Reklama

Amputace

amp (So, 3. 1. 2004 - 21:01)

Jenom pro pořádek. Kdyby někdo měl zálem o erotické filmy s amputářkami tak si o ně napište. Např. UNLUCKY ukázky můžete vodět na www.amputelady.com Sbírám hlavně SAK.

amp (So, 3. 1. 2004 - 20:01)

Jasně že nejsi exot. Občas mě to také chytne. Pořídil jsem si francouzské hole pro ten účel. No a když mám náladu tak se i fotím. Potom to na PC trochu upravím a výsledek nemá chybu. Dosud jsem ale nenašel odvahu zveřejnit to třeba na Internetu.

Roman (So, 3. 1. 2004 - 17:01)

Mirko,určitě nejsi exot, dělám totéž a také bych chtěl tyto hezké chvíle zažít s někým a ne stále sám. Ozvi se mi. Ahoj Roman

Mirka (So, 3. 1. 2004 - 15:01)

Velice zajímavá diskuse. Já zjistila až ve svých 30, že mě strašně vzrušuje předstírání toho, že jsem amputovaná. Nevím, jestli jsem na správné adrese tady. ZAtím to dělám jen doma, beze svědků ale přitahuje mě to zkusit i mezi lidma, nebo alespon s někým v soukromí. Doufám, e mě nevidíte jako úplnýho exota. Mirka

Kane (So, 3. 1. 2004 - 11:01)

Ahoj Heleno,budu moc rad když se mi ozveš. Tel.607706314 Martin

Seth (So, 3. 1. 2004 - 11:01)

monika>Je ale přeci jasný že bych si ženu po amputaci nevybral jen kvuli její amputaci.Prostě by musela být taková která by mi prostě"sedla"jako u každý zdravý slečny.Amputace by byla jen proste jen taková ta třešnička,když se někomu líbí velký prsa a zamiluje se do slečny s menšíma,tak sní taky bude ikdyž se mu líbí malinkato něco jinčího ne?Doufám že chápete jak to myslím.Kdybych mel vedle sebe dívky,jednu zdravou která by měla vsechny mé"kriterijka" a amputařku ktera by byla totalní blbka,nebo typ osobnosti která mi nesedne,uzatímco ta"zdravá jo"tak amputarka nemá šanci..vždyt je to jako u kohokoliv jinyho="normalnich lidi".Takže bych si tě nevybra jen kvuli tomu ze bys neměla nohu.Prostě bys mě tím jen zaujala,stejně jako kdybys měla třeba ja nevím,blond vlasy..(to sou vše příklady tak snad to z toho chápete)

Monika (So, 3. 1. 2004 - 02:01)

No, to jste mi dali teda. Začala jsem číst kvůli kamarádovi, který je po amputaci obou nohou, myslela jsem si, že tu budou nějaké fígle, jak na fantómové bolesti apod. a nevěřila jsem vlastním očím. Vůbec jsem netušila, že existuje takováhle sexuální zvláštnůstka. Nevím ale jestli by mě , kdybych přišla o nohu potěšilo, že si mě někdo vyvolil právě kvůli tomu. Nevím jak se na to dívají holky a ženy po amputaci, třeba na to mají jiný názor.

Mirek (So, 3. 1. 2004 - 01:01)

Patřím taky mezi obdivovatele amputovaných žen. Avšak na rozdíl od ostatních v této skupině se mi podařilo (jako zázrakem po mnohaletém marném hledání) seznámit se a posléze se i oženit s fantastickou dívkou po amputaci obou nohou vysoko nad koleny. Jsme už spolu více než 8 let a já jsem z ní pořád stejně

dillinjah (So, 3. 1. 2004 - 00:01)

Ja jsem moc divek po amputaci nepotkal nebi spis o tom nevim (kolik z nich taky chodi po ulici bez protezy)... Kdyz jsem byl maly, chodil jsem plavat do YMCA a pred nami chodili amputari - jak zeny tak muzi. To mi ale bylo tak 8 :-) Od te doby nic moc. Je skoda ze se divky po amputaci za sve postizeni stydi. Jsem presvedceny ze devotees je vic nez si myslime.

Helena (Pá, 2. 1. 2004 - 01:01)

Zdravím všechny, chtěla bych být jednou z vás co se vám líbí amputace. Já jsem letos totiž do nového roku poprvé nevkročila, ale vjela. Na vozíčku. Po problémech s cukrovkou mám podstatně pozměněné tělo a zatím jsem si nezvykla. Poradí mi někdo. Nejlépe na e-mail.

