Reklama

Sex a pervitin

tonda (Pá, 25. 3. 2016 - 08:03)

když to tady čtu tak asi zjistuji že ten kdo prodává holkám perník tak když jí nedá na výběr a řekne jí že jí ho dá jen za sex tak ta holka se sním vyspí a ve všem mu vyhoví takže ten kluk muže mýt jakou kolif holku třeba i 2 naráz když chtějí ten perník?????????

IGOR (St, 23. 3. 2016 - 20:03)

Když je holka dlouho bez...Třeba 14 dní bez perníku a ona udělá cokoliv neřekne tomu klukovi ne???A chci je tě zeptat Ireno jaký je prosím tě rozdíl když tě šuká chlap a nebo pes kdo tě udělá dřív a líp kdo je lepší??????

Igore, mám poci (St, 23. 3. 2016 - 19:03)

Ta holka klidně podvede...Nevím, jestli jste tak nechápavý, nebo to jen schválně děláte, každopádně opakuji, co tady už bylo napsáno: ANO, FEŤAČKA ZA DÁVKU DROGY UDĚLÁ COKOLIV.
Můžete tomu nevěřit, můžete se tomu divit, ale o je tak všechno, co s tím můžete dělat.

Irena (St, 23. 3. 2016 - 19:03)

Ta holka klidně podvede...Když je holka dlouho bez dávky,tak si piš,že udělá.Není to nic neobvyklého do všech otvorů a samozřejmě bez prezervativů,sperma spolykat.Někdy jak už jsem psala i pejsek si přijde na své.Jak nasedne holka do auta,tak už je to podle nich a dělají co chtějí.

IGOR (St, 23. 3. 2016 - 19:03)

Někdy je těch chlapů i...Ta holka klidně podvede manžela třeba se na něčo vymluví aby mohla být celou noc pryč že bude třeba spát u kámošky a uteče ze tím kdo jí dává ten perník a potom se sním klidně vyspí když po ní nechce peníze za ten perník ale sex opravdu mu zato bude tak vděčná že si nechá dělat cokoliv jaký koliv požadavek mu splní orální sex anál i se jí mužě vystříkat do pusy opravdu mu to všechno dovolí za ten perník

Irena (St, 23. 3. 2016 - 19:03)

To snad nemyslíte vážně...Někdy je těch chlapů i víc a vůbec se se mnou nemazlili,pěkně natvrdo a do všech otvorů.Když skončili,tak mi nasadily obojek,připnuli vodítko a nakrátko přivázali k trubce od radiátoru topení.Jeden řekl, no vidíš hned z tebe bude pěkná fenka,můj Baron ti to udělá dobře. Potom zavedli psa a dívali se a točili na mobily jak to dělá.Udělal to a já si pěkně zakřičela,jeden říkal jen drž čubko až si stříkne tak budeš mít pohov.Je to ponižující,ale to nepochopí ten kdo neví co je apsťák.

IGOR (St, 23. 3. 2016 - 18:03)

Pro dávku udělá fetka...To snad nemyslíte vážně že holka za perník udělá cokoliv a že klidně roztáhne nohy že se od cizího chlapa nechá vylízat udělat anál i třeba vystříkat kundičku nebo do pusy nebo ten pes???

Ivan (St, 23. 3. 2016 - 17:03)

To jako kvuli tomu perníku...Pro dávku udělá fetka cokoliv. Může mít doma manžela, kterému klidně odmítne anální sex, nebo jakoukoliv jinou praktiku, ale za dávku před svým dealerem klidně udělá orál třeba psovi až do konce.

IGOR (St, 23. 3. 2016 - 17:03)

Když je opravdu dlouho na...To jako kvuli tomu perníku si s tím dodavatelem dobrovolně užije sex jakýkoliv on po ní bude chtít orální anál klasiku cokoliv ten kluk po ní bude chtít ona to udělá??????I když doma manžel si o tom orálním a třeba i análním sexu muže nechat jen zdát

Dana (St, 23. 3. 2016 - 16:03)

to se opravdu holka která...Když je opravdu dlouho na "suchu"a má "apsťák",tak kývne a udělá co se po ní chce.Vidí totiž jen tu drogu a nějaké zábrany padají.Je otrokyní,jen když dostane svojí dávku.

