Reklama

Sex a pervitin

oto (Čt, 10. 3. 2016 - 19:03)

Tak se snaž,ať do toho...Irenko jen pro vysvětlenou ona má jít ke kamarádce na narozeniny ale ona má bratra ten bere taky perník a on to na ní takto zkoušel už dřív takto jí dostat do postele k sexy ale naštěstí tenkrát měla svuj perník u sebe ale ted ho mýt nebude co asi udělá vyspí se sní nebo ho pošle do prdele co si o tom myslíš ty děkuji ale pravdu

Iga (Čt, 10. 3. 2016 - 19:03)

Čau Jani,z vlastní, ale...Dost.

oto (Čt, 10. 3. 2016 - 19:03)

Otíku,tady je dobrá rada...Irenko nechci tě zas otravovat ale chci se zeptat prosím tě co si myslíš ty když už asi týden neměla ten svuj perník nic jí nebaví co když jí někdo z jejich známích nabídne psaníčko třeba s obsahem na 3 až 5 dní a řekne jí že když se sním vyspí tak si to muže vzít jinak nebude mýt nic co ona asi udělá???Co si o tom myslíš odejde nebo mu bude po vuli a vyspí se s ním i když nějak moc nemusí sex

kgx (Čt, 10. 3. 2016 - 08:03)

Tedy "mekke",coz je ponekud mene nebezpecne nez "tvrde",at' uz' mluvime o stavu v akutni intoxikaci,ci o dusledcich,ktere s sebou uzivani toho,ci onoho prinasi.
On idealni stav by byl "nejet" v nicem,ale v tomhle state je snad kazdy na necem zavisly,pricemz' vede Alkohol,coz' mekka droga urcite neni,odvykani Alkoholiku od jejich zavislosti je docela slozite;odvykani od Pvt. je vsak jeste slozitejsi,lecena osoba musi projevit velmi silnou vuli vycistit se (detoxikovat) a dale podpobit se Terapeuticke lecbe,tzn.cca.9 mesicu az 1 rok v Terap.komunite.Je to ocistec a neda to kazdy/-a,pokud ano,teprem pak lze mluvit o uspesnem vyleceni.Vec ma ale hacek-vylecena osoba se nesmi vratit do prostredi a hlavne mezi partu,se kterou brala;pak by ji realne hrozilo tzv.zrelapsovani,neboli navrat k zavislostnimu chovani;a tedy navrat ke stejnym problemum.
Jo,maji to tezke a jejich psychika je nekde uplne jinde,nez' psychika hulicu;proto jsem te varoval.Ty bys kvuli travce pravdepodobne nikdy neukradl,zavisly na Pervitinu ale moralni zabrany postrada a pro davku udela doslova vsechno,okrade treba i vlastni matku (sourozence,partnera...)...

oto (Čt, 10. 3. 2016 - 06:03)

Oto,na svete je spousta...Já tvrdé drogy nikdy nebral.Já jen měl jednou houbičky nic na tom nevidím ani alkohol nějak nemusím dá se říc že sem apstinent ale kouřím a dá se říc že kvalitní trávu

kgx (St, 9. 3. 2016 - 23:03)

Oto,na svete je spousta "normalnich" holek.To,co ti Irena nenapsala je,ze uzivani stimulancii (Pervitinu) ma za nasledek fyzicke odcerpani Serotoninu a Dopaminu.Coz' je nevratne,tedy navzdy...Vysledkem jsou citove oplostele osoby,ktere se nedovedou bavit ani milovat "spontanne",tzn.,ze potrebuji nejakou drogu jako nabuzovac' k tomu,aby sve prozitky "citily" tak,jako ti,co neberou.Vetsinou jsou spise Paranoidni,nezridka Hranicni.Mluvim o Poruchach osobnosti ze skupiny F60,pokud si to chces' "vyguglit" a zjistit si vice.Od takovych radsi dal,to nejsou holky na vazny vztah-najdi si normalni holku,co nebere,ani nikdy nebrala...
To je ma rada tobe - tedy,pokud ty sam v tom nelitas' taky;coz' (jak ctu tve prispevky) vypada,ze ne..