Seth (Čt, 1. 1. 2004 - 23:01)

ampmil>co se mě týče potkal sem zatím jen 4dívky po amputaci.Dve když sem byl malý prcek a dve za posledni 2roky.Jednu DAK v praze a jednu moc pěknou slečnu s nadkoleni amputaci,jela se mnou ve vlaku z C.Budejovic do prahy..bohužel ani jendou sem se nedokázal "zmužit" a kontaktovat je..taky jak že jo,cizí holko na ulici...dobry linkje www.devguide.org

ampmil (Čt, 1. 1. 2004 - 21:01)

Ahoj,kdyz tady tak diskutujeje, tak by me zajimalo, kolik zen po amputaci se vam podarilo realne pokat natoz se s nimi blize seznamit? Myslim, ze to je nas nejvetsi problem ...

amp (Čt, 1. 1. 2004 - 15:01)

Bezvadně se to tady rozjelo. Nechtěl bych to zakřiknout. Je nás opravdu hodně, kteří máme podobný problém a to svěřit se se svými pocity okolí. Já sám s tím zápasím již řadu let a Internet mi v tomto hodně pomohl. Setkal jsem se i osobně s několika D/W ( devote-wannabe). Nechtěl bych tuto diskuzi zakřiknout jen houšť. Co se týká českých klubů, tak jsem našel server www.xklub.cz tam v rubrice oddech a relaxace je klub pro kontak s milovníky amputací. Zatím je to ale mrtvé. Na quiku zůstal jeden klub s milovníky vozíčkářů, kde je hodně známých adres, ale je to rovněž mrtvé. Pro ty co s touto tématikou začínají, bych doporučil stránky www.abc-links.com nebo www.d-links.com jsu tam v podstatě všechny známé dostupné amp linky na Internetu.

amp (Út, 30. 12. 2003 - 20:12)

Rozumím tomu,že nás nechápeš.Jestli chceš pošlu ti príma článek o NÁS od skutečného odborníka, ale obávám se, že ani potom nepochopíš. Nejsme nemocní nebo uchyláci jsme jenom jiní a věř, že nás je opravdu hodně. Podle Internetových průzkumů je to určíitě více jak 4%. Svoje zájmy, ale tajíme. Internet nám v tomto směru dává velkou podporu. V česku se to teprve probouzí, ale ve světě je to naprosto normální a nikoho tam nepovažijí za úchyláka, ale snaží se to řešit. Jenom na YAHOO je v současnosti přes 200 aktivních amputee klubů. Znovu opakuji nejsme úchyláci! Všichni pevně doufáme, že jednou bude amputace možná a to nejenom ilegálně např. v Rusku, kde se takové věci provádí běžně za pár dolarů. Na gaye a lesbičky už si všichni zvykly, ale vzpomeň si na dobu před pár lety. Homosexualita byla terstná! Teď jsme na řadě mi wanabees, devotees.

Klara (Út, 30. 12. 2003 - 09:12)

Vis Seth, na jedne strane to muzes srovnavat. Ale na druhe mi to proste nedela takovy problem pochopit nekoho, kdo chce zmenu pohlavi. Asi se rodicum zblaznily hormony, spermie ci co ja vim vsechno a dite dostalo do vinku dusi holky a telo chlapa. Tohle si jakztakz umim predstavit. Ale ta amputace? To mi opravdu nehraje. Proste asi neumim pochopit, ze chce byt nekdo zmrzaceny. Je proste v hodne cinnostech omezeny. Dokonce to nekoho muze cely zivot i bolet. Proste nechapu. Asi se to mozna lecit opravdu neda :-( Porad by me ale zajimalo. Proc??? Jak ten pocit vznikl??? Od malicka??? No proste, jestli to bude cist nekdo fundovany, prosim o vysvetleni. Vsichni se mejte fajn.

xxx (Po, 29. 12. 2003 - 21:12)

Ahoj Evo, gratuluji, asi patris k tem stastnejsim amputarkam. Chodis bez berli nebo hole? Muzes v lete nosit sukni, puncochace a troufnes si nosit sandale? Ja jsem na tohle vsechno musela zapomenout.

Jara (Po, 29. 12. 2003 - 17:12)

Milí přátelé, dostal jsem se na tyto stránky, a chci se podělit o svou zkušenost v této oblasti. Měl jsem přítelkyni, kterou jak jsem poději zjistil,jednonohost fascinovala, hrálasi na to, doma měla berle, a na mně postupně tlačila, abych se účastnil jejich scénářů. Nejprve jsem byl z toho paf, ale zvykl jsem si a nakonec se mně to líbilo. Takže, v sexu je asi možné vše. Má-li někdo podobnou zkušenost, at z té nebo té strany, zajímá mě to. Zdraví Jara.

Seth (Po, 29. 12. 2003 - 17:12)

klara>Taky by me zajímalo proč mě to tak moc vzrušuje a přitahuje..A lidi co touží po ampuatci?vždyt je to podobné jako lidi co chtějí změnu pohlaví,taky bys je chtěla léčit?:)

Klara (Po, 29. 12. 2003 - 15:12)

To snad neni ani mozne? Nevite nekdo, proc jsou lide, ktere tohle vzrusuje? Mohl by na to odpovedet nejaky psycholog? Je to uchylka. Ale proc? Chapu tady celkem lidi, kteri by chteli s takovym clovekem zit a pomahat mu. Mozna jsou na svete pro to, aby byli oporou temto invalidnim. Ale jak je mozne, ze tu nekdo touzi po vlastni amputaci? To vam opravdu nedochazi, ze je to trapeni? Ze muzete byt nekomu na obtiz? A to nemluvim ani o tom, co by tomu rekli vasi rodice? Asi by je to dost sebralo. Nechcete radeji lecit tuto uchylku???

vallker (Po, 29. 12. 2003 - 13:12)

Este raz to skusam. Som gay a strasne sa mi pacia muzi po amputacii nohy. Vedel by som si predstavit zit s takymto clovekom. Ak teda existujes, tak sa prosim ta ozvi.

Reklama

Přidat komentář