Reklama

Sex a pervitin

Jano (So, 14. 5. 2016 - 14:05)

Zajímalo by mě, co by k sexu na perníku řekla Tereza Pergnerová.

filip (Po, 9. 5. 2016 - 16:05)

To si má manželka kvůli tomu perníku opravdu nechá dělat také prasečinky pustí na sebe cizího chlapa nechá si od něj nastříkat do pipky a opíchat se to je hnusná představa že jí mrdá někdo jiný a ona mu ještě říká jak to je skvělí nejlíp snad bude když se rozvedu skončím to sní

stařec (Pá, 6. 5. 2016 - 10:05)

Jaky prasata,jaky fetky?Co si...Vždyť si na něj vyděláváš jen píčou ,do práce tě nikdo nedostane ,zdravotnictví vyžíráš léčbou žloutenky, a AIDS je tvůj kámoš !

smoking women (Pá, 6. 5. 2016 - 09:05)

Na fetky vlezou jenom prasata...Jaky prasata,jaky fetky?Co si to dovolujes ty posero?Vis picu o sexu na perniku,a meles tu moudra,debile

smoking women (Pá, 6. 5. 2016 - 07:05)

Nejkrasnejsi sex,uz nechci bez peri mrdat,neni to tak velky intenzivni..beru teprve rok,ale fakt super..jeste ze jsem mela mladyho fetaka na sukani ,jinak bych to nepoznala

stařec (Čt, 5. 5. 2016 - 16:05)

Na fetky vlezou jenom prasata a skopčáci ,ostatní se bojí o život .Jasně že jsou na ní hodný, šuk.. jí klidně ve třech najednou a ještě si to natáčej aby kámošům ukázali jak jí dokážou naložit a jak zvládá sendvič nebo jak zvládá fisting.A to že jí teče ze všech dír co se daj použít vůbec nepochybuj .

filip (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Hovhu opravdu udela vse pokud...Prosím tě jedná se snad jenom o klasický sex a snad je vždy jen jeden chlap s ní a používají kondom doufám že nedělají žádné prasárny s ní že jsou na ní hodní a něžní

pernikova (Čt, 5. 5. 2016 - 06:05)

To ona udělá co po ni chce...Hovhu opravdu udela vse pokud je zavisla tak jsak se zdas podle tvych slov.Sama sem zavisla uz dlouho na perniku a pokud nemamudelam vsechno.A tuhle zkusenost mam taky ze se mrdalsa s kymkoli za davku kdyz nebyla skvara

filip (Čt, 5. 5. 2016 - 06:05)

To ona udělá co po ni chce dodavatel všechny druhy sexu třeba na sebe pustí i 2 chlapi na ráz jen aby dostala ten perník a bude jí jedno jestli je slunečný den nebo počká až bude tma totiž má manželka se dost stydí a sex se mnou chtěla jen když byla tma

stařec (St, 4. 5. 2016 - 23:05)

Fetce nebude věřit ani náhodou ,těch slibů už v životě slyšel.
Ten kluk mi říkal že jeho dodavatel měl na seznamu paničku ,a když chtěla dávku sehnal pár kunšavtů od kterých se nechala ojet ,on je skasíroval a když vyďála dost dostala pár dávek,když na ní byla stížnost že se málo snaží nedostala nic aby se to příště neopakovalo .To že si jí filmoval aby nic neřekla nemusím ani říkat.

filip (St, 4. 5. 2016 - 20:05)

To jí snad za těchto okolností bude věřit že co mu slíbila tak dodrží a ten perník jí dá nebo ani tak jí nebude věřit a dá jí ho až po sexu??

filip (St, 4. 5. 2016 - 20:05)

Ten hajzl totiž dobře ví že ona ten perník nemá kde jinde sehnat nikoho jiného kdo jí sežene perník nezná

filip (St, 4. 5. 2016 - 19:05)

Takže ona mu ho tzv.ho v klidu vykouří roztáhne nohy nechá se klidně třeba 3 krát opíchat a až po tom sexu jí dá perník.Já si najivně myslel že si dá první ten perník a dodavatel jí bude věřit že to co mu slíbila tak snad splní nebo jí příště nedá nic

stařec (St, 4. 5. 2016 - 19:05)

Fetka funguje když má nouzi, tak že před a udělá cokoliv když ví že na konci je dávka.

filip (St, 4. 5. 2016 - 19:05)

Prosím tě on jí ten perník dá když mu slíbí že ho poslechne a vyspi se sním bude jí věřit že to splní nebo až po sexy

stařec (St, 4. 5. 2016 - 19:05)

Dokud si nedá dávku tak jí děti nebo morální zábrany jsou u pi... ,a o to to má jednoduší že má doma troubu kterej se stará o děti ,tak ví že po ní sociálka nepujde.

filip (St, 4. 5. 2016 - 15:05)

Manželka než šla na detox tak si perník dávala do nosu zhruba rok a půl nebrala a ted zase asi 4 měsíce nosí ty její pomůcky stále u sebe v kabelce žiletku trubičku zrcátko tak mam strach a když čtu ty odpovědi.Jen doufám že když jí nedá na výběr že jí dá ten perník jenom za sex tak ona ho snad odmítne a nepodvede mě snad má morální zábrany když máme spolu i dítě

stařec (St, 4. 5. 2016 - 00:05)

Snad má v sebe nějaké...Nemá zábrany, a to že s tebou nespí může bejt pro to že dělá šlapku a pase jí dodavatel ,není ani první ani poslední.Jo a proč by jí šu..l dodavatel a sám platil perník když pro něj může dělat šlapku a on vydělá deset krát tolik .

filip (Út, 3. 5. 2016 - 19:05)

Snad má v sebe nějaké morální zábrany a nevyspí se sním?

filip (Út, 3. 5. 2016 - 18:05)

Když ten perník chce tak mu asi vyhoví a roztáhne nohy dobrovolně i když ten sex ona ani nechce?Mě doma odmítá a dodavateli nejspíš někde plní sexuální přání roztáhne nohy a třeba ho i vykouří a to je snad vše snad nebude dělat nějaké jiné prasárny kvůli také dávce

Reklama

Přidat komentář