten svůj připitomělý závěr, že kdybych našel ženu bez končetiny, tak že by měla být celá vedle z toho jak mě to vzrušuje! Vždyť ta Marie je úplně mimo. Já jen mám poněkud jinou představu ideální partnerky, než je obvyklé. Ale proto přece ještě nejsem úchylák!!!!

Marie (Út, 4. 11. 2003 - 15:11)

Jo a ještě něco, po úraze jsem přišla o nohu, není to sice sranda, ale už jsem si zvykla. Jinak jsem mladá , hezká a vzdělaná a jestli si myslíte, že na netu najdete holku, která s váma bude jen proto, že vás ta amputace vzrušuje, tak se teda pletete. Jsme i přes postižení normální a nepotřebujeme dělat podložku uchylákům z internetu. Můžu říct, že s partnerstvím žádné potíže nemám a od nehody mám 2.stálého partnera a vím proč spolu jsme a není to rozhodně proto, že ho vzrušuje mů zbytek nohy. A kombinace toho, že najdete holku bez končetiny a ještě že bude celá vedle z toho jak vás to vzrušuje, to teda fakt asi ne!

Marie (Út, 4. 11. 2003 - 15:11)

Hola hola psychiatr volá

Honza (Út, 4. 11. 2003 - 15:11)

Vážená paní,pokud opravdu čekáte na amputaci nohy a nejde jen o nejapný pokus získat co nejvíc kontaktů na amputované, jimiž se to dneska na netu jen hemží, pak bych pro Vás měl spoustu rad a rád bych i nabídl pomoc. Kdysi jsem byl ženatý s dívkou po amputaci nohy ve stehně, ale po dvou letech manželství se bohužel dostavila recidiva a ona zemřela. Je to již 16 let. Jestli tedy budede chtít, ozvěte se mi na můj mail.Honza

Reklama

Přidat komentář