Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Ája (Čt, 11. 6. 2009 - 17:06)

...myslim že pan Bukvice má asi opravdu vážný problém a nebo velmi omezený slovník. Nechcete náhodou kontakt na nějakého dobrého psychiatra? Jestli teda i ti nejsou podle vás bukvice?!

Ola (Čt, 11. 6. 2009 - 16:06)

Nevim proc je nekdo tak omezenej jako Bukvice,at si kazdy nosi co chce

Ola (Čt, 11. 6. 2009 - 16:06)

Nevim proc je nekdo tak omezenej jako Bukvice,at si kazdy nosi co chce

Dan (Čt, 11. 6. 2009 - 15:06)

Ááá pan Bukvice. Ten by asi nepřežil kdyby o sobě nedal vědět.

Punčochy nosí (Čt, 11. 6. 2009 - 14:06)

jen bukvice!

Alice (St, 10. 6. 2009 - 22:06)

I já podporuji svého manžela v nošení pan.silonek.několikrát jsme byli venku na procházce v kraťasech a silonkách.manželovi to je příjemné a cítí se v tom dobře.vzkaz pro ostatni ženy:povězte o tomto svým protějžkum a nabídněte jim toto oblečení

Ája (St, 10. 6. 2009 - 20:06)

Nevím jestli je suprové správné slovo, snad bych řekla že jsme ženské s dobře fungujícím mozkem v hlavě. Stačilo kdyby se všichni včetně pana Bukvice zamysleli a začali přemýšlet jestli tedy mají čím. Ale dík.

Dan (St, 10. 6. 2009 - 20:06)

Jste opravdu suprové ženské.

Ája (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Musím souhlasit s Olou, taky jsem vždycky nadšená s toho jak přítel úplně rozkvete když je natáhne. Mě osobně neudělá žádný kousek oblečení takovou radost jako jemu punčochy.

Ola (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Pritel je nosi,je stastny a mne se libi jak zari radosti,chapu to a neodsuzuju,myslim ze to maji tezke.Ja ho miluju a neublizuje mi to.Nas vztah je alespon pevnejsi

Ola (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Pritel je nosi,je stastny a mne se libi jak zari radosti,chapu to a neodsuzuju,myslim ze to maji tezke.Ja ho miluju a neublizuje mi to.Nas vztah je alespon pevnejsi

Ája (St, 10. 6. 2009 - 12:06)

Děkuji Emile za rozesmání a pobavení. Konečně jsme si alespoň všichni upřesnili jméno nepodepsaného, teď už víme že je to pan Bukvice nebo paní Bukvicová:-))
A Děkujeme i Karlovi, to že se vyrábí a prodávají i silonové ponožky větších velikostí jsme dosud netušili. U nás doma ale stejně punčošky vítězí!!!!!!!!!

Karel (Út, 9. 6. 2009 - 21:06)

Nejenom punčocháče jsou pro muže. Ty jsou už poměrně známé, ale vyrábí se i další punčochové zboží. Nyní v létě jsou vhodné silonové ponožky. Aries je vyrábí ve větší velikosti, která je určená právě pro muže. Ženy s velkou nohou je mohou nosit také, protože v pánských a dámských ponožkách není rozdíl.

Emil (Út, 9. 6. 2009 - 21:06)

Ajo, tak to máš pravdu, ten chudák se neumí nejen představit, ale snaží se asi tady přesvedčit nás všechny, že punčocháče nosí jen bukvice, leky používají jen bukvice, chlap ktery pláče je bukvice a všude kde píše jsou jen bukvice. Tak si teda myslím, že se nám už představil už dávno. Jeho jméno je Bukvice. Tak to nesplette.

Ája (Út, 9. 6. 2009 - 20:06)

Asi máš Tomáši pravdu s tím že by si měl každý umět obhájit to co chce nosit, možná je to někdy jen trochu těžší. Chtěla jsem jen tímto všechny pány co je nosí podpořit. A ten člověk co se neumí podepsat svým jménem je asi jen trošku chudák že?!

Punčochy nosí (Po, 8. 6. 2009 - 22:06)

jen bukvice!

Tomáš (Po, 8. 6. 2009 - 21:06)

RE 8. 6. 2009 08:01:14, M - dle jeho stylu nezbývá než souzhlasit.

M (Po, 8. 6. 2009 - 08:06)

Myslím že posledný príspevok je od nejakého chudáka, ktorý sa len podpísal Ája

Ája (Po, 8. 6. 2009 - 02:06)

Muži snad nosí jégrovky,ne?O mužích v punčocháčích si myslím že musí být pěkní volové.

Tomáš (Ne, 7. 6. 2009 - 20:06)

Milá ÁJO, možná je to trochu jako s pánskými sukněmi....Jenže ty jsou za víc něž 1000 Kč, jsou těžko k mání, ušití.... a punčochy stojí kolem stovky a je jich značné množství. Takže mi z toho plyne, že ti, kteří chtějí nosit punčochy ať je v klidu nosí, ti kteří to z nějakých důvodů neberou tak je to jen a pouze jejich problém. Ti, kteří chtějí nosit punčochy musí správně oponovat a poslat kritika do patřičných mezí.

Reklama

Přidat komentář