Reklama

Mary Kay

Monika (St, 22. 3. 2006 - 19:03)

Myslim, že ne každa distributorka MK umí dobře poradit, např. nevím, proč bych měla ve dvaceti letech používat řadu proti stárnutí pleti, přečetla jsem si to na internetu, takže, nedostaneme katalog, ale něco mi někdo poradí a pak zjistím, že je to úplně blbě...

Hifinka (Po, 20. 3. 2006 - 22:03)

Vidím, že se to tu hemží samými distributorkami, není divu, že to tu smrdí samou chválou, jak je MK úžasná kosmetika :-)

Rita (Po, 20. 3. 2006 - 20:03)

Vážené ženy a dívky, pokud máte problémy se svou pletí a chcete pro sebe něco udělat, a máte zájem o kvalítní a hlavně účinnou kosmetiku MK, ozvěte se na firmus"seznam.cz,můžete se přesvědčit, že opravdu pomáhá zlepšit pleť a působí proti vráskám. Pleť je hlaďoučká a jemná, nestahuje a neucpává póry.

monika (Po, 13. 3. 2006 - 18:03)

Již podle nicku,který jsi zadala,Ty budeš ta pravá ředitelka.Možná máš špatnou zkušenost s kosmet. poradkyní,ale nekritizuj kosmetiku.

monika (Po, 13. 3. 2006 - 18:03)

Již podle nicku,který jsi zadala,Ty budeš ta pravá ředitelka.Možná máš špatnou zkušenost s kosmet. poradkyní,ale nekritizuj kosmetiku.

Tatiana (Po, 6. 3. 2006 - 22:03)

Mary Kay je úžasná kosmetika. Není to vyloženě katalogový prodej na a objednej si. Zákaznice si nejdříve výrobky vyzkouší podle jejich typu pleti a pak se sami rozhodnou, zda-li by tuto kosmetiku chtěly používat.

Ředitelka (Pá, 10. 2. 2006 - 20:02)

Brunetko, Ty musíš být blondýna :-))) "Jak někdo může usuzovat ze složení" uíííííííí :-))). Proč jsou dealerky Mary Kay nejnesnášlivější ze všech distributorek kosmetiky, fanatičky s klapkami na očích ? Odpověď je : Protože jim nejdou kšefty. Tak si alespoň dají tituly jako "ředitelky" - no to je fakt legrace. Jasně, na přísadách nezáleží, dejte do toho olovo, ať to pěkně bělí, něco hliníku a zasypte to kadmiem. Proč ne, když na přísadách nezáleží ? Vzpamatujte si, takovými bláboly a svým fanatismem jste jednak k smíchu a druhak strašně škodíte firmě.

Kateřina (Po, 16. 1. 2006 - 21:01)

brunetko, zlatá česká povaha "co neznám a čemu nerozumím, to nejvíc zkritizuji" :o)Naštěstí máme spoustu času a spoustu žen, které dovedou ocenit kvalitu za rozumné peníze a to je moc fajn. Ty ostatní na to třeba časem také přijdou... nebo ne :o)

Slunicko (Pá, 13. 1. 2006 - 15:01)

Ahoj brunetko, udělala jsi mi názorem radost. Sama jsem přesvědčená, že je MK a super a především kvalitní a ráda to slyčím i od dalších.

brunetka (Čt, 12. 1. 2006 - 23:01)

Ahoj,cetla jsem jen prvnich par stranek diskuze a nestacim se divit.Jak nekdo muze rict, ze MK je to same co AVON, usuzujic na zaklade ingredienci a slozeni.Jde prece o technologii a postup predevsim,ne o prisady.Taky mam doma ingredience na Sachruv dort, ale ten pravy vidensky sachr s tajnou recepturou se mi nikdy upect nepodari...Tak asi tak.Od MK jsem mela moznost vyzkouset nekolik vyrobku,bez kterych si uz neumim svuj denni make-up predstavit-predevsim jsou to stiny,a pak ruzne vychytavky,jako matujici krem na T-zonu nebo krem proti rozpijeni ocnich stinu.Kosmetika neni levna, ale neni ani z nejdrazsich. Myslim, ze takova zlata stredni cesta,ktera vas nezruinuje.

Slunicko (Pá, 6. 1. 2006 - 20:01)

jsem taky kosmetickou poradkyní MK, hlavně líčím a musím ti dát za pravdu, je skvělá a má úžasné účinky a efekt. Mám velice spokojené zákaznice.

Lenka (So, 26. 11. 2005 - 20:11)

Jsem kosmeticku poradkyní MK a jsem z Brna. Pokud byjste chtěli poznat,jak jeMK bezva a jste z Brna volejte 775 969 082 .Opravdu Vás čeká příjemné posezení.Chce to jen zkusit.

Zuzana (Po, 5. 9. 2005 - 11:09)

Zdravim predevsim Ritu a ty ostatni, co chteji nekomu posilat katalog. Jen takovy detail - a sice, ze dealerky kosmetiky Mary Kay se zavazuji ve smlouve k tomu, ze nesmi prodat zbozi, ktere si klientka na sobe predem nevyzkousi! To znamena zadne posilani katalogu a pak jen objednavka.. Myslim, ze nektere z vas by u Mary Kay rychle skoncily, kdyby se to provalilo (ono uz se to provalilo, jen nevi, kdo presne to tak dela) Takze vidim, jake jsou tady "profesionalky"!)