oto (St, 9. 3. 2016 - 20:03)

Otíku,tady je dobrá rada...Děkuji ti Irenko a už nebudu otravovat nikdy mi nevišel žádný vztah vždycky mě hoka opustila tak to asi udělá i tahle

Irena (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

Irenko mi každý bydlíme...Otíku,tady je dobrá rada drahá,pokud se ti nepodaří přimět ji aby prodlužovala dobu mezi dávkami,nebo aby se šla léčit.Potom má pravdu sardanapal.Aneb:komu není rady,tomu není pomoci.Pokud ona sama nechce od démona,nikdo jí nepomůže.

oto (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

Tak se snaž,ať do toho...Irenko mi každý bydlíme zvlášt ona nechce zatím bydlet u mě a ten sex chci spíš já ona ho moc nevihledává.Ale strašně se o ni bojím a ono ani moc nechce být se mnou když nemá perník prý ji nic nebaví už nevím co mam dělat

sardanapal* (St, 9. 3. 2016 - 17:03)

Výš já jsem blbec já ji...Vyser se na krávu !
ps. Ty nikoho nespasíš , každý musi chtít sám !
Jó milovat holt někdy bolí ...

Irena (St, 9. 3. 2016 - 17:03)

Výš já jsem blbec já ji...Tak se snaž,ať do toho nespadne,pomoz jí.Převeď ji s perníčku na sex!Pokud na ni nestačíš,tak pro sexy hrátky sežeň parťáka,nestyď se,dělá to tak více chlapů,kteří mají náročné partnerky.Každopádně ji zaměstnej ať má jinou zálibu.Určitě je lepší,když ti ji projede kolega,nebo kamarád,než aby skončila předávkovaná někde pod mostem.

Jan (St, 9. 3. 2016 - 16:03)

Perník je svinstvo, lysohlávky pohádka, a neškodí zdraví!

oto (St, 9. 3. 2016 - 15:03)

Otíku,klidně za tři...Výš já jsem blbec já ji miluji udělal sem pro ní vždycky všechno co si přála a ona mě přemluvila a zístíl sem to stejně až po takých 3 tisících prý není na tomto perníku závislá prý není kvalitní jak dřív ale bojim se o ní co když do toho zase spadne

Irena (St, 9. 3. 2016 - 15:03)

Šnupe asi tak měsíc...Otíku,klidně za tři dny.Ale pokud jsi s ní,tak proč jsi ji nechal takhle rozjet,když už byla pětiletku čistá?

oto (St, 9. 3. 2016 - 14:03)

Otíku,to podle toho jak...Šnupe asi tak měsíc měsíc a pul skoro každý den za tu dobu asi tak za 7 tisíc perníku tak asi za jak dlouho bude mýt taký apsták až se začne třást

Irena (St, 9. 3. 2016 - 14:03)

Prosim tě jak dlouho musí...Otíku,to podle toho jak často bere.Týden,ale taky jen den.

oto (St, 9. 3. 2016 - 14:03)

Otíku,když má fetka...Prosim tě jak dlouho musí být na suchu aby měla také stavy až se třese týden nebo jak asi dlouho

Irena (St, 9. 3. 2016 - 12:03)

A když jí schválně nechá...Otíku,když má fetka nouzi,až se klepe,tak i za jednu dávku.A je úplně jedno jak ji získá,třeba prostitucí.

oto (Út, 8. 3. 2016 - 16:03)

Otíku,perníček se...A když jí schválně nechá týden na suchu a pak jí dá před ní perníček a řěkne že nechce peníze ale jí???A ty to děláš za kolik dávek???

Irena (Út, 8. 3. 2016 - 16:03)

Mé přítelkyni je 38 let 5...Otíku,perníček se nešňupe,šňupe se "koks".Pokud chceš sex chvíli po tom,když si šlehne,tak to pochopitelně dlouho trvá.To chce opravdu trpělivost,začni orálem a nespěchej.Pokud má fetka peníze,tak dodavatel raději peníze.Je to pro něj jednodušší,než když to fetce někdo platí.Ale atraktivní osmatřicítce která je na suchu určitě někdo rád za protislužbu zaplatí.

Reklama

Přidat komentář