Reklama

Gilbert syndrom

mir (Út, 4. 11. 2008 - 21:11)

aha... no nevadi. Ted sem si procital historii tady a celkem koukam kolik lidi tu nasi "vadu na krase" ma. Ja sem videl se zlutyma ocima akorad cernochy ve Francii. Jinak jak chodim po Praze, tak akorad vsem zavidim bily oci :/

unknown strange (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

lkvb6 som mal objdednané cez net a nepomohlo

mir (Út, 4. 11. 2008 - 18:11)

Já jsem si ted objednal LKVB6. A zkusim teda taky to cecko.

unknown strange (Út, 4. 11. 2008 - 16:11)

tak počúvajte užívam furt to céčko, 1000mg alebo niekedy 2000 mg denne a oči síce nie sú biele, ale sú o polovicu belšie ako bez toho. Mal by to skúsiť aj dakto iný, aby to nebol blud. Tiež mám kofeínové tabletky ale tie užívam, len keď som moc unavený napr. ráno (aj to znižuje bili)

mir (So, 1. 11. 2008 - 22:11)

Tak pierre mel pravdu :-) zazrak se nekona. Myslim, ale ze nejakej ucinek to ma... byl jsem dokonce na odberu, 10. se dozvim vysledky... to jsem zvedavej. Ted zkousim zajimavou kombinaci = 1x zinek, 1x ostropestrec, 1x pilulka hořce, 6x artemisia capillaris + kapky na stazeni cev Sanorin. Doufam, ze me takovej denni pridel nezabije :-))

mmm (So, 1. 11. 2008 - 21:11)

ahoj...no ja mam oci barevne snad v poradku zato me uz asi dva roky trapi zazloutla barva dlani a chodidel...co s tim?

unknown strange (So, 1. 11. 2008 - 17:11)

čo je to tu zase m?tve?! No tak dačo dám. Som si kúpil vitamin C od MedPharma 500mg so šípkami a denne si dám 4 tablety (2000 mg vit. C) a zdá sa, že oči sú menej žlté. Veď vitamín C znižuje tiež bilirubín. Tiež ale istotu nemám ale asi to zaberá.

pierre (Ne, 26. 10. 2008 - 11:10)

mir: jo to chce se sledovat delsi dobu, ja si vzdycky myslim ze jsem objevil zazracnou pilulku a pak se vse vrati do starych koleji :(

mir (So, 25. 10. 2008 - 17:10)

unknown stranger - penicillin muzu 100% potvrdit. Kdyz sem mel anginu a bral sem penicilin, tak sem mel bily oci jak brat pitt.

Kazdopadne ted mam pekny obdoby. Nechci predbihat, ale po 2mesicnim uzivani kombinace zinku od Walmarku a Ostropestrce-Silybum marianum od Natrodale (nevim jestli to delaj i jiny firmy), mam ted krasne bily oci (cca. 1 tyden). Je to hezka zmena, kdyz mi nekdo rika jak mam pekny oci misto toho, ze mam zloutenku :) Ale nechci predbihat, asi to bude jenom docasna zmena... uvidime.

unknown strange (So, 25. 10. 2008 - 11:10)

no a s tou kurkumou to nedopadlo nijak, teda som na sklérach nezaznamenal žiadnu zmenu

unknown strange (So, 25. 10. 2008 - 11:10)

ale udeláme, som práve zistil, ako som teda písal už kedysi že pod?a oficiálnych anglických stránok znižuje bilirubín: Drugs that can decrease bilirubin measurements include barbiturates, caffeine , penicillin, and high-dose salicylates.

No a práve som zistil, že 2 šálky kávy denne mi fatk dodávajú energiu (pravidelne posilujem) a myslím, že aj skléra sú čiastočne svetlejšie. Takže asi tak.

Pierre (So, 25. 10. 2008 - 10:10)

S tou únavou to můžu potrvdit. To je opravdu hrůza, musím spát aspoň 9 hodin za den jinak je to špatný.. s tim holt asi nic neuděláme :((

mir (Čt, 23. 10. 2008 - 22:10)

s tou žloutenkou je to hrozný... ještě teď, když je v Praze epidemie a každej za vším vidí žloutenku. Asi začnu řikat, že tu žloutenku opravdu mám, protože každýmu vysvětlovat co je to gilbertův syndrom (stejně se tvářej jako bych si to vymejšlel)... zábava. Ten artmenia cappilaris nebo jak se to jmenuje u mě žádnej viditelnej úspěch nemělo. BTW. Jsem zvědavej jak to dopadne s tou Kurkumou.

hanka (Čt, 23. 10. 2008 - 16:10)

Zdravím..tak já tímto syndromem trpím už hodně dlouho..je to opravdu nepříjemné, ale dá se s tím žít úplně normálně..akorát ta únava je naprosto děsná, když si vzpomenu jak jsem dřív různou zátěž snášela bez jakýchkoli problémů a teďka mám potíž vyjít kopec, tak mi to moc na náladě nepřidá...každopádně aby se hladina bilirubinu snížila, tak to není zase tak jednoduché, myslím, že se tomu nedá v podstatě ani nijak předejít..ono ještě záleží na tom, jakou hodnotu člověku naměří..pokud je norma do 17 a máte třeba normálně těch 40 jako já, a při nemocích až tak 95 a žluté bělmo, že vám každý tvrdí,že zaručeně máte žloutenku ( ;) ),tak to pak opravdu nijak moc snižovat nemůžete..je to vážně různé a proměnlivé takřka den ode dne, ale nikdy vám to prostě neklesne, jako ostatním lidem bez této "nemoci" ...hlavně nedržte diety, to je horší!..zdraví HANKA

Tomáš (St, 22. 10. 2008 - 09:10)

arma"email.cz

Tomáš (St, 22. 10. 2008 - 09:10)

Dobrý den, před nedávnem mi byl diagnostikován Gilbertův syndrom. Ten se projevil pouze v laboratorních testech, jinak žádnými příznaky netrpím. Že jde o GS mi potvrdili po řadě vyšetřeních v ústřední vojenské nemocnici v Praze. Rád bych však hladinu bilirubinu úspěšně snížil, pokud mi můžete poradit, budu Vám vděčný.

unknown strange (Út, 21. 10. 2008 - 16:10)

už som dnes zožral jogurt s kurkumou a celkom mi to chutí :-)

unknown strange (Út, 21. 10. 2008 - 12:10)

Inak prášok z kurkumy sa dá bežne kúpiť aspoň tu v bratislave v thajskom obchode neďaleko medickej záhrady a je celkom lacný.

unknown strange (Út, 21. 10. 2008 - 12:10)

Priznám sa, že mám doma prášok z kurkumy, ale som ho prestal užívať, keď ma bolelo brucho - vtedy som ešte nevedel, že mám žlčníkové kamene a že tie sú na vine a nie kurkuma.

unknown strange (Út, 21. 10. 2008 - 12:10)

Kurkuma lieči aj žltačku - jedna lyžica kurkumy sa zmieša so štvrť litrom bieleho jogurtu. Toto množstvo sa užíva každé ráno na lačný žalúdok (hodinu predtým a hodinu potom sa nesmie nič jesť).

Reklama

Přidat komentář