Reklama

mám velký penis

Kožak (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Kdo má dlouhý,tak musí být jako gay velmi šťastný,protože při večeři při svíčkách přostře a servíruje pro dva a ještě si u toho skvěle lichotí jak střídavě střídá místa a dolévá si vína a servíruje chody a pak si to užije sám a nehrozí mu vystřízlivění s cizím mužem,vítr v peněžence,ani neumyté nádobí po někom jiném a pohlavně přenostné nemoci.
Pozná se to podledlouhého prsteníčku.který dosahuje velikosti ukazováčku,že toto je jeho šálek kávy.

Iveta (Ne, 8. 10. 2017 - 07:10)

Velký penis to je prostě bomba když jsem pořádně vzrušená a ještě ho máznu lubrikantem tak do mě vklouzne jak po másle . Penis6 x 22 úplně v pohodě a ještě si přiražím

IQ (Út, 3. 10. 2017 - 17:10)

AJak se zpravne měří ten...To vezmeš provaz a omotáš okolo,pak spočítáš závity a tím vydělíš délku provazu,výsledek by se měl rovnat délce provazu jednoho závitu

No (Út, 3. 10. 2017 - 17:10)

AJak se zpravne měří ten obvod??

Jan (Po, 2. 10. 2017 - 21:10)

Při stejné velikosti jsem...Pohádka.

David (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

Ze své zkušenosti vím že z devadesáti procent se holky bojí zbytečně zpočátku to jde trošku ztuha ale když se pipina zvlhčí a roztáhne tak je vše v pohodě a ještě si rády přirazí.Mám taky trošku většího tak vím o čem mluvím.

(!) (Po, 2. 10. 2017 - 15:10)

Při stejné velikosti jsem si vždy užíval to jejich zdešení když k něčemu došlo! Každá měla vždy keců, že schání pořádný péro a nějaký malý šulínek jí nemůže rozházet. Vždy jsem se nejlépe bavil z jejich zděšení, že by se to mělo do ní vejít a snažily se z toho vykroutit. Prosily, škemraly a slibovaly jenom abych je nechal! A moje pořekadlo je uzemnilo: Musí tam, svatba stále peníze a jiného nemám! Všem se tam vešel i když jím lezly oči z důlků i při opatrném zasouvání a než se jim trochu pipina promázla. Již nikdy jsem od nich neslyšel, že chtějí pořádnýho macka!

jakub (Po, 2. 10. 2017 - 13:10)

ahoj jano mam trochu dolu ohly pomerne veliky penis- 23cm delkax 17 obvod

Hanka (Út, 12. 9. 2017 - 07:09)

Takový Penis mi vyhovuje 15x6cm. Můj muž má ještě o centimetr v průměru větší žalud tak že ho tam mám jako píst .Z počátku to byly někdy muka zvláště při menší vlhkosti to dost bolelo ale časem a s lubrikanty se to upravilo a teď si sex užívám.

Alfaman (Ne, 10. 9. 2017 - 15:09)

A nejaké zariadenia napr....Stačí si uvědomit, že kdyby něco z toho fungovalo, všichni by měli dlouhé ptáky. Ale není tomu tak. Smiř se a nauč se používat to, co ti narostlo.

Peter (Ne, 10. 9. 2017 - 10:09)

Skus cvičení jelqing.A nejaké zariadenia napr. Naťahovače , pumpy atď ?

Jan (Ne, 10. 9. 2017 - 09:09)

Neviete mi niekto poradiť....Skus cvičení jelqing.

Marian (Ne, 10. 9. 2017 - 07:09)

Neviete mi niekto poradiť....Peter musíš ho honit každý den i dvakrát a výsledek se dostaví uvidíš chce to čas.

Peter (So, 9. 9. 2017 - 06:09)

Neviete mi niekto poradiť. Mám ho moc maličký, len 12 cm. Ma Tu niekto z vás skúsenosti so zväčšovaním.

Andrea (Pá, 8. 9. 2017 - 14:09)

Nezáleží na penisu ale jak to s ním umí to je hlavní.Může mít kládu a šuká jen sem a tam a žádnou změnu a třeba menší ocásek a střídá polohy nebo techniku tak to je pak jízda.

Týnka (Pá, 8. 9. 2017 - 10:09)

Na dámských jízdách často porovnáváme velikost penisu svých partnerů i těch co jsme někde jen viděly. A taky jak to jejich majitelé s ním umí. Až si budu hledat milence budu přesně vědět za kým jít. Je bohužel ženatý ale ty nejšikovnější penisy jsou nejdřív rozebrané.

Honza (Pá, 8. 9. 2017 - 10:09)

Ahoj, nektere rozmery co tu pisete vam zavidim, hlavne sirku. Ja mam 20 cm delku ale 4 cm sirku a kdyz je zena vzrusena tak ho moc neciti. Koupila mi vakuovou pumpu a vzdy pred mi ji nasadi a je to o neco lepsi. Trosku mi vadi kdyz se v saune diva chtivym pohledem na obdarenejsi borce. A ja se musim stydet protoze v klidu mam sotva 10 cm.

Mirka (Čt, 7. 9. 2017 - 07:09)

Milane mám doma muže s takovým jak ty taky mě to bolelo ale s dobou kdy jsme sexovali skoto každý den tak se mi pipina přízpusobila a teď už to jde jak po másle.Hodně nám pomohl lubrikační gel to jsme používali pořád a hodně,teď už když ho tam mám tak si tam strčím iprst a nebolí.Vagína je prostě sval a přizpůsobi se ale chce to čas.

Milane (So, 2. 9. 2017 - 09:09)

To víš, že jó! Ještě ti tam bude kloktat jak nudle v bandě. Hledej spíš už po záběhu a nebo aspoň který už prošla pindou dětská hlavička!

Zajimave (So, 2. 9. 2017 - 07:09)

Je mi 16 a mám penis 15x...Tech by se naslo ale budou spiš starši odkud jsi??

Reklama

Přidat komentář