IGOR (St, 23. 3. 2016 - 16:03)

Když se nezřekneš...to se opravdu holka která bere perník vyspí dobrovolně s tím kdo jí ho dává když jí nechá chvíli bez dávky a potom jí řekne že si spolu zašukají jinak jí nedá žádný perník ta holka si sním zašuká nebo odejde????

Dana (St, 23. 3. 2016 - 16:03)

Ne divné mi to nebilo ani...Když se nezřekneš perníčku,tak asi budeš muset být hodná.Ale určitě nehrozí,že by tvůj dodavatel o způsobu platby informoval tvého manžela.Ale že jsi na perníčku,to časem pozná sám.Čím častěji to bereš,tím víc je to na tobě vidět.

Petra praha (St, 23. 3. 2016 - 14:03)

A to tě nebylo divné,že...Ne divné mi to nebilo ani mě to nenapadlo co se muže stát měla sem apsták a když sem ten perníček viděla tak sem neodolala.Mam strach když se to dozví manžel tak se rozvede on neví že si kupuji perníček a ještě to že si to rozdávam s 2 kluky na ráz i když sem to nechtěla tak to vypadá že si to užívám i to mé sténání a orgazmi.Mám strach že když zase příjdu za ním pro perníček tak nebude chtít peníze ale sex on ví že si to kupuji jenom od něj že nevím kde to jinde zehnat.A když mi řekl že příště snad na něj budu hodná tak nevím co mam od něj čekat když přídu zase pro svuj perníček

Ondra (St, 23. 3. 2016 - 14:03)

Když dostanu prachy a nebudu vedet o kameře proč ne

Dana (St, 23. 3. 2016 - 13:03)

Já si takhle chodím kupovat...A to tě nebylo divné,že chce aby jsi to vzala u něho?Ale řekla bych,že ta pohrůžka zveřejněním je jen pojistka abys je neudala za znásilnění a jinak to nepoužijí.

Petra praha (Út, 22. 3. 2016 - 18:03)

Já si takhle chodím kupovat perníček k jednomu klukovi domu tak jednou týdně a on mi vždy dělal návrhy k sexu já ho vždy odmítla s tím že mam manžela a dítě.Deset dní mi nebral telefon potom se mi ozval s tím že se mam u něj stavit jestli něco chci tak sem šla k němu domu a on mi hned nabídl čáru a prý mi to zatím nachystá tak sem si u něj tu čáru dala jak sem od něj zviklá ale tento perníček co mi nabídl byl mnohem silnější o něčem jiném než mi dává najednou přišel i s jedním kamarádem a začali mně obtěžovat svlikat a oba se do mě nakonec udělali všechno si nahráli na kameru i jak si chystám tu čáru a jak si ji dávám do nosu všechny má intimní místa jak mi to dělají když mi potom ukázal tu nahrávku tak mi řekl budeš hodná a budeš držet hubu jinak to uvidí manžel a spoustu lidí na netu tak sem mu řekla že já budu hodná holka a nic neřeknu ted se mužu jen modlit aby se to nikde nezveřejnili nebo aby mi to neudělali znovu.Mám poučení do života u člověka u kterého si to kupuji si nic nedám vezmu si jen svoje psaníčko a pudu si dat domů

kamila (So, 19. 3. 2016 - 19:03)

Já mam kamarádku a její přítel bere pervitin chtěla jsem po něm taky abych to skusila on mi ho dal a potom mě začal obtěžovat a zneužil mě ja to nechtěla ale on nepřestal svlikl mě a měl se mnou sex co mam ted dělat

ferda (Pá, 18. 3. 2016 - 20:03)

To neumíte žít bez pervitinu??
Žijte jako normální lidi a ne prasata!!

oto (Pá, 18. 3. 2016 - 19:03)

Tak to udělala podvedla mě kvuli tomu perníku na těch narozeninách ten hajzl si to všechno nahrál jak jí to dělá a jak si sní hraje s pomuckami v posteli jaké prasárny si od něj nechala dělat hnus a on měl ještě tu drzost mi poslat tu celou nahrávku jak jí šukal

Katka (St, 16. 3. 2016 - 17:03)

Když bez toho perníčku...Tak těhotná nejsem dnes sem to dostala ale přítel to zjistil že mám své dny jen se usmál někam volal řekl mi že za chvíli dojde a užijeme si mam strašný strach co bude následovat když mi dá perniček a co když zase pozve ty jeho kamarády a co ten pes nechci optěžovat ale nemam se komu vypovídat

Reklama

Přidat komentář