Reklama

mám velký penis

Lukas (Po, 17. 4. 2017 - 10:04)

Velky penis je odjakziva symbol muznosti a sily..byl v mnoha kulturach uctivan a zobrazovan...krestanctvi to zakazalo a my mame diky tomu stale trochu ostych se na tema penis normalne bavit...
Zvetsovani penisu funguje ale ne vsechny dnesni metody...ja sem si zvetsil penis o 4 cm a mam dnes 28 cm..chapu,ze to pro nekoho muze byt zbytecne ale ja sem opravdu rad...podstatou je,ze spousta lidi penis temer neumi pouzivat a chova se k nemu,jako k nutnosti ale ne prozitku..partnerky a partneri casto neumi s penisem zachazet a vetsinou se vse odbyde jako Kralici...honem,at vystriknu:/...cim dele penis vzrusujete a hrajete si s nim,tim lepsi je erekce a penis vetsi,silnejsi a zdravejsi..pochopitelne nic se nema prehanet...

Hh (So, 30. 6. 2018 - 22:06)

Já mám 2.10m a měří mi...Idiote

Macek (So, 30. 6. 2018 - 17:06)

Já mám 2.10m a měří mi přes 30cm. Partnerka je nadšená, děláme to i několikrát denně. Já se jí do pochvy tím obrem rád vystříkám a ona je z toho nadšená. Chce to práci a trpělivost, ale po čase by si třeba zvykla i na metrového...

Presne tak (Čt, 23. 3. 2017 - 16:03)

Haha. Lhát umí každý.Ve dvou tretinach uz narazi do cipku

Jan (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Mán ptáka když je v pozoru...Haha. Lhát umí každý.

Milena (Út, 19. 6. 2018 - 08:06)

Je to tak, nejenže si...Jak říkávala moje babička, dlouhý je jak chce, hlavně aba byl dost tlustý. Jsou to dlouholeté zkušenosti, manžel má 17 cm na délku, ale na obvod 20 cm a žalud ještě větší To je potom mazec.

piča (Po, 18. 6. 2018 - 14:06)

Mám problém mám asi moc...Si fakt kokot!

Milan (Út, 21. 3. 2017 - 07:03)

Mán ptáka když je v pozoru 23x5,5 a moje žena s tím nemá problém ze zadu ji ho tam zasunu až po kořen a je blahem v sedmém nebi a to cítím že nejsem na konci.

kabanos (Po, 20. 3. 2017 - 22:03)

Sem s nim je to můj tip chci...Tak Iveto, napis mi na mail: [email protected]

Fery (So, 18. 3. 2017 - 08:03)

Velký penis nemají rády mladé holky a sex jim s velkým bolí...Za to starší 50+ jsou za velkým jak utržený a jiný nechtějí.....velký pro ty starší je velký sem, protože jich partneři mají většinou menší a ony ho necítí!
Když se dostane na velkého, tak s ním chtějí souložit do smrti !!Jsou na takové velké ujeté!

Michal (So, 18. 3. 2017 - 04:03)

17/6,5

Iveta (St, 15. 3. 2017 - 16:03)

Sem s nim je to můj tip chci takovou kládu ale ještě jsem se z nikým takovým nesetkala , nejvíce jsem měla 20cm v sobě to bylo jako sirka tak se tady přihlas a rozdáme si to.

Tony (Čt, 31. 5. 2018 - 08:05)

Neboj časem se vše srovná...Lubrikant je potřeba pouze v tom případě, když je majitel toho penisu vopižlanec.

Alena (Čt, 31. 5. 2018 - 08:05)

Holky ničeho se nebojte taky se mi poštěstilo takový ocas pojmout,poprvé to byla hrůza ale postupem času to šlo dál a dál až tam byl až po koule 21x5,5cm.Pak jsme šukalo dez bolesti a na celou délku.

Tereza (St, 28. 3. 2018 - 07:03)

Taky jsem měla ten případ...Sylvi to je akurátní velikost mám to doma už deset let a plně mi to vyhovuje.Z počátku to bylo taky opatrně ale po nějaké době si dírka zvykla a teď už to jde až na doraz,neboj půjde to.

Sylvie (Pá, 23. 3. 2018 - 09:03)

My zase máme opačný...Taky jsem měla ten případ 20x5.5 cm. a během čtrnácti dnů se mi tam vešel až po kořen chce to hooodně lubrikantu a trénovat denně i dvojfazově když si mladá tak jako já osumnáct mi bude v květnu tak to vydržíš

Děvčata nepospí (Čt, 22. 3. 2018 - 11:03)

Neboj časem se vše srovná a jak ti to potom bude vyhovovat? Co by za to některá dala? Přesně souhlasím s Květou, nesmí se nic uspěchat. Hodně lubrikantu a pěkně pomalu projíždět až se hezky buchtička promázne. Nejlépe pro začátek vyhovuje jízda na koníčka, kdy si mužeš sama dirigovat jak hluboko a postupně se bude promazávat a uvolňovat. Za pár dní se to naučíš a třeba ti ještě bude nakonec nějakej cenťák chybět. Říkám ti to ze své zkušenosti. Mám 23/5,5 a všem se tam nakonec vešek a jak byly holky rády a jak si to pěkně vychutnávaly.

Květa (St, 21. 3. 2018 - 13:03)

ideální je když to...My zase máme opačný problém .Můj nový přítel ho mmá fakt velký 19x 5.5cm byla jsen zvyklá na menší a teď takový lauf. Zkoušeli jsme to už ale byl tam tak napůl a bolelo to Kamarádka mi poradila dlouhou předehru a lubrikační gel tak to už bylo lepší.Jenom musíme pořád opatrně-Doufám že se to zlepší a pojmu ho celý a bez bolesti.

darex (Pá, 19. 1. 2018 - 18:01)

ideální je když to nemůžeš udělát délkou ,tak se třeba soustřed právě na tu horní část stěny,na to ti těch 11 cm bude bohatě stačit,zkus to a řeknijsem si jistý,že bude překvapena,hlavně se asi nesnaž bušit do toho,jakože abys vamáčkl další centák navíc,to stejně nevykouzlíš,těch prvních 5 cm, si myslím je většinou v té vagíně nejdůležitější,na to bych se zaměřil,sice co kus to originál,ale obecně je to odzkoušené a funguje to,jde o techniku hlavně

Jiřík (Pá, 19. 1. 2018 - 17:01)

Ikdyž to je asi nesmysl.ze...mám ho 11 cm. Je to málo nebo hodně. Kámošce se zdál malý a nechtěla se mnou nic mít.

Reklama

Přidat komentář