Reklama

Sex a pervitin

Irena (St, 9. 3. 2016 - 14:03)

Prosim tě jak dlouho musí...Otíku,to podle toho jak často bere.Týden,ale taky jen den.

oto (St, 9. 3. 2016 - 14:03)

Otíku,když má fetka...Prosim tě jak dlouho musí být na suchu aby měla také stavy až se třese týden nebo jak asi dlouho

Irena (St, 9. 3. 2016 - 12:03)

A když jí schválně nechá...Otíku,když má fetka nouzi,až se klepe,tak i za jednu dávku.A je úplně jedno jak ji získá,třeba prostitucí.

oto (Út, 8. 3. 2016 - 16:03)

Otíku,perníček se...A když jí schválně nechá týden na suchu a pak jí dá před ní perníček a řěkne že nechce peníze ale jí???A ty to děláš za kolik dávek???

Irena (Út, 8. 3. 2016 - 16:03)

Mé přítelkyni je 38 let 5...Otíku,perníček se nešňupe,šňupe se "koks".Pokud chceš sex chvíli po tom,když si šlehne,tak to pochopitelně dlouho trvá.To chce opravdu trpělivost,začni orálem a nespěchej.Pokud má fetka peníze,tak dodavatel raději peníze.Je to pro něj jednodušší,než když to fetce někdo platí.Ale atraktivní osmatřicítce která je na suchu určitě někdo rád za protislužbu zaplatí.

oto (Út, 8. 3. 2016 - 16:03)

Otíku,nebuď...Mé přítelkyni je 38 let 5 let nic nebrala ted zase šnupe perník a nějak jí nemužu přivéct k orgasmu mužeš mi poradit jak na ní?A mam taky strach že poní nebudou chtít peníze i když je má ale že sní budou chtít sex

Irena (Út, 8. 3. 2016 - 15:03)

kolik ti je let prosím...Otíku,nebuď indiskrétní,ženy se přece na věk neptáme,ale náctiletá už nejsem.Proti otěhotnění je přece antikoncepce a když je jich víc,udělají mě i plus,minus desetkrát.Mají rádi moje spontánní orgasmy,vzrušují se tím.

oto (Út, 8. 3. 2016 - 15:03)

Ale Otíku,ty asi špatně...kolik ti je let prosím nemáš strach že ti udělají dítě a kolikrát se asi muže žena udělat

Irena (Út, 8. 3. 2016 - 15:03)

a jak to asi dlouho trvá...Ale Otíku,ty asi špatně čteš.nebo si nepamatuješ.Na tuhle otázku už jsem ti odpovídala.Nebo se ptáš abych ti líčila způsoby pánů,kteří se na mě ukájejí?To bych se opravdu hodně styděla a opakovat tady jejich invektivy vůči mě,bych vůbec nedala.Ale snad ti stačí,když ti řeknu,že když si pánové koupí holku tak si s ní pohrají dle svých představ.A to co s ní provádějí by se svými partnerkami nikdy nerealizovali.

oto (Út, 8. 3. 2016 - 14:03)

Otíku,každá normální...a jak to asi dlouho trvá zdravou ženu přivest k orgasmu když si šnupne perník

Irena (Út, 8. 3. 2016 - 11:03)

nechci tě otravovat ale chci...Otíku,každá normální zdravá žena je po určité době dráždění přivedena k orgasmu i když to nechtěla,já nejsem výjimka.Utrpení se říci nedá,jdu do toho za dávku.Takže vlastně prostituce.Pomůcky jsou jen pouta,popruhy,škrtidla.

oto (So, 5. 3. 2016 - 09:03)

Otíku,nelituj mne,ani jiné...nechci tě otravovat ale chci se zeptat ten sex sis taky užívalas s nimi nebo to bylo utrpení a používají j pomucky

Irena (Čt, 3. 3. 2016 - 20:03)

Je mi líto co vám některí...Otíku,nelituj mne,ani jiné fetky.Všechny dobře víme,že je na světě vždycky něco za něco a něco na úkor něčeho.

oto (Čt, 3. 3. 2016 - 20:03)

Otíku,nikdy jsem se na...Je mi líto co vám některí chlupi dokážou udělat kdyz vý že ste závislé a nechcou za to peníze ale vaše tělo nechápu je

Irena (Čt, 3. 3. 2016 - 20:03)

A kdyz si holka perník...Otíku,nikdy jsem se na hodinky nedívala,ale je to individuální.Záleží na váze,dávce,její kvalitě a jak dlouho to bere.Potom taky na způsobu dráždění.Přesně to opravdu nevím.Ale u někoho to tak může být.

oto (Čt, 3. 3. 2016 - 19:03)

Jdeš mi Otíku pěkně na...A kdyz si holka perník šnupne a tak po pul hodince má myt sex tak má pipku asi mormélně citlivou a orgasmus asi taky dostane mužeš mi i na todle odpovědět

Irena (Čt, 3. 3. 2016 - 19:03)

a to se aplikuješ do pipky...Jdeš mi Otíku pěkně na tělo,ale dobrá,odpovím.Aplikuji do pipky jak říkáš.Dávku nasaji do aplikátoru a druhou rukou si dráždím poštěváček až cítím že vlhnu,tak zavádím aplikátor pomalu do pochvy co nejhlouběji až kulička vjede do děložního hrdla,což pěkně pocítím.Potom rychle stlačím píst stříkačky a současně zintenzívním masáž poštěváčku a vcházím do ráje.Když jsem v tomto stavu,tak si pochopitelně kdo chce může posloužit a stříknout si do mne sperma,to možné je.Ale orgasmus mi nepřivodí.Je to totéž jako když se někteří týpci ukájejí do totálně opilé ženy.Takže až moje perníčkové opojení odezní,mohu dosáhnout orgasmu,jako ta totálně opilá žena když vystřízliví.

oto (Čt, 3. 3. 2016 - 18:03)

Otíku,nevím co myslíš...a to se aplikuješ do pipky nebo zadku tou stríkačkou?A když chtějí sex třeba za pul hodiny po aplikaci tak se vzrušuješ také lehce nebo dýl a to samé i s tím orgasmem trvá tě dýl udělat

Irena (Čt, 3. 3. 2016 - 18:03)

nezlob se že se tak ptám a...Otíku,nevím co myslíš normální dobou,ale nejsem stroj a prostředí do kterého mne odvezou není vždy stejné,zrovna jako ti muži nejsou stejní.Někdy mne přivedou k orgasmům dříve,někdy později,perníček ani tak nerozhoduje jako ti,co mi to dělají.Také záleží kde se to odehrává .Už jsem byla použita k sexu na opravdu bizarních místech.A vystavena i sprostému násilí,ale pokud si tě někdo vlastně koupí,tak si s tebou dělá co chce.

oto (Čt, 3. 3. 2016 - 18:03)

Ty asi víš Otíku,že se...nezlob se že se tak ptám a vyzvýdam

Reklama

Přidat komentář