Katerina (Út, 30. 8. 2005 - 11:08)

Lubo, já chápu to, že jsi skeptická, mám plno klientek, které také byly, včetně mě... což ovšem nezaručuje to, že zrovna ty nebudeš citlivá na přípravky Mary Kay... vždycky se může najít výjimka..I já občas vidím rudě nad různými propagacemi, ale bohužel i nad prací některých dermatologů... např. jedné z mých klientek s velmi mastnou pletí doktor doporučil používání mýdla se sýrou a k tomu zákaz čehokoliv jiného... chudák podle toho vypadala, zborcená přesušená a stále mastná pokožka dvacetiletý babě, co chce taky kluka a normálně žít, opravdu na kráse nepřidala... ten doktor by zasloužil! a bohužel to není jediný případ...Jinými slovy, neházej všechny do jednoho pytle, ať už obchodníky (ne všichni jsou špatní) tak ani doktory (ne všichni jsou dobří)...

Luba (Po, 16. 5. 2005 - 23:05)

Samozřejmě. Jenom jsem skeptická k tvrzení, že cena odráží kvalitu. Když si pak přečteš složení, téměř všude je základem krému ropný derivát plus voda, to spojené nějakým emulgátorem, konzervace (parabeny), aby krém vydržel, byl odolný proti množení bakterií, no a nějaké ty "účinné" látky, o kterých často vlastně vůbec nevíme, zda se do kůže dostanou.

I.Dostálová (Po, 16. 5. 2005 - 23:05)

Ahojahoj, já jsem poprvé, ve svých 16, kdy mi začalo akné, zkusila přírodní tinkturu a bohužel jsem se na 20dní osypala a letěla k alergičce....pak jsem do svých asi23let na obličej raději nic nedávala, sama jsem tmavý tip a pleť mám světlou, takže i do dnes mám pocit, byť jen trošku stínů, make-pu, rtěnky apd..., že mi tvoří na oblyčeji kýč:o), lze-li to tak nazvat, prostě se necítím svá....pak mi to nedalo a už jsem měla fakt dost své "poďobané" tváře, začala jsem zkoušet také různé krémy apd....a musím říct, že až teď mám pleť přirozenou i bez líčidel, dokonce a to se musím i sama sobě smát,jsem se po asi 12 letech nechala ostříhat na krátko a i když se to bude zdát hloupé, přestala jsem se stydět a schovávat svůj oblyčej dlouhými vlasy....a co se týče různých prodejů z katalogů, moc dobře tě chápu, protože i já jsem taková....má kamarádka také vidí rudě, ale po našem, ikdyž si nic neobjednávala, zkoušení a poradenství, sama uznala, že se jí tento způsob líbí....samozřejmě, že už záleží na človíčku, jak se rozhodne.....

Luba (Po, 16. 5. 2005 - 00:05)

To je jen "z nouze ctnost", není co závidět. Jako citlivka jsem už jednu dobu nevěděla, čím se můžu natřít, protože když jsem se napatlala čímkoli - červený obličej, pálení, šupinky, když jsem kůži nechala tak, v zimě na mrazu jsem trpěla. Ale mohla jsem si za to sama - v pubertě jsem tvrdošíjně bojovala proti pupínkům, a to značkama jako Clinique, Sisley a podobné drahoty... (Otec pracoval v zahraničí, jinak bych se k tomu samo nedostala) Nakonec fakt pomohlo jen úplné vysazení kosmetiky, ze začátku horor, ale kůže si zvykla. Nejsem žádný nepřítel kosmetiky, ale po zkušenostech pleť čistím tak rostlinným olejem a pak ji lehce natřu tímtéž, případně se ještě dá Attoderm. Jenom když vidím ty kosmetické reklamy, tak už to vzbuzuje jen úsměv, a jak přede mě někdy hodí katalog Avon nebo Oriflame, vidím rudě, protože mám pocit, že dnes už je dealerem snad každý... je toho nějak moc, a já fakt nevím, proč by na sebe o zdravej člověk toho měl patlat tolik.

I.Dostálová (Ne, 15. 5. 2005 - 23:05)

Tak to jsi šťastný človíček, protože jsem alergička mohu tiše závidět...:o)

Luba (Pá, 13. 5. 2005 - 12:05)

No, od té doby, co používám tu "nijakou kosmetiku", tedy jednoduše řečeno kromě vody nic, mám zdaleka nejhezčí pleť, jakou jsem kdy měla.

I.Dostálová (Pá, 13. 5. 2005 - 11:05)

V podstatě bychom tedy nemohli používat nijakou kosmetiku, v každém případě se dozvíme obsah používané kosmetiky a tím se můžeme i těmto problémům vyhnout. Nedávno na spektrumu dokonce uváděli pořad o kosmetice a o tom co vše obsahuje a jak je škodlivá...aproto, když bychom měli být důkladní a opravdu používat co nám vyhovuje a pomáhá, je možnost si to zjistit přimo u firem,na obalu apd...I já jsem v tomto směru vůči lidem otevřená...Ivča

Reklama

Přidat komentář