Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Míla (St, 21. 1. 2009 - 10:01)

Ahoj Karolino, jsi skvělá tolerantní manželka..kéž by takových žen jako jis ty bylo více.

Také nosím silonky, manželka je naštěstí též tolerantní.

Napíšeš nám prosím, jaké punčocháče Tvůj partner nosí? myslín značku, provedení, kolik DEN atd.

Hezký den

Míla

Kamil (Út, 20. 1. 2009 - 17:01)

http://www.novinky.cz/clanek/158799-puncochy-patri-i-do-muzskeho-satniku.html

Karolina (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

Před rokem mi manžel řekl, že by chtěl zkusit punčocháče a co bych na to řekla. Musela jsem se usmát, protože jsem o této jeho zálibě již něco předtím věděla. Bavili jsme se o tom a já jsem mu navrhla, že s ním půjdu do obchodu nějaké koupit. Když jsme je donesli domů, hned si je přede mnou vyzkoušel a byl s nimi velmi spokojen. Docela se mi v nich líbil, má pěkné nohy a taky jsem mu je pochválila. Řekl mi, že si to již dlouho přál a že se v nich dobře cítí. Začal je denně nosit pod džínsy a doma si je nechává pod kraťasy. Myslím, že že jsem mu dokázala pomoci a on je taky pro mne atraktivní. Nemám problém s tím, co dělá. Ráda bych poznala ženy a jejich názory, jejichž manžel nebo přítel má stejnou zálibu.

Míla (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

Pro Milana: mám také dobré zkušenosti s výše uvedenými značkami..mimo jiné nosím i BELLINDA XXX Transparent 20 DEN.

Kde všude prosím silonky nosíš a jak jsi je vůbec začal nosit?

M.

Tomáš (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

Punčochové zboží jsou normální oděvy i pro muže. Pro méně chápavé ženy, které si myslí opak. Pokud to ženy nechápou jsou přinejmenším divné.

Milan (Po, 19. 1. 2009 - 12:01)

Velmi dobrá značka je ARIES, česká firma. Vyrábí PK značky Ariana, 20 DEN, SINDY s 12 % Lycry, 15 DEN, MEGGY 20 DEN, 20 % Lycry, také TIMONY 15 DEN, 20 % Lycry.
Dobré jsou také Bellinda, transparent i matt, také hodně Lycry, perfektně padnou, hodně vydrží, krásně se lesknou. Doporučuji obě značky. Vyzkoušejte, budete spokojeni!

pepa (Ne, 18. 1. 2009 - 20:01)

poradi nekdo jaka je nejlepsi znacka puncoch?776148426

Radek (Pá, 16. 1. 2009 - 13:01)

Milane, díky za tipy. Plánoval jsem to také zkusit, ale nenašel jsem odvahu. Navíc jsem měl ještě chlupaté nohy, protože jsem si je pořád nechtěl holit. Ale tento problém už jsem vyřešil, a tak do toho mohu jít.

Milan (Pá, 16. 1. 2009 - 12:01)

Na kole jezdím (podle počasí) od března-dubna do konce října. Pak není zima a i tehdy se dá vhodně obléci a jde to super.

emma (Pá, 16. 1. 2009 - 12:01)

Myslím si o nich,že je jim zima:-)

Milan (Pá, 16. 1. 2009 - 11:01)

Radkovi:

Mám slušné kolo, horské Rock Machine a teď i silniční Rock M. Dávám si pozor, takže se nebojím, ale přiznám se, že na MTB si v lese nebo na polních cestách či turistických stezkách musím dávat větší pozor. Ale - stojí to za to, protože ten pocit je NEOPAKOVATELNÝ!!! Když pak musím jet na kole s holýma nohama bez PK (nebo doma chodit v krátkých kalhotách bez PK), připadám si skoro jako nahý. Takže - je třeba to zkusit, nebát se a požitek je dokonalý! Milan

Radek (Čt, 15. 1. 2009 - 17:01)

Milane, jsi odvážný. A nebojíš se, že si PK roztrhneš o řetěz či jinou ostřejší část u kola?

ariesek (St, 14. 1. 2009 - 16:01)

Teď bych ve 20 den zmrznul proto nosím klasické bavlněné.

Milan (St, 14. 1. 2009 - 11:01)

Také nosím dámské PK, světlé, tělové, max 15 až 20 DEN. Už pro ten příjemný pocit, jaký PK dávají - hlavně ty s Lycrou. Důležité je mít dobře a čistě oholené nohy, potom to venku není ani tak vidět. Líbí se mi jezdit v PK na kole, příjemně přiléhají a nevadí v pohybu, docela je to teplé a neopakovatelné. Kdo to nezkusil, neuvěří. Jenom škoda, že to není mezi lidmi obvyklé, spousta jich by se na to dívala nedůvěřivě. Tím spíše to pak má příchuť něčeho nedovoleného, neobvyklého...

! (Čt, 6. 12. 2012 - 23:12)

A i kdyby si je vzal, tak je ti po tom Ho...! Co budeš nosit ty je nám taky jedno a nos si konečně co chceš, nám je to u P.....!

Jindra (Čt, 6. 12. 2012 - 21:12)

pokud si neveme kozačky a sukni tak je to v pohodě. Je to oblečení jako každé jiné

Pavel (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Nejsem žena ale muž a doufám, že si ženy o mužích v punčocháčích myslí to stejné jako muži o ženách v saku a s kravatou

Martin (Pá, 16. 11. 2012 - 17:11)

musíš si totiž...Tak tu nemel o dámském prádle a drž se tématu, to je punčochových kalhot.

Co se rozčiluje (Pá, 16. 11. 2012 - 13:11)

Klidně mu kup pěkný...to víš že jo,dej si na sebe i dámské kalhotky,na to pěkně punčocháče a budeš krásný sexi chlap.

. (Pá, 16. 11. 2012 - 13:11)

.

Reklama

Přidat komentář